Απολογία

Σας απασχολεί κάτι και θέλετε να το συζητήσετε; θέλετε γενικώς να μας πείτε την αποψή σας για οτιδήποτε;
Άβαταρ μέλους
goutsou

Re: Απολογία

Δημοσίευσηαπό goutsou » Τετ Μαρ 29, 2017 1:22 pm

Αν όντως είναι έτσι Τάκη - και σέβομαι τα λεγόμενα σου - δεν μπορώ να καταλάβω τον λογό μίας τόσο στοχευμένης άποψης. Να σπείρει διχόνειες στο γκρουπ; Αφού η θέση των ενεργών μελών έχει παγιωθεί, πως δεν ανεχόμαστε τέτοιου είδους συμπεριφορές. Να βγάλει την πίκρα του και να κερδίσει συμπάθεια; Από ποιόν από μένα κι από εσένα; Πάλι είναι γνωστό πως δεν πρόκειται να γίνει. Θέλω να πιστεύω η αράδα γράφτηκε απερίσκεπτα και- τελείως λανθασμένα- με χιουμοριστική διάθεση. Ναι δεν διάβασα καμία συγνώμη, ακόμα, αλλά ίσως δεν έχει χωνέψει το λάθος των γραφόμενων του. Αν όντως ισχύει αυτό που λες τότε, ναι αξίζει της μελλόντικής μας αδιαφορίας. Περιμένω μία πιο ξεκάθαρη θέση από το Πατρός, Υιού και Αγίου Πνεύματος από τον ίδιο...
“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.”
Stephen Hawking
Άβαταρ μέλους
karachrist

Δημοσίευσηαπό karachrist » Τετ Μαρ 29, 2017 1:29 pm

Καλησπέρα σε ολους,
χθες λογω πολλων υποχρεώσεων, καθως και αλλης μιας συνάντησης του Παραρτηματος Ηρακλειου δεν μπορεσα να παρακολουθησω αναλυτικα τα οσα γραφτηκανε και σιγουρα δεν ηθελα να γραψω παλι κατι προχειρο από το κινητο το οποιο θα παρεξηγηθεί ξανα.
Λυπηθηκα γτ βγηκανε βιαστικα συμπερασματα για τον χαρακτηρα μου από ένα και μονο ποσταρισμα, όταν εχω αλλα 50 τα οποια δεν δειχνουν να εχω σκοπο να χαλασω το ομορφο κλιμα,την παρεα ή οτιδήποτε άλλο καλο εχει αυτό το φορουμ ( τα 50 ποσταρισματα είναι λιγα και δεν προσπαθω να το παιξω παλιος γιατι δεν είμαι, απλα τα ανεφερα σαν ένα μικρο δειγμα του ότι δεν εχω κακο σκοπο)
Σιγουρα οφειλω μια συγγνωμη στον petran4 που βγηκε σαν αντρας να κανει μια δηλωση και εγω με το προχειρο σχολιο μου χαλασα αυτή την πρωτοβουλια.
Δεν περιμενα να εξελιχθουν ετσι τα πραγματα...
Sláinte
Άβαταρ μέλους
Nickos H

Δημοσίευσηαπό Nickos H » Τετ Μαρ 29, 2017 1:59 pm

Δεν νομίζω Στέλιο ότι μπορεί κάποιος να ενσπείρει διχόνοια μεταξύ των κεφαλών του forum. Και να ήθελε, απλά δεν μπορεί. Η σχέση που έχουμε σφυρηλατήσει τόσα χρόνια στη φωτιά, έχει κάνει τον πυρήνα ατσάλι. Παραμάγαζα και παρασυναγωγές όποιος θέλει μπορεί άνετα να στήσει έξω απ' το φόρουμ. Μέσα, δεν το επιτρέπουμε και σε όποιον αρέσει.

Αντιλαμβάνομαι ότι κάποιοι δεν γνωρίζετε το παρασκήνιο με όλες του τις λεπτομέρειες.
Σκοπός μας όμως δεν είναι να αρχίσουμε ένας είδος ξεκατινιάσματος. Κάτι τέτοιο απέχει παρασάγγας απ' τον χαρακτήρα μας.
Το γεγονός όμως ότι οι πάντα μειλίχιοι Τάκης και Doc, τον τελευταίο καιρό έχουν πάρει ανάποδες λέει πολλά.

Δεν είναι καλό για κανέναν να δοκιμάζει τις δυνάμεις μας. Να δει τάχα μου, μέχρι που τον παίρνει. Γιατί ήμαστε αποφασισμένοι, απέναντι σε ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ.

Karachrist, η συγγνώμη σου είναι λειψή. Είτε δεν καταλαβαίνεις ποιόν/ποιούς έθιξες με τα γραφόμενά σου, είτε ηθελημένα αγνοείς τα όσα είδες γραμμένα.
cigarsforum.gr
svensk

Δημοσίευσηαπό svensk » Τετ Μαρ 29, 2017 6:42 pm

karachrist έγραψε:Καλησπέρα σε ολους,

Σιγουρα οφειλω μια συγγνωμη στον petran4...

κarachrist, δεν θα πω πως δεν σε καταλαβαίνω, διότι σε καταλαβαίνω :wink: :x
Επειδή όμως είμαι σίγουρος πως και εσύ καταλαβαίνεις ότι καταλάβαμε πως μας κατάλαβες, γιατί με την παραπάνω ''συγγνώμη καμώνεσαι πως δεν καταλαβαίνεις;
Άβαταρ μέλους
petran

Δημοσίευσηαπό petran » Πέμ Μαρ 30, 2017 2:07 am

Τώρα μόλις διάβασα το στόρι... :x

Τελείως άκυρο, άστοχο και άνευ ουσίας το σχόλιο σου karachrist...
by karachrist » Wed Mar 29, 2017 2:29 pm
στον petran4 που βγηκε σαν αντρας να κανει μια δηλωση

Όπως γράφεις παραπάνω και θα συμφωνήσω απόλυτα
οι ''αντρικές κουβέντες'', σταράτες και ξεκάθαρες είναι πάντοτε προτιμότερες
Σπάστα και ξαναρίχτα λοιπόν, γιατί όπως είπε κι ο Νικόλας...
by Nickos H » Wed Mar 29, 2017 2:59 pm
Η σχέση που έχουμε σφυρηλατήσει τόσα χρόνια στη φωτιά, έχει κάνει τον πυρήνα ατσάλι.

Κι εδώ είμαστε...ουδείς αλάνθαστος :|
Άβαταρ μέλους
Τάκης

Δημοσίευσηαπό Τάκης » Πέμ Μαρ 30, 2017 6:32 am

Rigelianos

Δημοσίευσηαπό Rigelianos » Πέμ Μαρ 30, 2017 9:23 pm

Needless to say, συμφωνώ με Τάκη και με Νίκους!
Άβαταρ μέλους
alex46

Δημοσίευσηαπό alex46 » Σάβ Απρ 01, 2017 3:06 pm

suleygiannis έγραψε:Δεν έχω καπνίσει δυστυχώς ποτέ reserva ή gran reserva :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :roll:

αμα γκρινιαζεις για την τιμη των εγγλεζικων ζωνουχων καλυτερα να μην μαθεις την τιμη για τις ρεζερβες και τις γκραν ρεζερβες
http://cigarsforum.gr/

οὔτε γὰρ ἄρχειν οὔτε ἄρχεσθαι ἐθέλω

αναρωτιέμαι γιατί βάφονται οι γυναίκες με μεγάλα βυζΓια
Άβαταρ μέλους
Haris_g

Δημοσίευσηαπό Haris_g » Σάβ Απρ 01, 2017 3:29 pm

Ειπαμε.... Θα ψάξει να βρει παρέα να το πάει γύρο γύρο... Τζούρα τζούρα :mrgreen:
Μια Slenderella την ημέρα, τον γιατρό τον κάνει πέρα!!!

Επιστροφή σε “Ελεύθερες απόψεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης