Καλησπερα και καλως σας βρηκα

Είστε καινούριο μέλος ?? Γραφτήκατε μόλις τώρα ?? Πείτε μας κάτι για σάς : Πχ το όνομά σας , τι ηλικία έχετε , με τι ασχολείστε , πόσα πούρα καπνίζετε , ποιο είναι το αγαπημένο σας ..

cigarO
Επικοινωνία:

Καλησπερα και καλως σας βρηκα

Δημοσίευσηαπό cigarO » Τετ Νοέμ 11, 2009 11:20 pm

Καλησπερα σε ολους
Με λενε Σταυρο και ειμαι καινουργιος στο φορουμ.

Καπνιζα περιστασιακα τα τελευταια 2 χρονια περιπου πουρα και εδω και 3 μηνες πανω κατω με μεγαλυτερη συχνοτητα ( 2-3 ημερησιως και μερικα πουρακια )
Το φορουμ με βοηθησε πολυ για να επιλεξω ιντερνετικο καταστημα απο οπου προμηθευτικα τα πουρα και μου εδωσε αρκρτες πληροφοριες για υγραντηρες ρονταρισμα κλπ και γιαυτο σας ευχαριστω ολους.

Εχω παρει VRUN, RyJMF, HUU2, PGSHAB, HdMEpEsp, RyJII, PGSLUSI, PGSD5LE2005.
Ολα 25αδες εκτος τα HdMEpEsp που ειναι 10. Επισης μερικες 100αδες MC και COH πουρακια

Προχθες τελος, εβαλα και 2 τεμαχια Cohiba GRAN RESERVA SIGLO VI
( ετσουξε λιγακι αλλα ελπιζω να με αποζημιωσουν )

Απο αυτα μου αρεσαν ιδιαιτερα οι πυραμιδες και αφου δοκιμασω και μερικα ακομα [που ειναι στα υποψιν ισως να κατασταλαξω σε κατι τετοιο.

Πολους χαιρετισμους σε ολους και ελπιζω να τα λεμε απο δω συχνα
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΦΥΡΗΣ

Δημοσίευσηαπό ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΦΥΡΗΣ » Πέμ Νοέμ 12, 2009 1:53 am

Σταύρο καλωσόρισες,

κι εγώ καινούριος είμαι στο φόρουμ, αλλά ελπίζω να τα λέμε.

Θα διαβάσεις και από τα άλλα μέλη προτάσεις, συμβουλές, επιθυμίες, ενστάσεις, ενθουσιώδεις κριτικές, αρνητικές διαπιστώσεις, θα καταλάβεις όμως πόσο παθιασμένα προσωπική υπόθεση είναι τελικά η απόλαυση του πούρου που, νομιζω ότι θα συμφωνίσουν οι περισσότεροι, γίνεται μέρος της συμπεριφοράς σου, του χαρακτήρα σου, της καθημερινής σου διάθεσης. Γίνεται η ερωμένη σου από την Αβάνα. Πιστεύω ότι όταν κατασταλλάξεις στην ποιότητα και το είδος που σου αρέσει, θα δεις ότι ταυτιζεσαι, ότι παθιάζεσαι με αυτό. Δεν ξέρω αν είναι εγκεφαλική προδιάθεση για την συγκεκριμένη ηδονή, αλλά γίνεται η απόλαυσή του μοναδική υπόθεση για σένα όπως και για όλους μας, σπεύδω να γενικεύσω.

Τα ΗΟΥΟ DE MONTERREY (EPICURES ESPECIALES) είναι για μένα η αγαπημένη μου ποιότητα. Πολλα άλλα μέλη θα προτείνουν την δική τους προτιμηση. Είναι αυτονόητο ότι το τάδε πουρο για τον καθένα μας είναι υπόθεση μοναδικότητας.
ΠΗΤΕΡ
cigarO
Επικοινωνία:

THX

Δημοσίευσηαπό cigarO » Πέμ Νοέμ 12, 2009 2:52 pm

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΦΥΡΗΣ έγραψε:Σταύρο καλωσόρισες,

κι εγώ καινούριος είμαι στο φόρουμ, αλλά ελπίζω να τα λέμε.

Ευχαριστω πολυ- θα τα λεμε σιγουρα
johnjohn

Δημοσίευσηαπό johnjohn » Πέμ Νοέμ 12, 2009 3:10 pm

γειά σου σταύρο,
καλώς ήρθες στη παρέα μας! :)
All Is Well !!
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΦΥΡΗΣ

Δημοσίευσηαπό ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΦΥΡΗΣ » Παρ Νοέμ 13, 2009 10:23 pm

Σταύρο καλησπέρα,

Χαίρομαι με τον ενθουσιασμό σου για την ερωμένη που λέγεται πούρο και που όπως κατάλαβες τρώει πολλά για να μας συντροφεύει. Ο ενθουσιασμός καμμιά φορά παρεξηγείται και κάποιες άλλες φορές δεν εξηγείται όσον αφορά την παραφορά. Νομίζω ότι η γευσιγνωσία χρειάζεται χρόνο γιατί το πουρο, όπως και κάθε άλλη επιλογή γίνεται μέρος της εικόνας που έχουμε εμεις για τον εαυτό μας. Γι΄αυτό παίρνω το θάρρος να σε συμβουλεύσω "εγκράτεια" στις αγορές σου και περισσότερη προσοχή στις δοκιμές σου. Κερδισμένος θα βγεις αν καταφέρεις να βρεις ανάμεσα στις πολλές ερωμένες από την Κούβα ( :wink: ) να βρεις εκείνες που σου πάνε στην προσωπικότητα.

Και πάλι δεν υπαινισσομαι τίποτα εις βάρος του τρόπου που ενθουσιάζεσαι για το πούρο. Απλά είναι μια άλλη άποψη χωρίς ειδικό βάρος δασκαλέματος.

Disfrutalo!!!
ΠΗΤΕΡ

Επιστροφή σε “Γνωριμία μελών”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες