καλωσηρθα

Είστε καινούριο μέλος ?? Γραφτήκατε μόλις τώρα ?? Πείτε μας κάτι για σάς : Πχ το όνομά σας , τι ηλικία έχετε , με τι ασχολείστε , πόσα πούρα καπνίζετε , ποιο είναι το αγαπημένο σας ..

sprodanas

καλωσηρθα

Δημοσίευσηαπό sprodanas » Κυρ Νοέμ 15, 2009 1:40 pm

Καλημερα παιδια,
νεο μελος και σχετικα νεοφωτιστος στο σπορ....(2 χρονια). συγχαριτηρια για την καλη δουλεια...καπνιζω 1 πουρο καθημερινες και απο 3 σαββατο και κυριακη.αγαπημενα πουρα perdamo habano corojo gordo αλλα δυστυχως δυσευρετο στην ευρωπη.... Απο cuban partagas seriep N2 και cohiba singlo I.
Αξιολογο non-cuban κατα τη γνωμη μου ειναι και το cuesta rey N9..Δωστε μου τα φωτα σας....
johnjohn

Δημοσίευσηαπό johnjohn » Κυρ Νοέμ 15, 2009 3:28 pm

γειά σου φίλε,
καλώς ήρθες!
...στο "tastings" θα βρεις αρκετά πράγματα νομίζω, αλλα και απο τις γνώμες των άλλων φίλων εδώ μέσα!

..να περνάς καλά και να καπνίζεις άνετα! :)
All Is Well !!
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΦΥΡΗΣ

Δημοσίευσηαπό ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΦΥΡΗΣ » Κυρ Νοέμ 15, 2009 6:39 pm

Καλως ήρθες στην παρέα

Θα διαπιστώσεις ότι οι περισσότερες συζητήσεις έχουν ενδιαφέρον διότι αποτελούν τις περισσότερες φορές θησαυρό εμπειριών και πληροφοριών σε άνετο πλαίσιο ανταλλαγής μηνυμάτων όλο το 24ωρο!
ΠΗΤΕΡ
Άβαταρ μέλους
maltakias
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό maltakias » Δευ Νοέμ 16, 2009 10:41 am

Χρονομέτρης έγραψε: στον δρόμο με τις κερασιές

Από τη Πέμπτη στους κινηματογράφους
De omnibus dubitandum

http://maltakias.blogspot.com/
Άβαταρ μέλους
maltakias
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό maltakias » Δευ Νοέμ 16, 2009 12:45 pm

Από πότε έχεις να πας κινηματογράφο Κυρ-πανεπιστημιακέ,γιατί αν δεν στο έχουν πει εδώ και πολλά χρόνια πάλι από Πέμπτη αλλάζει το πρόγραμμα.

Όσο για τις κοσμιότατες εκφράσεις που έχεις εισάγει στο φόρουμ, μάλλον η μπόλικη μόρφωση και τα πολλά πτυχία το προκαλούν αυτό,αφού τα υπόλοιπα γυμνασιόπαιδο που συχνάζουμε εδώ δεν τις έχουμε διδαχτεί και κατ'επέκταση δεν τις χρησιμοποιούμε.

Βάλε στο νου σου επίσης ότι δεν είναι υποχρεωμένος ο καθείς να γνωρίζει "τον δρόμο με τις κερασιές" κι ότι επίσης έχει παρατραβήξει το υβριστικό στυλάκι γραφής σου.

EDIT: ΚΙ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΒΗΝΕΙΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ
Τελευταία επεξεργασία από maltakias σε Δευ Νοέμ 23, 2009 1:37 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
De omnibus dubitandum

http://maltakias.blogspot.com/
J.Ad

Δημοσίευσηαπό J.Ad » Δευ Νοέμ 16, 2009 2:44 pm

Το ξέρετε το ανέκδοτο που κάποιος μπαίνει σε ένα ψυχιατρείο, λέει:

- "Καλημέρα"

και του απαντάνε:

- "Τι εννοείς";

Έτσι θέλετε να το πάμε από 'δω και πέρα;

Ή μήπως σας ενδιαφέρει να μάθετε ότι ήδη γίνονται συναντήσεις μεταξύ μελών σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη (που είναι η top εκδήλωση για τα μέλη...κατά τη γνώμη μου)και κανείς δεν μπαίνει στον κόπο να το αναφέρει ή να προσκαλέσει ανοιχτά άτομα από το φόρουμ εφόσον πέφτει τέτοιο ξεκατίνιασμα με το παραμικρό....

Με λένε Κώστα και είμαι καλά...
RedRum

Δημοσίευσηαπό RedRum » Δευ Νοέμ 16, 2009 7:01 pm

don't feed the trolls...
Άβαταρ μέλους
CHURCHILL

Δημοσίευσηαπό CHURCHILL » Δευ Νοέμ 16, 2009 7:14 pm

Καλός ήρθες sprodanas όπως βλέπεις δεν χάσαμε ευκαιρία να σου αποδείξουμε πως το forum είναι σοβαρό δεν χρειάζεται διαχειριστές και πάνω από όλα είναι χαμηλών τόνων!!!!

Δεν ξέρω για τους άλλους αλλά εγώ γουστάρω πολύ που τσακώνονται μερικοί και βρίζονται με το γάντι και με διπλωματικό τρόπο!!!! :D :D

Σε ξεσκίζει ο άλλος και δεν βλέπεις στο post του ούτε μια βρισιά!!!!

Συνεχίστε έτσι παιδιά διασκεδάζω πολύ!!!!!

Η γλώσσα κόκκαλα δεν έχει αλλά κόκκαλα τσακίζει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
CHURCHILL

Δημοσίευσηαπό CHURCHILL » Δευ Νοέμ 16, 2009 7:24 pm

Τώρα που ξαναδιαβάζω το post μου θέλω να κάνω μια διόρθωση ……………..το forum είναι και πάρα είναι σοβαρό απλά παίζουν συχνά πυκνά κάτι ξεκατινιάσματα όλο τρελά !!!!!!!
Γενικά μου αρέσει που υπάρχει μια ψιλό ένταση γιατί δείχνουμε πως δεν ήμαστε κοιμισμένοι και νωχελικοί υπάρχουν μερικοί αρκετά μορφωμένοι μερικοί πολύ καλοί γευσιγνώστες κάποιοι που αρπάζονται με το παραμικρό κάποιοι normal και κάποιοι όπως έμενα που απλά γράφουν είτε γιατί έχουν κάποια απορία είτε γιατί θέλουν να σχολιάσουν κάτι!!!

Εσύ sprodanas αποφάσισε σε πια κατηγορία ανήκεις :D :D
Leonidas

Δημοσίευσηαπό Leonidas » Δευ Νοέμ 16, 2009 9:50 pm

@anastgeo1

Είμαι πάρα πολύ κοντά. Ενα λαθάκι ακόμα. Δεν αργεί. Πάρα πολύ κοντά.
epap

Δημοσίευσηαπό epap » Δευ Νοέμ 16, 2009 9:57 pm

Leonida....
μπορεί να μη μιλάω, αλλά εγώ να δεις πόσο κοντά είμαι. Και δεν ξέρω καθόλου από γάντι...
Leonidas

Δημοσίευσηαπό Leonidas » Δευ Νοέμ 16, 2009 10:01 pm

epap δεν χρειάζεται τίποτε άλλο. μερικά login λείπουν :D
hernesto

Δημοσίευσηαπό hernesto » Δευ Νοέμ 16, 2009 10:23 pm

Κύριοι... ΣΕΜΝΑ! Κάνετε σα μικρά παιδιά όλοι σας...

@ maltakias & Χρονομέτρης:
Το να 'πλακώνεστε' ψάχνοντας ή δημιουργώντας αφορμές είναι τουλάχιστον επιπέδου νηπίων!.. Είμαι σίγουρος ότι αν γυρίσετε προς τα παλαιότερα posts σας και διαβάσετε πόσο ΑΝΟΗΤΑ μπήκατε σε αυτό το κουτό τριπάκι του στυλ "να σου την πω - να μου τη πεις" πραγματικά θα γελάτε γιατί είναι τουλάχιστον αστείο...

@ anastgeo1:
Νομίζω πως το να παίρνεις το μέρος του ενός ή του άλλου σε μία περίσταση που και οι δύο φταίνε δεν έχει να προσφέρει στην ηρεμία του forum...

@ Leonidas:
Σε περίπτωση που δε θυμάσαι, είσαι ο πρώτος που προσέβαλλε δημόσια στο forum και απρόκλητα το Χρονομέτρη (εκτός αν βέβαια έχεις να παραθέσεις προσωπικά σας μηνύματα που προηγήθηκαν της 19ης Οκτώβρη 2009 και σου επιτίθεται πρώτος ο Χρονομέτρης). Για να μη συζητήσω τις γενικότερα ευέξαπτες αντιδράσεις σου... Σε παρακαλώ ξανά ηρέμησε, δεν είσαι ούτε νέος ούτε "φρέσκος" στο forum... Ποιος ο λόγος να πυροδοτούνται διαρκώς παρεξηγήσεις από το ΤΙΠΟΤΑ; (και δεν αναφέρομαι στο λικέρ του οποίου την ποιότητα και τη μεθυστική δράση αγνοώ, χικ! :lol: )

@ εβριμπάντι:
Τι έχετε πάθει όλοι σας τον τελευταίο καιρό επιτέλους!!! Τι συμπεριφορές είναι αυτές; Δεν υπάρχει λίγο αξιοπρέπεια και αυτοσυγκράτηση; Θα πρέπει να το κάνουμε κWλ0 το forum, να χάσουμε κι άλλα μέλη από την παρέα μας και να γίνουμε ένα ring? ΗΜΑΡΤΟΝ!!!
Medium-thick gauge, soft to mild strength, sweet scents and taste... Oh yeah, that's me smoking my cigar, baby!
http://cigarlounge.gr
RedRum

Δημοσίευσηαπό RedRum » Δευ Νοέμ 16, 2009 11:00 pm

gents, just chill and don't feed the trolls...
Leonidas

Δημοσίευσηαπό Leonidas » Δευ Νοέμ 16, 2009 11:06 pm

hernesto έγραψε:Κύριοι... ΣΕΜΝΑ! Κάνετε σα μικρά παιδιά όλοι σας...

@ maltakias & Χρονομέτρης:
Το να 'πλακώνεστε' ψάχνοντας ή δημιουργώντας αφορμές είναι τουλάχιστον επιπέδου νηπίων!.. Είμαι σίγουρος ότι αν γυρίσετε προς τα παλαιότερα posts σας και διαβάσετε πόσο ΑΝΟΗΤΑ μπήκατε σε αυτό το κουτό τριπάκι του στυλ "να σου την πω - να μου τη πεις" πραγματικά θα γελάτε γιατί είναι τουλάχιστον αστείο...

@ anastgeo1:
Νομίζω πως το να παίρνεις το μέρος του ενός ή του άλλου σε μία περίσταση που και οι δύο φταίνε δεν έχει να προσφέρει στην ηρεμία του forum...

@ Leonidas:
Σε περίπτωση που δε θυμάσαι, είσαι ο πρώτος που προσέβαλλε δημόσια στο forum και απρόκλητα το Χρονομέτρη (εκτός αν βέβαια έχεις να παραθέσεις προσωπικά σας μηνύματα που προηγήθηκαν της 19ης Οκτώβρη 2009 και σου επιτίθεται πρώτος ο Χρονομέτρης). Για να μη συζητήσω τις γενικότερα ευέξαπτες αντιδράσεις σου... Σε παρακαλώ ξανά ηρέμησε, δεν είσαι ούτε νέος ούτε "φρέσκος" στο forum... Ποιος ο λόγος να πυροδοτούνται διαρκώς παρεξηγήσεις από το ΤΙΠΟΤΑ; (και δεν αναφέρομαι στο λικέρ του οποίου την ποιότητα και τη μεθυστική δράση αγνοώ, χικ! :lol: )

@ εβριμπάντι:
Τι έχετε πάθει όλοι σας τον τελευταίο καιρό επιτέλους!!! Τι συμπεριφορές είναι αυτές; Δεν υπάρχει λίγο αξιοπρέπεια και αυτοσυγκράτηση; Θα πρέπει να το κάνουμε κWλ0 το forum, να χάσουμε κι άλλα μέλη από την παρέα μας και να γίνουμε ένα ring? ΗΜΑΡΤΟΝ!!!

Να ρωτήσω με τη δεδομένη αφέλεια που με διακατέχει. Μήπως για πολλοστή φορά είσαι ανενημέρωτος ή έχεις χάσει επεισόδια. Λέω βρε ναυτονόμε μου. Sorry μου εχει μείνει απο το σαββατοκύριακο αυτό. Ασχετο :lol:

Παραθέτω αυτούσιο για ενημέρωση του κριτή

Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 19, 2009 11:37 am
------------------------------------------------------------
Ξέχασες το "Βλακομέτρης", αριστεροφασίστα, από τους ευήθεις που καταγράφω σε κάθε επικοινωνία μου! Δεν θα επανέλθω, αν και μου μένουν ακόμα 3-4 ντενεκέδες λάδι!

Έχω και μία φώτο του Τσε πεολειχόμενο, την θές για το Άβαταρ σου?

Περαστικά !
------------------------------------------------------------
Αυτά έγραφε το πράγμα.

Μήπως, λέω μήπως μου μειώσεις την ποινή.

Επιστροφή σε “Γνωριμία μελών”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες