Καλημέρα και απο εμένα

Είστε καινούριο μέλος ?? Γραφτήκατε μόλις τώρα ?? Πείτε μας κάτι για σάς : Πχ το όνομά σας , τι ηλικία έχετε , με τι ασχολείστε , πόσα πούρα καπνίζετε , ποιο είναι το αγαπημένο σας ..

pterion

Καλημέρα και απο εμένα

Δημοσίευσηαπό pterion » Κυρ Δεκ 20, 2009 10:51 am

Καλημέρα λοιπόν και από εμένα.Το όνομα μου είναι Χρήστος και κατάγομαι απο το Κιλκίς. Μπήκα εδώ και περίπου έναν μήνα στο 36ο έτος της ζωής μου, τελειώνω σε λίγο την ειδικότητά μου στον τομέα της χειρουργικής και μετά από χρονια καπνίσματος μπαίνω δειλά-δειλά στον θαυμαστό κόσμο των πούρων... Φτάνει πλέον με τα τσιγάρα, δέν τα αντέχω άλλο!!!.... Πολλά τα πράγματα που πρέπει να μάθω, πολλές οι γεύσεις που έχω να δοκιμάσω και η βοήθειά σας μέσα από αυτό το forum πολύτιμη. Χάρηκα λοιπόν που σας γνώρισα και επιφυλάσσομαι στο μέλλον να αποκτήσω την κατάλληλη εμπηρεία ώστε να παραθέτω και εγώ τις προσωπικές μου απόψεις και συμβουλές. Χρόνια πολλά σε όλους και καλή χρονιά...
Άβαταρ μέλους
amazonios
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό amazonios » Κυρ Δεκ 20, 2009 11:21 am

Γεια χαρα pterion στον θαυμαστο και απολαυστικο χωρο των πουρων ,εγω εδω και δυο χρονια που αρχισα τα πουρα ,εκοψα τα τσιγαρα και δεν θελω τα βαλω στο στομα μου.
Άβαταρ μέλους
GEORGIOS

Δημοσίευσηαπό GEORGIOS » Κυρ Δεκ 20, 2009 11:55 am

Καλως ηρθες χρηστο εγω δεν τα εχω καταφερει απολυτα αλλα το εχω ελαχιστοποιησει.
Άβαταρ μέλους
axinos

Δημοσίευσηαπό axinos » Κυρ Δεκ 20, 2009 11:11 pm

Καλωσωρισες Χρηστο,

το καπνισμα πουρου ειναι μια εμπειρια που δυναται να διαφοροποιηθει απο αυτην του τσιγαρου και να σου προσφερει στιγμες χαλαρωσεις σε μια καθημερινοτητα ΄ΤΣΙΤΑΣ'.
Ευχομαι να 'κολλησεις' με αυτην την απολαυση ,οπως συνεβει σε μενα και να 'ξεχασεις' το τσιγαρο.Σαν κατι καινουργιο να ξερεις οτι θελει τον καιρο του και συνεχως θα ανακαλυπτεις πραγματα και οσον αφορα το ιδιο το πουρο ,αλλα και για τον ευατο σου.
Εγω για παραδειγμα τελευταια απολαμβανω το διαβασμα βιβλιων συνοδεια πουρου,κατι το οποιο μου φαινοταν αδιανοητο 2 χρονια πριν.
Για ο,τι χρειαστεις εχουν φροντισει και να ΄ναι καλα τα μελη αυτου του forum,το μονο που χρειαζεται ειναι λιγο 'μελετη' ...

Καλη αρχη!
DE GUSTIBUS NON EST DISPUTANDUM
Άβαταρ μέλους
(*Φ*)

Δημοσίευσηαπό (*Φ*) » Δευ Δεκ 21, 2009 12:26 am

Γιατρέ , καλώς ήλθες στο φυσικό σου χώρο.
Όλοι "άρρωστοι" είμαστε.

Καλή εξερεύνηση του χώρου "Πούρο" και καλές φούμες.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΦΥΡΗΣ

Δημοσίευσηαπό ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΦΥΡΗΣ » Δευ Δεκ 21, 2009 1:15 pm

Dr.,

Καλώς μας όρισες, καλή τύχη με το σπορ, όπως είπε και ο προλαλήσας εδώ υπάρχουν άρρωστοι, αλλά ΔΕΝ θέλουν θεραπεία. :twisted:

Αναμένουμε τη συμβολή σου στα δρώμενα.
ΠΗΤΕΡ
johnjohn

Δημοσίευσηαπό johnjohn » Δευ Δεκ 21, 2009 2:22 pm

γειά σου pterion, καλώς ήρθες στη παρέα μας!
...εντάξει, είμαι σίγουρος οτι θα δεις μεγάλη διαφορά γενικά σε σχέση με το τσιγάρο...
...τι λέει το κιλκίς; (καταγωγή μου)...όλα καλά;
All Is Well !!
Νίκος

Δημοσίευσηαπό Νίκος » Δευ Δεκ 21, 2009 3:25 pm

Καλώς ήρθες και ... αχρείαστος :lol:
pterion

Δημοσίευσηαπό pterion » Δευ Δεκ 21, 2009 6:21 pm

Καταρχάς, σας ευχαριστώ όλους για το καλωσόρισμα, μιάς και με κάνατε να νοιώθω σαν να απέκτησα ξαφνικά νέους φίλους.
Σήμερα απέκτησα τον πρώτο μου υραντήρα απο το κατάστημα που φιλοξενεί το forum και ελπίζω να τα καταφέρω μ'αυτόν. Σε λίγο πηγαίνω να αγοράσω και ένα ψηφιακό υγρόμετρο για να έχω ήσυχο το κεφάλι μου. Οι άνθρωποι δείχνουν πραγματικά επαγγελματίες.

johnjohn... τώρα που έρχονται γιορτές και θα πάω πρός τα μέρη μας, θα δώσω και από εσένα χαιρετισμούς στο Κιλκίς... :lol:
Άβαταρ μέλους
CHURCHILL

Δημοσίευσηαπό CHURCHILL » Δευ Δεκ 21, 2009 6:32 pm

αν κανεις οτι σου ειπε ο λεωνιδας θα τα καταφερεις σιγουρα :wink:
RedRum

Δημοσίευσηαπό RedRum » Δευ Δεκ 21, 2009 9:39 pm

γεια χαρα και απο εμενα, καλωσορισες, sit back and enjoy!
Άβαταρ μέλους
CHURCHILL

Δημοσίευσηαπό CHURCHILL » Δευ Δεκ 21, 2009 9:43 pm

RedRum έγραψε: sit back and enjoy!

εεεεεετσι με το γαντι!!!!!

Επιστροφή σε “Γνωριμία μελών”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες