Γεια σε όλους

Είστε καινούριο μέλος ?? Γραφτήκατε μόλις τώρα ?? Πείτε μας κάτι για σάς : Πχ το όνομά σας , τι ηλικία έχετε , με τι ασχολείστε , πόσα πούρα καπνίζετε , ποιο είναι το αγαπημένο σας ..

mik

Γεια σε όλους

Δημοσίευσηαπό mik » Κυρ Απρ 18, 2010 11:31 pm

Γεια χαρά σε όλους! Με λένε Μιχάλη,είμαι 30χρ και μένω Θεσσαλονίκη.Ήμουν περιστασιακός καπνιστής πούρων τα τελευταία 6 χρόνια και φανατικός τα τελευταία 2χρ! Σας παρακολουθώ εδώ και 1 χρόνο και έχω μάθει πολλά απο αυτό το forum. Αγαπημένες brands είναι RyJ και HdM,μικρά rings κυρίως λόγω χρόνου και στραβού βλέμματος των γύρω μου(αν και προτιμώ να καπνίζω κυρίως στην άνεση του καναπέ μου!).Anyway σας χαιρετώ και πάλι,ελπίζω να μάθω ακόμα περισσότερα απο τους πιο έμπειρους και κάποια στιγμή να βρεθούμε από κοντά και να ανταλλάξουμε ιστορίες!
Άβαταρ μέλους
manos

Δημοσίευσηαπό manos » Τρί Απρ 20, 2010 8:33 am

Γεια σου Μιχάλη.Καλωσήρθες.
Πίστεψέ με κι εγώ ως καινούριος στην ενασχόληση αυτή το έχω το άγχος για τα επικριτικά βλέμματα καμιά φορά.Με τον καιρό σίγουρα ξεπερνιέται!Σημασία έχει, αν είναι εφικτό,να απολαμβάνουμε το κάθε πούρο με υπομονή και όρεξη.Σκεπτόμενοι τα βλέμματα των άλλων μάλλον δεν είμαστε στη σωστή κατεύθυνση.Μειώνει την ευχαρίστηση βρε αδερφέ!
Αυτά από μένα τον "ψαρά".Για τα δύσκολα και σπουδαία ψάξε στα αρχεία του forum ή ρώτα τους παλιούς.Θα βρεις τα πάντα να'σαι σίγουρος!
"Why pay $100 on a therapy session when you can spend $25 on a cigar? Whatever it is will come back; so what, smoke another one."

Επιστροφή σε “Γνωριμία μελών”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης