Χαιρετισμούς..

Είστε καινούριο μέλος ?? Γραφτήκατε μόλις τώρα ?? Πείτε μας κάτι για σάς : Πχ το όνομά σας , τι ηλικία έχετε , με τι ασχολείστε , πόσα πούρα καπνίζετε , ποιο είναι το αγαπημένο σας ..

ΑΔΚ

Δημοσίευσηαπό ΑΔΚ » Παρ Οκτ 08, 2010 10:24 am

ChristosG έγραψε:Κώστα, θα σε αποκαλούσα χειριστή έστω κι αν πέταγες με ...MS F.S. !!

:) γιατί το αλκοολίκι της πτήσης δεν μετριέται με τον τύπο του αεροσκάφους ούτε με την Πτητική Κατηγορία του μερακλή...άλλα πράγματα μετράνε, κατά την ταπεινή μου γνώμη.

με χαρά θα σου μοιραστώ μαζί σου σε pm τις απόψεις και τις εμπειρίες μου από την Π.Α.

Αγαπητέ Χρήστο,
Η ... ταπεινή σου γνώμη είναι, επιεικώς σωστή! Σε ότι δε αφορά στον Κώστα, όπως άριστα έχεις διαισθανθεί πρόκειται για αεροπόρο που αν είχε επιλέξει να φτάσει μέχρι τα γαλόνια, θα τα φορούσε για να πετάει και όχι για να ... πηδάει :wink:
Άβαταρ μέλους
ChristosG

Δημοσίευσηαπό ChristosG » Παρ Οκτ 08, 2010 6:33 pm

ΑΔΚ έγραψε:
ChristosG έγραψε:Κώστα, θα σε αποκαλούσα χειριστή έστω κι αν πέταγες με ...MS F.S. !!

:) γιατί το αλκοολίκι της πτήσης δεν μετριέται με τον τύπο του αεροσκάφους ούτε με την Πτητική Κατηγορία του μερακλή...άλλα πράγματα μετράνε, κατά την ταπεινή μου γνώμη.

με χαρά θα σου μοιραστώ μαζί σου σε pm τις απόψεις και τις εμπειρίες μου από την Π.Α.

Αγαπητέ Χρήστο,
Η ... ταπεινή σου γνώμη είναι, επιεικώς σωστή! Σε ότι δε αφορά στον Κώστα, όπως άριστα έχεις διαισθανθεί πρόκειται για αεροπόρο που αν είχε επιλέξει να φτάσει μέχρι τα γαλόνια, θα τα φορούσε για να πετάει και όχι για να ... πηδάει :wink:

Κάτι ξέρεις εσυ.....! :wink:
Πόλεμος πάντων μὲν πατήρ ἐστι.
argi

Δημοσίευσηαπό argi » Πέμ Οκτ 21, 2010 11:21 am

αν και καθυστερημενα , καλως ηρθες κοντογειτονα

Επιστροφή σε “Γνωριμία μελών”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες