Καλησπέρα και από εμένα

Είστε καινούριο μέλος ?? Γραφτήκατε μόλις τώρα ?? Πείτε μας κάτι για σάς : Πχ το όνομά σας , τι ηλικία έχετε , με τι ασχολείστε , πόσα πούρα καπνίζετε , ποιο είναι το αγαπημένο σας ..

Άβαταρ μέλους
harmonica

Re: Καλησπέρα και από εμένα

Δημοσίευσηαπό harmonica » Δευ Φεβ 13, 2017 2:59 pm

Στέργιο ποτε τρυπωσες δεν σε πήρα καν χαμπάρι..
Καλή διαμονή να έχεις και καλές φουμες..
Άβαταρ μέλους
karachrist

Δημοσίευσηαπό karachrist » Δευ Φεβ 13, 2017 6:45 pm

Στεργιο καλως ηρθες στην παρεα μας...
Με χαροποιει ιδιαιτερα που εχουμε κοντα μας έναν φαν εκλεπτισμενου αποστάγματος, όπως είναι το ρουμι, και ετσι θα μπορέσουμε να αντλήσουμε πληροφοριες και για αυτό.
Το άλλο πραγμα που παραδεχτηκα διαβαζοντας τα ποσταρισματα σου, είναι ότι μπηκες μονος σου στο παιχνιδι των πουρων και παρολο που ξεκινησες με "λανθασμενη" εντυπωση, και λεγοντας "λανθασμενη" εννοω ότι σε καποιο παραλληλο συμπαν καποιος θα γουσταρει αποκλειστικα και μονο πουρα εκτος Κουβας, καθως γουστα είναι αυτά, βρηκες μονος σου την ακρη, ψαχνοντας και δοκιμάζοντας. Αυτό είναι πολύ σημαντικο καθως δειχνει ξεκάθαρα ότι σου αρεσει και ότι δεν το κανεις ακολουθώντας τον συρμο της μοδας ή για τον οποιονδηποτε άλλο λογο.
Συγχαρητηρια λοιπον για την "πουροανατροφη" σου και την αψογη "πουροδιαγωγη" σου και καλες φουμες!!!!
Sláinte
Άβαταρ μέλους
tliotis

Δημοσίευσηαπό tliotis » Δευ Φεβ 13, 2017 8:10 pm

Καλώς ήρθες και καλή διαμονή Στέργιο !
:arrow: «Vive la démocratie-Ζήτω η Δημοκρατία-Long live democracy» :idea:
Άβαταρ μέλους
tommi

Δημοσίευσηαπό tommi » Δευ Φεβ 13, 2017 9:34 pm

Καλώς ήρθες Στέργιε
Καλή διαμονή,καλώς να μείνεις και να μας στέλνεις ραπόρτα απο Γερμανία,όπου οι επιλογες σου είναι πολλές
Άβαταρ μέλους
Matchoman

Δημοσίευσηαπό Matchoman » Δευ Φεβ 13, 2017 9:45 pm

Καλησπέρα Στέργιο και απο εμένα. Καλώς μα όρισες και καλή διαμονή να έχεις!! Καιρός νομίζω είναι να ανοίξουμε κι ένα θέμα με ρούμια μιας και απο ότι έχω παρακολουθήσει υπάρχουν και άλλα μέλη με πολλές γνώσεις, περι του αποστάγματος τούτου!! Η ιστορία σου είναι πράγματι πολύ ωραία, αλλα θα συμφωνήσω ότι δεν πρέπει να κόψεις επαφές με τα νον μιας κι έχει κι εκεί αξιόλογα τεμάχια. Και πάλι καλώς ήρθες και καλές φούμες
Aut viam inveniam aut faciam. Αννίβας, 247 - 183 π.Χ
spasias

Δημοσίευσηαπό spasias » Τρί Φεβ 14, 2017 1:25 am

Παιδία σας ευχαριστώ όλους για το θερμό καλωσόρισμα.
Τα ρούμια όντως είναι και θα είναι μια από τις μεγάλες μου αγάπες (ή μέχρι να αρχίσω και τα single malt :mrgreen: ). Η δε μετακόμισή μου στη Γερμανία διεύρυνε σημαντικά τις γευστικές επιλογές μου μιας και μπορώ να βρω σχεδόν ότι επιθυμήσω. Βέβαια η τεράστια ποικιλία εναλλακτικών ομολογώ να ομολογήσω ότι με μπέρδεψε χειρότερα. Πολλές φορές έπιανα τον εαυτό μου να περνάω ολόκληρα Σαββατοκύριακα χαμένος στις τεράστιες λίστες επιλογών, από το να απολαμβάνω τη στιγμή. Προς το παρόν, μου αρκεί που έχω βρει μια γευστική περιοχή που επιθυμώ να εμβαθύνω περισσότερο. Πάντος ένα είναι σίγουρο, η ανάγνωση του φόρουμ με έκανε να δω το πούρο και όλη τη φιλοσοφία γύρω από το πούρο λίγο πιο σωστά. Καλώς σας βρήκα και πάλι.
Άβαταρ μέλους
trendy

Δημοσίευσηαπό trendy » Τρί Φεβ 14, 2017 12:46 pm

Καλώς ήρθες Στέργιε και καλές φούμες!
Σε ποια πόλη της Γερμανίας είσαι;
Άβαταρ μέλους
alex46

Δημοσίευσηαπό alex46 » Τρί Φεβ 14, 2017 2:55 pm

αστα φιλε και εγω ρουμακιας ημουν πολλα χρονια αλλα δεν διεφθειραν :? :D
λογικα οταν μπουμε στην ανοιξη θα ανεβει και το αντιστοιχο θεμα για τα ρουμια ... :wink:
http://cigarsforum.gr/

οὔτε γὰρ ἄρχειν οὔτε ἄρχεσθαι ἐθέλω

αναρωτιέμαι γιατί βάφονται οι γυναίκες με μεγάλα βυζΓια

Επιστροφή σε “Γνωριμία μελών”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης