Καλώς σας βρήκα!!!

Είστε καινούριο μέλος ?? Γραφτήκατε μόλις τώρα ?? Πείτε μας κάτι για σάς : Πχ το όνομά σας , τι ηλικία έχετε , με τι ασχολείστε , πόσα πούρα καπνίζετε , ποιο είναι το αγαπημένο σας ..

Άβαταρ μέλους
Τάκης

Re: Καλώς σας βρήκα!!!

Δημοσίευσηαπό Τάκης » Τρί Οκτ 24, 2017 4:26 pm

chrispy

Δημοσίευσηαπό chrispy » Τρί Οκτ 24, 2017 10:33 pm

Άβαταρ μέλους
trendy

Δημοσίευσηαπό trendy » Τρί Οκτ 24, 2017 11:10 pm

Με στενοχωρούν πολύ αυτά που διαβάζω εδώ πέρα.
Αφ' ενός μία πλάκα σε ένα φόρουμ είναι εύκολο να παρεξηγηθεί, ειδικά όταν δεν έχει μπει στο κλίμα ο νέος ή μπορεί απλά να μην του αρέσει η πλάκα. Αφ' ετέρου δεν καταλαβαίνω πώς βοηθάει στην εκτόνωση της έντασης το να συνεχίζεται η κόντρα με βρισιές και ειρωνείες.
Μπορούμε να ξεχάσουμε τι ειπώθηκε και να συνεχίσουμε στο καλό κλίμα που έχουμε;
Άβαταρ μέλους
nikos doc

Δημοσίευσηαπό nikos doc » Τετ Οκτ 25, 2017 12:45 am

Ειναι πασιφανές οτι ο Στέλιος έχει πέσει διάνα στον ορισμό του.

Παρότι δεν θέλεις να μας χαλάς την αισθητική ,συνεχίζεις ακάθεκτος , πισω απο την προστασία της οθόνης και του πληκτρολογίου.

Αυτο βρε λεβιεδες δεν καταλαβαίνετε,......αυτή η παρέα ειναι πια, είναι κατι αλλο πέρα απο τα keyboard και τα like.
Ειναι Παρέα παλιά, κλασική που έχει βάλει βάσεις στην επαφή, στην γνωριμία, στην κουβέντα και σε ολα αυτά που λείπουν πια από τις μέρες μας.

Άντε στο καλο βρε αγόρι μου, καλά καπνά, μα όμως πρόσεχε οταν θίγεις το ήθος ανθρώπων που δεν γνωρίζεις....
Ποτε δεν ξέρεις ποιος μπορεί να ειναι πισω απο την πόρτα που χτύπησες.
cigarsforum.gr

Δεν το καταλαβαίνω....γιατί οι γυναίκες με ωραίο κ@λο βάφονται;;; :roll: :roll:
chrispy

Δημοσίευσηαπό chrispy » Τετ Οκτ 25, 2017 1:45 am

nikos doc έγραψε:Ειναι πασιφανές οτι ο Στέλιος έχει πέσει διάνα στον ορισμό του.

Παρότι δεν θέλεις να μας χαλάς την αισθητική ,συνεχίζεις ακάθεκτος , πισω απο την προστασία της οθόνης και του πληκτρολογίου.

Αυτό που θεωρείς την ώρα που με βρίζουν και δεν απαντάω ότι τραμπουκιζω πίσω από την οθόνη του πληκτρολογίου με ξεπερνάει...

Αυτο βρε λεβιεδες δεν καταλαβαίνετε,......αυτή η παρέα ειναι πια, είναι κατι αλλο πέρα απο τα keyboard και τα like.
Ειναι Παρέα παλιά, κλασική που έχει βάλει βάσεις στην επαφή, στην γνωριμία, στην κουβέντα και σε ολα αυτά που λείπουν πια από τις μέρες μας.
Αυτό που δεν καταλαβαίνεις ότι κάποιος νέος στη παλιοπαρεα πρέπει να αντιμετωπίζεται με σεβασμό και όχι με χλευασμό γιατί θα ευλογατε τα γένια σας όπως προείπα. Αν είχατε ενεργό moderator το θέμα θα ήταν προ πολλού λήξαν αλλά εσείς θέλετε να το τραβάμε το θέμα να προλάβει όλη η παρέα να ρίξει καμμιά φαπα, όπως τις άρπαξε ο κακομοίρης στην Εθνική Ελλάδος

Άντε στο καλο βρε αγόρι μου, καλά καπνά, μα όμως πρόσεχε οταν θίγεις το ήθος ανθρώπων που δεν γνωρίζεις....
Ποτε δεν ξέρεις ποιος μπορεί να ειναι πισω απο την πόρτα που χτύπησες.

Δεν έχω θίξει το ήθος κανενός αντιθετως κάποιος σχολίασε την οικογένειά μου και τον ειρωνευτικα. Άλλοι βρίζουν και ξεχυλωνουν καταστάσεις (και άλλοι αφήνουν διακριτικες απειλές)

Ασχοληθείτε και με τίποτα άλλο...
Λέω γω τώρα...
svensk

Δημοσίευσηαπό svensk » Τετ Οκτ 25, 2017 7:26 am

.......
Τελευταία επεξεργασία από svensk σε Τετ Οκτ 25, 2017 7:57 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
chrispy

Δημοσίευσηαπό chrispy » Τετ Οκτ 25, 2017 7:51 am

Να διευκρινίσω ότι πλέον έχω καταλάβει ότι η συγκεκριμένη ''τοποθετηση'' ήταν αποτυχημένη-χοντροκομμένη πλάκα αν και δεν το έχω ακούσει από τον υπεύθυνο... Το φόρουμ μπορεί να συνεχίσω να το διαβάζω πολύ δύσκολα να ξαναγράψω.. . Νομίζεις ότι εγώ δεν έχω κουραστεί να απαντάω; Έχω πολύ καλύτερα πράγματα να κάνω από το να μανουριαζω... Απλά δεν περίμενα ούτε ότι το θέμα θα λάβει τέτοια διάσταση αλλά ούτε ότι θα βρω τοσο επιθετική σταση... Και το κυριότερο ήθελα να διευκρινίσω ποιος είμαι και ότι δεν είχα σκοπό να πρόσβαλω κανεναν... Ελπίζω το θέμα να κλείσει και να γράψουμε - γράψετε για κάτι πιο ευχάριστο.Καλημερα
Άβαταρ μέλους
capobomba

Δημοσίευσηαπό capobomba » Τετ Οκτ 25, 2017 3:53 pm

Καταλαβαίνω ότι το θέμα είναι λήξαν και πρέπει να κλειδωθεί
8)

Επιστροφή σε “Γνωριμία μελών”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 2 επισκέπτες