Καλώς σας βρήκα!!!

Είστε καινούριο μέλος ?? Γραφτήκατε μόλις τώρα ?? Πείτε μας κάτι για σάς : Πχ το όνομά σας , τι ηλικία έχετε , με τι ασχολείστε , πόσα πούρα καπνίζετε , ποιο είναι το αγαπημένο σας ..

svensk

Re: Καλώς σας βρήκα!!!

Δημοσίευσηαπό svensk » Δευ Οκτ 23, 2017 6:25 pm

Για σου Νικόλα :!:
Άβαταρ μέλους
Τάκης

Δημοσίευσηαπό Τάκης » Δευ Οκτ 23, 2017 6:26 pm

και ξαναγειά σου κι από μένα Σουηδέ φίλε μου
η τελευταία σου φράση με χτύπησε στα μελίγγια
chrispy

Δημοσίευσηαπό chrispy » Δευ Οκτ 23, 2017 6:31 pm

Λοιπόν πέραν από τον απαραίτητο αυτοσαρκασμο (ουδείς δεν έχει αποφύγει την γυναικεία γκρίνια για τον χ,ψ λόγο) εννοείται ότι όταν ανοίγεις ένα σπίτι είναι απαραίτητο να υπάρχει αλληλοσεβασμός και αλληλοκατανόηση... Οπότε δεν είναι ότι 'εχω σκίσει την γατα' αλλά είμαι οκ και σε θέση να δηλώσω ότι και της γυναίκας μου το αγαπημένο πούρο είναι το bbf. :shock: Αυτό με τα toscanelo θα το κάνω edit μου φαίνεται...
Τελευταία επεξεργασία από chrispy σε Δευ Οκτ 23, 2017 6:54 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
GregV

Δημοσίευσηαπό GregV » Δευ Οκτ 23, 2017 6:33 pm

Πατερουλη ίσως έχεις δίκιο, τοτε δε σε είχα γνωρίσει και ήμουν ακόμα "αμαθος" και απαίδευτος :lol: :lol:

Ίσως σε εμένα να έπιασε το δεύτερο...το ότι της εξήγησα γιατί το έκανα.
Όπως και να έχει ο καθένας έχει το τρόπο του :lol: :lol: 8) Το παν είναι να "πιάσει"
real eyes realize real lies
Άβαταρ μέλους
nikos doc

Δημοσίευσηαπό nikos doc » Δευ Οκτ 23, 2017 6:52 pm

Αν έχετε βρει γυναίκα, και μετά ψάχνετε κάτι να "πιάσει", για να μην σας σπάει τα κάκαλα....κλάφτα Χαράλαμπε....

Χρήστο καλώς ήρθες, αν δεν στείλεις τα toscanello ,για δυο BBF.... θα τρελαθώ!
cigarsforum.gr

Δεν το καταλαβαίνω....γιατί οι γυναίκες με ωραίο κ@λο βάφονται;;; :roll: :roll:
chrispy

Δημοσίευσηαπό chrispy » Δευ Οκτ 23, 2017 6:53 pm

GregV έγραψε:Κατά τα άλλα όντως μου έκανε και εμένα εντύπωση που σου άρεσαν τα bbf και τώρα κανείς toscannelos έστω και για καθημερινό. Προσωπικά θα προτιμούσα τα Chico για ξεπετα (αν και επίσης δε τα προτιμω) ή νον όπως πολύ σωστα ανέφερε και ο Νικολας. . Όπως και να έχει περί ορεξεως.. :lol:

Από αυτά που είδα στις φωτογραφίες κατάλαβα ότι προτιμάς τα πιο "βαριά" σε γεύση πούρα ενώ από ρουμια πήρε το μάτι μου ότι σου αρέσουν τα πολύ γλυκά (για το δικό μου γούστο είναι πολύ γλυκό...αλλά θα τα πούμε και εκεί) πραγματικά με μπερδεψες :lol: :lol:

Παλιότερα ποια σου άρεσαν εκτός από bbf?

Για αυτό μπήκα στο φόρουμ να με μυησετε σε αξιολογότερα συνήθειες... Ναι γενικά μου αρέσουν τα γλυκά ποτά all time favorite jack amaretto...
Από πούρα έχω καταλήξει ότι όντας μη καπνιστής δεν μου αρέσουν αυτά που καίγονται γρήγορα και έχουν πολύ ξυλώδη γεύση... Προτιμώ τα πιο γευστικά και κατά συνέπεια βαριά...παλαιότερα πέρα από τα bbf προτιμούσα τα montecristo n2 (είμαι πυραμίδακιας τι να κάνουμε) και σε πιο οικονομικό πήγαινα στα Jose la piedra cazadores. Από partagas που είχα κάνει μια δοκιμή σε διάφορα δεν είχα χαλαστει αλλά ούτε είχα κολλήσει upmann τα ίδια εκεί που δεν μου καθόταν κανένα πούρο ήταν τα Romeo y jullieta.
Rigelianos

Δημοσίευσηαπό Rigelianos » Δευ Οκτ 23, 2017 7:08 pm

Χρήστο καλώς όρισες!
Άβαταρ μέλους
GregV

Δημοσίευσηαπό GregV » Δευ Οκτ 23, 2017 11:44 pm

Ή του ύψους ή του βάθους με λίγα λόγια :lol: :lol: :lol:
Προσωπικά πιστεύω ότι η μύηση στο συγκεκριμένο σπορ (αν λέω χαζομάρα διορθώσετε με) είναι προσωπικο θέμα. Έχει να κάνει με την απόλαυση και με τη γευστική παλέτα που προτιμάς. Η διαφθορά ναι...είναι σίγουρα κάτι ομαδικό εδώ μέσα :lol: :lol:

Όπως και να έχει καλώς όρισες, εύχομαι να μείνεις.
Κάπου κακού ρίξε και μια ματιά εδώ:
http://www.cigars.gr/forum/viewtopic.php?f=12&t=1636
real eyes realize real lies
Άβαταρ μέλους
trendy

Δημοσίευσηαπό trendy » Τρί Οκτ 24, 2017 12:25 am

Καλώς σε βρήκαμε Χρήστο και καλές φούμες!
Τα Τοσκανέλα καλά για ρόπαλα μόνο :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Τάκης

Δημοσίευσηαπό Τάκης » Τρί Οκτ 24, 2017 6:52 am

chrispy έγραψε:...εννοείται ότι όταν ανοίγεις ένα σπίτι είναι απαραίτητο να υπάρχει αλληλοσεβασμός και αλληλοκατανόηση...

chrispy έγραψε:...φωνάζει η γυναίκα για τον φτηνό υγραντηρα και δεν δίνει βάση πόσο πήγε το περιεχόμενο
κοπανάς απόδειξη υγραντήρα παιρνεις και το ύφος σε ταπωσα τώρα και ξεμπερδεψες άρχοντας...

Εικόνα
chrispy

Δημοσίευσηαπό chrispy » Τρί Οκτ 24, 2017 7:25 am

Τάκης έγραψε:
chrispy έγραψε:...εννοείται ότι όταν ανοίγεις ένα σπίτι είναι απαραίτητο να υπάρχει αλληλοσεβασμός και αλληλοκατανόηση...

chrispy έγραψε:...φωνάζει η γυναίκα για τον φτηνό υγραντηρα και δεν δίνει βάση πόσο πήγε το περιεχόμενο
κοπανάς απόδειξη υγραντήρα παιρνεις και το ύφος σε ταπωσα τώρα και ξεμπερδεψες άρχοντας...

Εικόνα

Εντάξει λοιπόν μάλλον το ενδιάμεσο ποστ με τον αυτοσαρκασμο επέλεξες να μην το διαβάσεις... Όταν εισέρχεται σε μια παρέα χρειάζεσαι ένα breaking the ice subject άλλοι το κατάλαβαν άλλοι όχι... Ίσως έχει να κάνει με το επίπεδο της τεστοστερόνης... Συγνώμη λοιπόν που ήθελα να ξεκινήσω την πορεία μου στη παρέα με λίγο χαβαλε... Δεν περίμενα ότι θα έχετε τόσες ανασφάλειες σχετικά με τη γυναικεία καταπίεση.
Άβαταρ μέλους
Haris_g

Δημοσίευσηαπό Haris_g » Τρί Οκτ 24, 2017 7:38 am

Χριστο επειδή έχεις χιούμορ...
Αυτο που εστειλε ο Τάκης.... δεν μπορείς παρα να το πάρεις σαν χιούμορ επίσης :roll: 8) 8)

ιδικά όταν διαβάζεις την υπογραφή του ''ρητού'' :mrgreen:

τώρα για τα έξοδα και τους υγραντήρες η τις ντουλάπες στο σπίτι... εμέις απλά δεν το συζητάμε :twisted: και άμα με ρωτάει της λέω ποσο όμορφη είναι σήμερα :wink:
Μια Slenderella την ημέρα, τον γιατρό τον κάνει πέρα!!!
chrispy

Δημοσίευσηαπό chrispy » Τρί Οκτ 24, 2017 7:42 am

Θεωρώ ότι με τις παραθέσεις το κάνει λίγο πιο προσωπικό... Η τοιχοσοφια ήταν αρκετή.. :lol: No hard feellings
Άβαταρ μέλους
Haris_g

Δημοσίευσηαπό Haris_g » Τρί Οκτ 24, 2017 8:01 am

chrispy έγραψε:Θεωρώ ότι με τις παραθέσεις το κάνει λίγο πιο προσωπικό... Η τοιχοσοφια ήταν αρκετή.. :lol: No hard feellings

Κακως το θεωρησες... ειδικα με τον Τακη...
Προσωπικο θα ηταν αμα ελεγε το ονομα σου .
Μια Slenderella την ημέρα, τον γιατρό τον κάνει πέρα!!!
Άβαταρ μέλους
tommi

Δημοσίευσηαπό tommi » Τρί Οκτ 24, 2017 8:07 am

δεν ξεκίνησες με χαβαλέ αλλα με μαλακίες
κόψε τις τώρα αμέσως !!
τα toscanello σου και σε άλλη παραλία

Επιστροφή σε “Γνωριμία μελών”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης