Αναφορα Μοιρας Καταδρομων !

Εδώ θα ανακοινώνονται , αποτιμούνται , σχολιάζονται συναντήσεις των μελών του φόρουμ .
Άβαταρ μέλους
General LEE

Δημοσίευσηαπό General LEE » Τετ Ιαν 18, 2012 4:47 pm

"Συνοδευει" δεν ξερω.
Συνορευει παντως με τον Χολαργο.
Ειναι η περιοχη απεναντι απο Πενταγωνο (τυχαιο,δε νομιζω) στη Λ.Μεσογειων.
Thank God war is such an awful thing or else we could get fond of it !
Άβαταρ μέλους
jimbo

Δημοσίευσηαπό jimbo » Τετ Ιαν 18, 2012 5:15 pm

Χαχαχαχα, πάλι έγραψα... :lol: :lol: :lol:
Thx στρατηγέ...
thanasis

Δημοσίευσηαπό thanasis » Τετ Ιαν 18, 2012 8:29 pm

Μέσα είμαι παιδιά, χαίρομαι που το κάνατε Πέμπτη, θα έρθω κατά τις 9, να σας γνωρίσω από κοντά.
Χρήστο δεν ξεχνάω :wink:

Σας χαιρετώ.

ΥΓ: Στρατηγέ φρόντισε να μην το αλλάξετε, γιατί εως τότε δεν θα ξαναμπώ internet :)
Άβαταρ μέλους
jimbo

Δημοσίευσηαπό jimbo » Τετ Ιαν 18, 2012 9:36 pm

Λοιπόν, τώρα που δεν θα ξαναμπεί ο Θανάσης, κανονίζουμε για Παρασκευή έτσι;;;
:lol: :lol: :lol:
Χρόνια πολλά φίλε! :D
thanasis

Δημοσίευσηαπό thanasis » Παρ Ιαν 20, 2012 12:17 pm

Η συνάντηση έγινε, περιμένω το στρατηγό να κάνει την αποτίμησή του :)
Για την τήρηση της ιεραρχίας :wink:
Άβαταρ μέλους
General LEE

Δημοσίευσηαπό General LEE » Παρ Ιαν 20, 2012 1:06 pm

Αποτιμηση;
Σε μια φιλικοτατη συγκεντρωση,σε εξαιρετικα θερμο κλιμα,με ζεστους ανθρωπους-ασχετως του νεαρου της γνωριμιας οσο και του νεαρου της ηλικιας ορισμενων εξ ημων-διεξηχθη η αναφορα μοιρας η μαλλον διμοιριας.
Αν εξαιρεσει κανεις την προσπαθεια συγκεκριμενου μελους να προσυλητισει και να προσελκυσει ανυποψιαστους επενδυτες στα "δηθεν"ασφαλεστατα υπογεια διαμερισματα φυλαξεως πουρων εναντι "ευτελους"αμοιβης,κατα τα αλλα τα ποτα ηταν bourbon,το service.....ελκυστικοτατο,η συζητηση και τα αστειακια προσχαρα,τα πουρα αυστηρα και μονο κουβανεζικα(απορησα κιολας γιατι αφου ολοι-πλην εμου-οι συμμετεχοντες λοξοκοιτουν τακτικα προς αλλες χωρες της Καραιβικης,για ποιο λογο κανεις δεν εμφανιστηκε με κανενα ...Tatuaje η αλλη τετοια μπουρδα).
Εν κατακλειδι,μια συναντηση που κρατησε 4 περιπου ωρες και νομιζα οτι ηταν μονο 1.Τοσο γρηγορα μου φανηκε οτι τελειωσε.Διατασσω επαναληψη το συντομοτερο δυνατον !

Υ.γ.Παρακαλω και προκαλω τον φιλτατο thanasis να ανεβασει δημοσιως την απιστευτη ατακα που μου ειπε χτες σχετικα με το καπνισμα μη κουβανεζικων πουρων.
Άβαταρ μέλους
jimbo

Δημοσίευσηαπό jimbo » Παρ Ιαν 20, 2012 4:15 pm

Όντως ήταν καταπληκτικά χθες.
Άφθονο γέλιο, μαζί με πειράγματα, και καλά πούρα.
Πρέπει να μάθετε για το μέλος που λέει ο στρατηγός, πως πλέον έχει ανταγωνισμό ως προς το ....μέρος αποθήκευσης.
Και αυτός είναι ο dimitris_k.
Όπως καταλάβατε, εμφανίστηκε και άλλη υπόγα :lol: :lol: :lol:
Κάτσαμε 4 ώρες;;; Όντως πέρασαν για πλάκα.

ΥΓ. Θέλω και εγώ να δω δημοσιευμένη την ατάκα του Θανάση.
:lol:
thanasis

Δημοσίευσηαπό thanasis » Παρ Ιαν 20, 2012 8:29 pm

Καλά μιλήσαμε εμείς χθες για πούρα? :)

Παραδέχομαι λοιπόν, πώς δεν μου αρέσουν τα καπνά της Νικαράγουας(όχι όλα π.χ. το Padron μου αρέσει), για τη δικαιοσύνη ήταν η παρένθεση, τα χαρακτήρισα λοιπόν ως χόρτα, αλλά από ότι θυμάμαι πουλάκι μου jimbo, εσύ μου είπες πως σου αρέσουν και θα ήθελες να τα ανταλλάξεις με κουβανέζικα :) εσύ μάλλον ήσουν πιο γενναίος από εμένα στις ατάκες χθες, γι αυτό σε προσκαλώ σε άμεση ανταλλαγή. :)

Όσον αφορά εσένα Στρατηγέ μου, θα περίμενα ως διοικητής, να μην με βγάζεις έτσι στον τάκο. :) Την επόμενη φορά λοιπόν που θα βρεθούμε, λέω να κεράσω arturo fuente :wink: , εσύ δεν θέλεις από ότι κατάλαβα, σωστά στρατηγέ μου? :)

Ο Χρήστος που είναι? Μπας και φυλάει το behike στο υπόγειο? :)
Κι ο Δημητράκης μας? αλλά αυτός...δεν πειράζει,είναι ομορφάντρας :)
Άβαταρ μέλους
General LEE

Δημοσίευσηαπό General LEE » Παρ Ιαν 20, 2012 8:49 pm

Τα μισα ειπες Θαναση μου,τα μισα.
Επι λεξη η ατακα σου ηταν "ρε παιδια καπνιζω αυτα τα Νικαραγουανα και εχω παθει ...φαριγγιτιδα! "
thanasis

Δημοσίευσηαπό thanasis » Παρ Ιαν 20, 2012 9:02 pm

General LEE έγραψε:Τα μισα ειπες Θαναση μου,τα μισα.
Επι λεξη η ατακα σου ηταν "ρε παιδια καπνιζω αυτα τα Νικαραγουανα και εχω παθει ...φαριγγιτιδα! "

χαχαχα,με έκανες και γέλασα, στρατηγέ μου έχεις δίκιο, έτσι είπα, απλά μετά πήρα το φάρμακά μου :wink: θεραπεύτηκα και το ξέχασα :)
Άβαταρ μέλους
ChristosG

Δημοσίευσηαπό ChristosG » Παρ Ιαν 20, 2012 10:40 pm

thanasis έγραψε:Ο Χρήστος που είναι?

Ο Χρήστος απουσιάζει...διαβάζει και ξαναδιαβάζει την αποτίμιση του κακοΜοίραχου και απογειώνεται!
Ρε κινέζο, το λένειν σου, ρε μάνα μου, με οδηγεί κατευθείαν στην κορύφωση! Αν σε διαβάσει ο Σειρινάκης, μέχρι κι η Ντούβλη, η αδυναμία σου, θα μείνει άνεργη...
Πόλεμος πάντων μὲν πατήρ ἐστι.
Άβαταρ μέλους
General LEE

Δημοσίευσηαπό General LEE » Παρ Ιαν 20, 2012 11:58 pm

Βρισκομαι στη δυσαρεστη θεση να σας ανακοινωσω δυσαρεστα νεα για τον καλο μας φιλο και συμμφορουμιτη ChG.
Δεν ειναι σε θεση να ποσταρει διοτι χθες βραδυ,και ενω ειχε ρητα δεσμευτει στην CEO του οτι θα επιστρεψει την δεκατην νυκτερινη,αφαιρεθηκε προσπαθωντας να μας πεισει οτι ειναι αξιοπιστος τραπεζιτης αποθηκευσεως,επεστρεψε την δω-δεκατην νυκτερινη και κατα την εισοδο στην οικια του δεχτηκε απροκλητη οσο και πισωπλατη αλλα και αηθη επιθεση τοσο με ...πλαστη (αυτο για το φυλλο τυροπιτας που ειχε αγορασει στη συζυγο) οσο και με νεας τεχνολογιας αντικολλητικο σκευος -το λεγομενο τηγανι.
Η καταστασις του παραμενει κρισιμος αν και ολα δειχνουν οτι τελικως θα διαφυγει τον κινδυνο.
Τον συνοδευουν οι ευχες ολων μας.
Καταδικαζουμε το γεγονος.
Ευχομαστε ταχεια επανοδο.
Τελος ανακοινωθεντος !
Άβαταρ μέλους
jimbo

Δημοσίευσηαπό jimbo » Σάβ Ιαν 21, 2012 1:36 am

thanasis έγραψε:Καλά μιλήσαμε εμείς χθες για πούρα? :)

Παραδέχομαι λοιπόν, πώς δεν μου αρέσουν τα καπνά της Νικαράγουας(όχι όλα π.χ. το Padron μου αρέσει), για τη δικαιοσύνη ήταν η παρένθεση, τα χαρακτήρισα λοιπόν ως χόρτα, αλλά από ότι θυμάμαι πουλάκι μου jimbo, εσύ μου είπες πως σου αρέσουν και θα ήθελες να τα ανταλλάξεις με κουβανέζικα :) εσύ μάλλον ήσουν πιο γενναίος από εμένα στις ατάκες χθες, γι αυτό σε προσκαλώ σε άμεση ανταλλαγή. :)

Ααααα,μην μου βάζεις λόγια που δεν είπα!!!
Είπα κατά λέξη πως ό,τι padron έχω δοκιμάσει(δεν είναι πολλά, και μόνο τα σχετικά φτηνά) δεν μου άρεσε καθόλου!
Αυτά που σου είπα πως μου αρέσουν, είναι τα joya de nicaragua, εκτός από τα classic! Πχ τα antano & serie C , μου αρέσουν πάρα πολύ! Ειδικά τα δεύτερα.
Και τα celebration μου αρέσουν!
Και για αυτά, το λέω και δημοσίως, ευχαρίστως να κάνουμε ανταλλαγή με κουβανέζικα! :D
Σοβαρά πάντως, και padron εκτός από τα 2000, 3000 αν έχεις, ευχαρίστως να δοκιμάσουμε και για αυτά ανταλλαγή.Ευκαιρία να δώσω και δεύτερη ευκαιρία σε αυτή την γνωστή μπράντα.

ΥΓ. Αφεντικό, πιάσε από 3!
Βρε Θανάση, όποτε θυμάμαι αυτή την ατάκα, γελάω μόνος μου! :lol: :lol: :lol:
dimitris_k

Δημοσίευσηαπό dimitris_k » Σάβ Ιαν 21, 2012 7:57 pm

Αγαπητοί φίλοι εγώ έχω να δηλώσω ότι πέρασα υπέροχα και πραγματικά οι 4 ώρες πέρασαν πάρα πολύ γρήγορα και επομένως και πολύ ευχάριστα. Πρέπει να επαναληφθεί άμεσα!

General LEE έγραψε:δεχτηκε απροκλητη οσο και πισωπλατη αλλα και αηθη επιθεση τοσο με ...πλαστη (αυτο για το φυλλο τυροπιτας που ειχε αγορασει στη συζυγο)

Ευτυχώς δεν δέχθηκε επίθεση με τα τάπερ στα οποία φυλάσεται η τυρόπιτα. Το κόστος θα ήταν αβάσταχτο!!! :lol:

Υ.Γ.1: Η διεύθυνση του μαγαζιού που βρεθήκαμε είναι Στρατηγού Παπάγου & 8ης Μεραρχίας γωνία!!! Στρατηγέ, τυχαίο? Δε νομίζω... :P
Υ.Γ.2: Η συνάντηση αυτή απέφερε ως λάφυρα και ένα Upmann Magnum 46 (special thanks to General Lee) το όποιο ανυπομονώ να κάψω απόψε... :D
Άβαταρ μέλους
ChristosG

Δημοσίευσηαπό ChristosG » Σάβ Ιαν 21, 2012 11:28 pm

dimitris_k έγραψε:Υ.Γ.2: Η συνάντηση αυτή απέφερε ως λάφυρα και ένα Upmann Magnum 46 (special thanks to General Lee) το όποιο ανυπομονώ να κάψω απόψε... :D

Μην το καπνίσεις, ρίξ'το ψιλοκομμένο σε μαρουλοσαλάτα ή κάν'το ντολμάδες...
Πόλεμος πάντων μὲν πατήρ ἐστι.

Επιστροφή σε “Συναντήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες