χθες βραδυ στη γλυφαδα

Εδώ θα ανακοινώνονται , αποτιμούνται , σχολιάζονται συναντήσεις των μελών του φόρουμ .
argi

χθες βραδυ στη γλυφαδα

Δημοσίευσηαπό argi » Κυρ Μαρ 18, 2012 2:21 pm

Παω λοιπον στο fridays (για φαγητο) και απεναντι μου καθεται ενας τυπος με ενα πουρο ζωνης (μαλλον αγιονες) , φτανει η ωρα να φυγω απο το μαγαζακι,
Παω πιο πανω, στο γνωστο riva , καλος καιρος
κοσμος εξω
Καθομαστε και φλομωνω ενα κοιμπα μικρουλι, μια γιαγια για κακη της τυχη με κοιτα περιεργα
(μιλαμε για πεζοδρομιο) και μεχρι να μου φερουν ενα oban, εχει γεμισει ο τοπος με καπνιστες πουρου
ουτε σιγκαρ μπαρ να ηταν..........και ο καιρος ανοιγει...........
cuba libre and not only cuba
antonis-vl

Δημοσίευσηαπό antonis-vl » Κυρ Μαρ 18, 2012 7:23 pm

Τώρα που ανοίγει και ο καιρός ευκαιρία είναι να καίμε πιο συχνά τα πούρα μας έξω!! Και εγώ που βγήκα για φαγητό σήμερα το μεσημέρι απόλαυσα ένα sancho panza bachilleres :D
Xainis

Δημοσίευσηαπό Xainis » Δευ Μαρ 19, 2012 9:17 pm

Η αλήθεια είναι ότι σε ψιλοκοιτάνε με μισό μάτι...Και αν έχεις και μωρό στο σπίτι έχεις πρόβλημα με το που επιτέλους θα απολαύσεις τα πούρα σου.
SocialSmoker

Δημοσίευσηαπό SocialSmoker » Παρ Μαρ 23, 2012 12:11 am

Xainis έγραψε:Η αλήθεια είναι ότι σε ψιλοκοιτάνε με μισό μάτι...Και αν έχεις και μωρό στο σπίτι έχεις πρόβλημα με το που επιτέλους θα απολαύσεις τα πούρα σου.

Και για εμένα που είμαι 'νέος στο χόμπυ' είναι ταμπού ακόμα. Δε μου αρέσει να κοιτάνε με μισό μάτι γι αυτό το λόγο και δεν καταλαβαίνω απόλυτα γιατί γίνεται αυτό.
Xainis

Δημοσίευσηαπό Xainis » Παρ Μαρ 23, 2012 7:39 pm

Τα ίδια κι εγώ. Όπως θα μας πούνε και οι πιο παλιοί φαντάζομαι όμως, πρέπει να το ξεπεράσουμε γιατί με το ένα και με το άλλο πλέον ανάβω ένα στο τόσο.
thanasis

Δημοσίευσηαπό thanasis » Παρ Μαρ 23, 2012 8:12 pm

Μην μασάτε, κάψτε παντού! Μας κοιτάζουν όχι γιατί δεν μας γουστάρουν, μας κοιτάζουν γιατί μας ζηλεύουν :)

Επιστροφή σε “Συναντήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες