Θα σας κατέβω!!

Εδώ θα ανακοινώνονται , αποτιμούνται , σχολιάζονται συναντήσεις των μελών του φόρουμ .
Άβαταρ μέλους
Nickos H

Re: Θα σας κατέβω!!

Δημοσίευσηαπό Nickos H » Πέμ Απρ 14, 2016 10:29 pm

Χάρη τα είπες όλα..δεν μένει παρά να οργανωθούμε, να μπούμε σ ένα αεροπλάνο και να ανταποδώσουμε την βόλτα. Δεν λέω επίσκεψη, γιατί επισκέψεις κάνουν μόνο οι ξένοι. Και εσύ δεν είσαι ξένος είσαι κομμάτι της παρέας.. :D
Χασάν ή Αμπού Μοχάμεντ ή Φάουζι Αμπντέλ Ρασίντ ή Σουλεημάν ή Σουλεηγιάννης είναι το όνομα του Γιάννη σε διάφορες χώρες που τον αναζητούν. 8) Φήμες μάλλιστα λένε ότι έχει προσλάβει τον ίδιο τον Κα-νταφυ στη προσωπική του φρουρά. Σκέψου τώρα...
Άλλαξα υπογραφή. Μυαλό δεν άλλαξα..
Άβαταρ μέλους
suleygiannis

Δημοσίευσηαπό suleygiannis » Πέμ Απρ 14, 2016 10:33 pm

Χάρη τα είπες όλα! Ευχαριστούμε που μας ήρθες και σε γνωρίσαμε και από κοντά. Όντως πρέπει να οργανώσουμε ταξίδι πουροαναψυχής και όχι μόνο ;) προς τα μέρη σου. Ο Κρητικός που εμφανίστηκε αγνώριστος αφού έβαλε ξυράφι :lol: μου έδωσε νέα ονόματα αλλά δεν πειράζει χαλάλι 8)
Η παρέα έδεσε. Εις το επανειδείν :)
Με ζώσανε οι κουλέμπρες
Άβαταρ μέλους
Nickos H

Δημοσίευσηαπό Nickos H » Πέμ Απρ 14, 2016 10:37 pm

Πρόσεξε γιατί ξυρίζει η γλώσσα μου Σουλεημάν.. 8)
Άλλαξα υπογραφή. Μυαλό δεν άλλαξα..
Άβαταρ μέλους
John

Δημοσίευσηαπό John » Παρ Απρ 15, 2016 7:35 am

Γεια σου Χάρη! Ευχαριστούμε που ήρθες και γνωριστήκαμε. Ανυπομονώ για το επόμενο... Την καλημέρα μου. :)
Άβαταρ μέλους
Τάκης

Δημοσίευσηαπό Τάκης » Παρ Απρ 15, 2016 8:25 am

Haris_g έγραψε:...την επομενη φορα θα σας δωσω και αγκαλια...

την έδωσες, και μάλιστα μεγάλη, μ' αυτά που έγραψες Χάρη μας... 8)

...αλλά κοίταξε, βασικά... εγώ...χμ..δεν...είμαι ... :oops: σ..σ..σοβ...αρ..ός :roll: καθόλου γμτ!!! :lol:
ξέχασα το πριόνι μου...
Άβαταρ μέλους
alex46

Δημοσίευσηαπό alex46 » Παρ Απρ 15, 2016 8:52 am

χαρουληηηη
με συγκινησες βρε
και σου ελεγα γραψε στα δαχτυλιδια ποιος σου εδωσε το καθε πουρο γιατι θα τα μπερδεψεις

αν το σαντο που λες ειναι ενα λεπτο μακρυναρι ( θερβαντες) στο εδωσα εγω και ειναι μολινος του 01 αν θυμαμαι καλα ( με κολλησε ο σπυρος)
οὔτε γὰρ ἄρχειν οὔτε ἄρχεσθαι ἐθέλω
Άβαταρ μέλους
nikos doc

Δημοσίευσηαπό nikos doc » Παρ Απρ 15, 2016 10:30 am

Γεια σου Χάρη με τα ωραία σου, σε ευχαριστούμε φιλέ για την παρέα σου και την παρουσία σου ηλεκτρονικά και μη.
Νομίζω οτι η κατηφόρα για το νησί είναι ένα απο τα επόμενα project της Μονής!

Προσυπογράφω οτι η σοβαρότητα είναι κάτι που μας χαρακτηρίζει όλους....όπως και η γκρίνια και όπως το τσάι είναι το αγαπημένο μας ποτό, όπως και το γεγονός ότι ΠΡΟΣΈΧΟΥΜΕ τα ξενύχτια, και το φαί μας, κ.λ.π.
on the road...
Άβαταρ μέλους
tliotis

Δημοσίευσηαπό tliotis » Παρ Απρ 15, 2016 1:09 pm

Φιλαράκι χάρηκα που σε γνώρισα , πολύ καλή η παρέα σου αν και έκατσα λίγο λόγω υποχρεώσεων !
Εις το επανιδείν αδερφέ!
Σε ευχαριστώ πολύ και για το Petit Monte :wink:
for those about to rock, we salute you
Άβαταρ μέλους
Haris_g

Δημοσίευσηαπό Haris_g » Παρ Απρ 15, 2016 1:46 pm

harmonica έγραψε:Χαρουληηη...εδω ''μακαρος'' :wink: :wink:
το αδαχτυλιδωτο δικο μου juan lopez No1 του 01' ή 03' δεν θυμαμαι...με κολλησε ο μαλιας :mrgreen: :mrgreen:

ωραιος! check!!!

Τάκης έγραψε:
...αλλά κοίταξε, βασικά... εγώ...χμ..δεν...είμαι ... :oops: σ..σ..σοβ...αρ..ός :roll: καθόλου γμτ!!! :lol:

χεχεχε.... η σοβαρότητα δεν φαίνετε απο το αν κάνουμε μαλακίες ή όχι!!! υπάρχουν πολλών ειδών μαλακίες!!! οι καλές και οι κακές!! και εκτός απο την σοβαρότητα, υπάρχει και η σοβαροφάνεια άρχοντα Τάκη!!!! 8)

alex46 έγραψε:χαρουληηηη
με συγκινησες βρε
και σου ελεγα γραψε στα δαχτυλιδια ποιος σου εδωσε το καθε πουρο γιατι θα τα μπερδεψεις

πως γράφω στο αδακτυλίδιτο ρε θηρίο??? 8)

alex46 έγραψε:αν το σαντο που λες ειναι ενα λεπτο μακρυναρι ( θερβαντες) στο εδωσα εγω και ειναι μολινος του 01 αν θυμαμαι καλα ( με κολλησε ο σπυρος)

check!!!

nikos doc έγραψε:Προσυπογράφω οτι η σοβαρότητα είναι κάτι που μας χαρακτηρίζει όλους....όπως και η γκρίνια και όπως το τσάι είναι το αγαπημένο μας ποτό, όπως και το γεγονός ότι ΠΡΟΣΈΧΟΥΜΕ τα ξενύχτια, και το φαί μας, κ.λ.π.

σσσσσσ' ωραίος!!!! :mrgreen: :mrgreen: με παρεξήγησες πάντως, το ξέρω ότι σκοπός σας ήταν η διαθφορά μου, αλλα έχω αρκετά κιλά διαφθοράς πάνω μου μην φοβάσε :roll: 8) :mrgreen:

tliotis έγραψε:Σε ευχαριστώ πολύ και για το Petit Monte :wink:

θα περιμένω tasting φίλε μου ΚΑ-, αλλά και απο όλους είτε σαν άρεσαν είτε όχι τα παλιοπουρα μου :idea:
Μια Slenderella την ημέρα, τον γιατρό τον κάνει πέρα!!!

Επιστροφή σε “Συναντήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες