Θα σας κατέβω!!

Εδώ θα ανακοινώνονται , αποτιμούνται , σχολιάζονται συναντήσεις των μελών του φόρουμ .
Άβαταρ μέλους
Τάκης

Re: Θα σας κατέβω!!

Δημοσίευσηαπό Τάκης » Τρί Απρ 12, 2016 8:01 am

κύριοι καλημέρα σας
για μια ακόμα φορά, και οι δέκα (συν μία) ήταν υπέροχοι...
Άβαταρ μέλους
goutsou

Δημοσίευσηαπό goutsou » Τρί Απρ 12, 2016 8:23 am

Σούπερ Ντούπερ Ουάου!
“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.”
Stephen Hawking
Άβαταρ μέλους
alex46

Δημοσίευσηαπό alex46 » Τρί Απρ 12, 2016 8:39 am

πο πο δεν ξυπναγα το πρωι :? :?
http://cigarsforum.gr/

οὔτε γὰρ ἄρχειν οὔτε ἄρχεσθαι ἐθέλω

αναρωτιέμαι γιατί βάφονται οι γυναίκες με μεγάλα βυζΓια
Άβαταρ μέλους
jimbo

Δημοσίευσηαπό jimbo » Τρί Απρ 12, 2016 9:48 am

Χάλια χάλια ήταν!
Κι εγώ δε μπορούσα να ξυπνήσω κι ειμαι σα κοτοπουλο αλλα σκασίλα μου :lol:
ο bimbo θυμωμένος ντηλιτάκιας γκρινιάρης γκαντεμόσαυρος ντίρλας τζαζίστας ιεροεξεταστής.
-----------------------
Σήμερα έκλεισε ΑΚΡΙΒΩΣ ένας χρόνος από πέρσι τέτοια μέρα. Θα πιω.
Άβαταρ μέλους
harmonica

Δημοσίευσηαπό harmonica » Τρί Απρ 12, 2016 10:11 am

Αντιθέτως μια χαρά ξύπνησα εγώ..μη σου πω ότι ήθελα και άλλο..:twisted:
Χάρηκα πολυ που γνώρισα τον Χάρη,τους 2 Γιάννηδες και ξανά είδα τους γνωστούς-αγνώστους 8)
Μάλλον..μπααα ΣΙΓΟΥΡΑ μου λείψατε
Άβαταρ μέλους
Τάκης

Δημοσίευσηαπό Τάκης » Τρί Απρ 12, 2016 10:40 am

Εικόνα

αυτό για το οποίο λέγαμε χθες
H d M Monterrey (Diademas 55 x 233), 2004 - LCDH Humidor Commemorative Release
Άβαταρ μέλους
John

Δημοσίευσηαπό John » Τρί Απρ 12, 2016 1:03 pm

Σπύρο μαζί σου και εγώ μια χαρά ξύπνησα!! Χάρηκα που σε γνώρισα από κοντά, καθώς και τους Δημήτρη, Χάρη και Τριαντάφυλλο και Διονυσία. Φυσικά πέρασα υπέροχα με όλη την παρέα. Την καλησπέρα μου σε όλους. :)

Τι πουράκλα είναι αυτή!!
Άβαταρ μέλους
suleygiannis

Δημοσίευσηαπό suleygiannis » Τρί Απρ 12, 2016 1:17 pm

Ήταν όντως πολύ ωραία! Για μία ακόμη φορά.
Τάκη αυτό το πούρο μαζί το συζητούσαμε 8) :mrgreen:
http://cigarsforum.gr
Άβαταρ μέλους
Τάκης

Δημοσίευσηαπό Τάκης » Τρί Απρ 12, 2016 4:25 pm

ναι Γιάννη, το "θυμήθηκα" μετά... 8)

στο σημείο αυτό να πούμε και λίγα λόγια για το τιμώμενο πρόσωπο της βραδιάς:

ήταν πάνω-κάτω (προς τα πάνω και σε κάτι πιο large για την ακρίβεια)
όπως ακριβώς τον είχαμε φανταστεί στα όνειρα μας :P
έδεσε αμέσως με την παρέα, την ίντριγκα, και το πνεύμα διαφθοράς
μας έφερε ένα κοφίνι πούρα, και μας άναψε την όρεξη (και τα αίματα) για νέες περιπέτειες και ταξίδια
Χάρη, γελαστέ γίγαντα :wink: <<καλώς ήλθες>> και εις το επανιδείν!

Υ.Γ.
κατά τη διάρκεια της βραδιάς είχαμε και δύο περιστατικά που χρήζουν ιδιαίτερης μνείας:
α) ένας ήρθε μεταμφιεσμένος, σε άνευ tubo βερσιόν, με wrapper natural-κοκκινωπό
β) κι άλλος ένας ήρθε κατ' ευθείαν από τα γυρίσματα με κοστούμι film-noir/road movie

Υ.Γ. (2)
είχαμε και βαφτίσια, ο "μεταμφιεσμένος" έγινε νονός του Καντάφι (!)

Υ.Γ. (3)
κάποιος τράβηξε μερικές φωτογραφίες από τα "τοπία", ελπίζω να τις ανεβάσει

Υ.Γ. (4)
ήταν και μια "άτυχη" παρέα από female σολαρία μπροστά μας
που ενοχλήθηκε από τη μ υ ρ ο υ δ ι ά, όταν εγώ, ο Alex και o Jimbo ανάψαμε τα πρώτα τρία
(φανταστείτε τι έγινε σε λίγο, όταν άναψαν συγχρόνως και άλλα εφτά)...
Άβαταρ μέλους
alex46

Δημοσίευσηαπό alex46 » Τρί Απρ 12, 2016 4:41 pm

ναι οι πατσαβουρες ενοχληθηκαν απο την μυρωδια και ανοιξαν την πορτα και μετα κρυωναν
λες και τα βρωμοτσιγαρα που καπνιζαν μοσχομυριζαν ...
http://cigarsforum.gr/

οὔτε γὰρ ἄρχειν οὔτε ἄρχεσθαι ἐθέλω

αναρωτιέμαι γιατί βάφονται οι γυναίκες με μεγάλα βυζΓια
Άβαταρ μέλους
Nickos H

Δημοσίευσηαπό Nickos H » Τρί Απρ 12, 2016 4:50 pm

Χάρη είσαι δικός μας άνθρωπος....σε ευχαριστούμε πάνω απ' όλα για την παρέα σου και που μας έβαλες στο πρόγραμμά σου. Τιμή μας ! :D
cigarsforum.gr
Άβαταρ μέλους
Haris_g

Re: Θα σας κατέβω!

Δημοσίευσηαπό Haris_g » Τρί Απρ 12, 2016 5:38 pm

Κυριοι και ομορφη κυρια, η τιμη ηταν ολη δικη μου. Αν υπολογισω οτι ειχα δει μονο τον Αλεξ πιο πριν, νομιζω οτι αυτη η παρεα με κερδισε με το πρωτο "γεια" ...

Δεν θα πω αν περασα καλα η οχι, θα πω οτι οταν ο Νικος (λεβεντης κρητικος) με εφερε στο ξενοδοχειο και εμεινα μονος... Ειχα υπερενταση!!! Και ηθελα κι αλλο :mrgreen:

Επιτρεψτε μου αυριο η μπορει και μεθαυριο, να γινω πιο αναλυτικος γιατι ειμαι απο κινητο :)
Μια Slenderella την ημέρα, τον γιατρό τον κάνει πέρα!!!
Rigelianos

Δημοσίευσηαπό Rigelianos » Τρί Απρ 12, 2016 5:58 pm

Μιλάτε, στείλτε sms, αφού δεν μπορώ να μπαίνω κάθε μερα μέσα!
Άβαταρ μέλους
Haris_g

Δημοσίευσηαπό Haris_g » Πέμ Απρ 14, 2016 9:08 pm

Cigars.gr meeting!!!

Δευτερα πρωι... Πρωι-πρωι, ξημερωμα μπαινω στο αυτοκινητο μου για αεροδρομιο... Μετα αεροπλανο και σας κατεβενω :!: στην πρωτευουσα κατα τις 9 το πρωι....
Ενα προγραμμα..... Χαλια!!! Αν εξερεσω τα αρνισια παγιδακια στην μαλακασα :roll: μεχρι τις 8 που με πηραν στο πρεζιτεντ, ημουνα πτωμα... Και ολο σκεφτομουνα οτι κατι εχω να κανω και μου διεφευγε!!!! :wink:
... Εκει, με το που αποθετω την βαλιτσα στο πατωμα, περνω τηλεφωνο εναν μαλιά... Τα θυμηθηκα ολα!!!! Αμα κατσω στο δωματιο για πανω απο 5 λεπτα θα κοιμηθω λεω... Ανοιξα την βαλιτσα μου και εβγαλα εξω το μπαουλο του Αγιου Βασιλη... Ταξι συνταγμα και "Ο"
Μπαινω μεσα και βλεπω 3 κοριτσια να καθονται πρωτο τραπεζι πορτα!!! Κραταγαν τα τσιγαρα τους και εδειχναν μια παρεα απεναντι ολο αγαπη και χαρα!!!
Μαλλων τα πουρα θα ηθελαν :) ... Και εκει... Πισω απο τα πουρα και τους γαλαζιους καπνους... Εμφανιζονται τα πλασματα του πουρου....τα Μυστηρια πλασματα !!!!

Σαν ελατηριο σταθηκε ο Μαλιάς... Ο "συνδεσμος" δεν ειπε και πολλα... Τα ειχε πει απο πριν λογικα, και αμεσως η παρεα με καταλαβε, σιγουρα ειπε οτι ειναι το λιγεροκορμο αγορι απο την Κυπρο που μολις εφτασε!!! ... Φιλαρακι! :mrgreen:
Στα αριστερα καθοταν ενα φρεσκο ξυρισμενο αγορι που μου απλωσε το χερι και απο το σφηξημο σου ελεγε οτι η Κρητη με ανταμωσε και χαιρεται. Τον περιμενα πιο συγκρατιμενο, αλλα μου αρεσε που ριξαμε τα γέλια μας με τοση ευκολια, στο τελος με πεταξε και απο το ξενοδοχειο. Μαγκας! 8)
Στα δεξια, το ατομο που περιμενα καπως αλλιως!!! Ο εκπτωτος Λιβυος ηγετης που μας βασανιζει με το μηνιατικο !!! Δεν παιζει αλλος λογος, το "νταφυ" γκομενα σου το κολλησε, ευχαριστος και λαλιστατος, που ομως επρεπε να φυγει νωρις μιας και ειχε και υποχρεωσεις!!! Ωραιος!
Καπου εκει στα αριστερα και με ενα χαμογελο λες και ηρθε κανενα γκομενακι.... Ο παπουτσομενος μπασιστας. Αμα ο αλλος χαμογελασει πριν μου μιλησει και μου σφιξει το χερι, εγω ξερετε τι σκεφτομαι; (Οχι Αλεξ, δεν σκεφτηκα οτι με ποθει!!!) οτι ο αλλος πραγματικα με περιμενε!!! Ειπαμε πολλα και σιγουρα ειναι απο τις παρες που γουςταρω. Τυπαρας. :wink:
Εντονη φυσιογνωμια και σιγουρα σπαθατος ο ψηλος! Mε το που μπαινει μεσα εφερε και τον αερα του. Ευθυς, σταρατος και με κουβεντες που σου διχνει οτι γουσταρει την παρεα!!! Η ρομεοκορονα του 05 του, κεντησε!!! Και ας μην βρηκα λουλουδια! Nτοπρος!!
Στην απεναντη μερια του τραπεζιου ο Ιωαννης ο νεοτερος! Τον περιμενα αρκετα πιο μεγαλο !!! Το αντιθετο ομως παικτουρα μου :) . Λιγες κουβεντες καναμε αλλα με κερδισε, παραλιγο συναδελφοι και πιο πολλα ειπαμε για το εκπαιδευτικο κομματι μας. Ηρεμη δυναμη!
Παραδιπλα ο ..... - πως το ειπες Κρητικε; Ή μαχμουντ τον ειπε ή χασαν!!! :) αληθεια, εκεινη την μερα εκανα spelling το ονομα του :) λογο τουμοτι δεν "ειπαμε" πολλα στο φορουμ, δεν ειχα πλασει εικονα αλλα με κερδισε .... Καλο παιδι με ωραια αισθηση του χιουμορ! Ομορφοπαιδο.
Η μεγαλη μου αντιθεση ηταν ο επιπλοποιος!!! Τον περιμενα κοντα στα 50! Δεν ξερω γιατι, ισως επειδη ο αλλος που μου εκανε τον καμπινε μου, ειναι καπου εκει, ισως επειδη ειχαμε κατι συζητησεις γις τα "Α" πιο παλια και το περιμενα "Μακαρο" . Παντως σιγουρα ειπαμε πολλα και πηρα πιο πολλα για πραγματα που ασχολουμε. Μαστορας.
Η κοπελια της παρεας αν και δεν ειπαμε και πολλα... Τα λιγα που ειπαμε ηταν υπεραρκετα για να πω με σιγουρια οτι ο Μαλιάς αμα παει σπιτι, δεν σκεφτεται τι εκανε λαθος :).
Ο Ζωροαστρης ρωτησε των Ωρομασδη, τον μεγαλυτερο δημιουργο, "ποιος ειναι ο πρωτος ανθρωπος με τον οποιο συνομιλησες; και του απαντησε, Ο Σερ,ο ντον, ο μιστερ, ο κυριος και πολλα αλλα επιθετα για τον μυστη της παρεας!!! Δεν ξερω πως τον περιμεναν οι αλλοι φιλοι αλλα εγω ημουν πολυ κοντα!!! Σωστος, σοβαρος, χουβαρτας και με ορεξη να δοσει! Κατ εμενα η ουσια και ο λογος του να ερχετε καποιος στις συναντησεις των πουρων! Εμενα με κερδισε, οχι απο τις γνωσεις για τα πουρα (αυτο το ειχε απο πριν) αλλα για την γενικη νοοτροποις του. Respect!!!

Δεν ξεχασα κανενα ετσι; Αμα ξεχασα θα σας θυμηθω που θα παει :) και την επομενη φορα θα σας δωσω και αγκαλια :mrgreen:

Κυριοι και κυρια ευχαριστω για την παρεα!!! Σιγουρα θα σας ξαναερθω αν μαι ειπαμε και τωρα θα ερθετε και εσεις!!! Πηρα πολλα και παλι σας ευχαριστω :!: :!:

Νοτε. Το αδακτυλιδοτο και το σαντζο ποιος μου το εδωσε βρε παιδια και εμπλεξα τα μπουτια μου???
Μια Slenderella την ημέρα, τον γιατρό τον κάνει πέρα!!!
Άβαταρ μέλους
harmonica

Δημοσίευσηαπό harmonica » Πέμ Απρ 14, 2016 10:13 pm

Χαρουληηη...εδω ''μακαρος'' :wink: :wink:
το αδαχτυλιδωτο δικο μου juan lopez No1 του 01' ή 03' δεν θυμαμαι...με κολλησε ο μαλιας :mrgreen: :mrgreen:

Επιστροφή σε “Συναντήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης