Βηρυτος - Γ.Χ Χαραλαμπου

Εδώ θα ανακοινώνονται , αποτιμούνται , σχολιάζονται συναντήσεις των μελών του φόρουμ .
Άβαταρ μέλους
Haris_g

Re: Βηρυτος - Γ.Χ Χαραλαμπου

Δημοσίευσηαπό Haris_g » Τετ Μάιος 24, 2017 7:03 am

Εικόνα
Που μείναμε;;;

Α ναι... σε ταξί για το αεροδρόμιο οι τρεις φίλοι αφού ο ένας απ' αυτούς σταμάτησε τα ταξιά για το συνηθισμένο μας Παζαρι. 

Βασικά το παζάρι ξεκίνησε από τη στιγμή που προς ταξιτζής μας έκλεψε μισό κουτί punch 48 :) Έπρεπε με κάποιον τρόπο να πάρουμε πίσω τα χρήματα μας ;)

Η διαδρομή προς το αεροδρόμιο κράτησε περίπου 10 - 15 Λεπτά. Είχαμε μπροστά μας αρκετή ώρα φτάσαμε έξι και κάτι και πετούσαμε 11 και κάτι. Χαλαρά.
Εικόνα
Αφού κάναμε διατριβή με τον Θωμα Για τα κολάν γιόκα, μπήκαμε στο αεροδρόμιο σχεδόν σαν παιδιά κι πάνε εκδρομή. 

Το αεροδρόμιο του Λιβάνου δεν το λες μεγάλο αντίθετα μικρό είναι μόλις μπαίνεις μέσα στα δεξιά στο βάθος και στα αριστερά στο βάθος υπάρχουν οι έλεγχοι χωρίς πολλά πολλά. Μπήκαμε στη σειρά και περιμέναμε... Πλησιάζουμε δείχνουμε διαβατήριο βγάζουμε ζώνες παπούτσια και λοιπά σιδερικά και περνάμε από τον έλεγχο και οι 3 με επιτυχία... 
Εικόνα
Μπαίνουμε μέσα και είπαμε να κάνουμε τσεκιν βασικά είχα το τσεκιν τυπωμένο άρα πήγαμε να τους το δείξουμε για να μπούμε μέσα στην αίθουσα του αεροδρομίου πριν τις αναχωρήσεις. Άμα δε, Λογαριάζαμε χωρίς το αεροδρόμιο της Βηρυτού δεν δέχονταν το τυπωμένο τσεκιν. Έπρεπε να περιμένουμε Να ανοίξει επίσημα το τσεκιν της Πτήσης μας. Δηλαδή να περιμέναμε περίπου μιάμιση ώρα.

Σε αυτό το σημείο μπορώ να πω ότι είδα έναν άλλο Στελιο, Γυάλισε το μάτι του, γιατί δεν δέχεσαι το τσεκιν είναι επίσημο; Γιατί δεν δέχεστε το διαδικτυακό; Γιατί δεν μπορούμε να πούμε από τώρα μέσα; Που είναι τα γραφεία της εταιρείας; ; ; ; αφου καναμε 100 γυρους και ειδαμε οτι ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ . Το αποφασισαμε και αραξαμε εξω απο το αεροδρομιο σε ενα μπετονενιο " παγκακι" οι τρεις μας . Εγώ κάπνισα τον κοντροχοντρο vegueros Μετά από πολύ μπουλιγκ που μου έκαναν. Τι να κάνω τ'άλλα πούρα που θα μαζί μου τα πουντς 48 Τα καπνισα λιγες ωρες πριν... ε και δεν ηταν και σλεντερελλες !!!! 

Εικόνα
Η ώρα 8 ακριβώς, τελειώσαμε και σβήσαμε κάπνιζαμε. Λάβετε θέσεις έτοιμοι ΜΠΡΟΣ!!! 

Μαζί με το καταπληκτικό ηλιοβασίλεμα της Βηρυτού διπλα απο την θάλασσα της Μεσογείου , Είχαμε ξεκινήσει ξανά για την είσοδο του αεροδρομίου αυτή τη φορά για τελευταία φορά!!!! 

--------------
Μια Slenderella την ημέρα, τον γιατρό τον κάνει πέρα!!!
Άβαταρ μέλους
alex46

Δημοσίευσηαπό alex46 » Τετ Μάιος 24, 2017 9:17 am

ολα ωραια και καλα ρε χαρη
αλλα φωτο απο την γαριδα δεν εχουμε δει ...

επισης εχω κολλησει και κοιταζω συνεχεια τις πιπεριες τουρσι ...
ειναι μια ποικιλια που δεν εχω :lol:
οὔτε γὰρ ἄρχειν οὔτε ἄρχεσθαι ἐθέλω
Άβαταρ μέλους
tommi

Δημοσίευσηαπό tommi » Τετ Μάιος 24, 2017 9:47 am

Καλημέρα σας Κύριοι
Και έτσι τελειώνει ένα ταξίδι,και αρχίζει μιά νέα Φιλία
Να επισημάνω ότι ούτε μία τελεία δεν είναι υπερβολή από αυτά που γράφτηκαν,το αντίθετο θα έλεγα
Χάρη σε ευχαριστώ πολύ γιαυτό το ταξίδι,που ακόμη προσπαθώ να το συνειδητοποιήσω οτι το κάναμε
Στέλιο σε ευχαριστώ και πάμε εις ανώτερα.
Άβαταρ μέλους
GregV

Δημοσίευσηαπό GregV » Τετ Μάιος 24, 2017 4:01 pm

Χάρη με ταξίδεψες!
Παίδες μπράβο σας !!!!

Τελικά ο αστυνομικός ποιόν γούσταρε??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
real eyes realize real lies
Άβαταρ μέλους
alex46

Δημοσίευσηαπό alex46 » Πέμ Μάιος 25, 2017 8:44 am

καλη ερωτηση γρηγορη
ουτε για τον αστυνομο μας ειπαν
ουτε για την πορτιερισα
ουτε μια φωτο απο την γαριδα ρε παιδακι μου ... :lol: :lol: :lol:
οὔτε γὰρ ἄρχειν οὔτε ἄρχεσθαι ἐθέλω
Άβαταρ μέλους
Τάκης