ΠΩΣ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΑΠΟ ΜΟΥΧΛΑ ΥΓΡΑΝΤΗΡΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟΝ ΑΕΡΙΖΩ????

pana2321977

ΠΩΣ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΑΠΟ ΜΟΥΧΛΑ ΥΓΡΑΝΤΗΡΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟΝ ΑΕΡΙΖΩ????

Δημοσίευσηαπό pana2321977 » Δευ Μαρ 09, 2009 9:16 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ AFICIONADOS...EIMAI ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ...ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΣΤΟΝ ΥΓΡΑΝΤΗΡΑ ΜΟΥ ΜΟΥΧΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΣΩΣΤΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΑΕΡΙΣΩ ΤΟΝ ΥΓΡΑΝΤΗΡΑ ΜΟΥ...ΤΑ ΠΟΥΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΑΙΡΩΝ
Leonidas

Δημοσίευσηαπό Leonidas » Τρί Μαρ 10, 2009 1:13 pm

Υγραντήρα με μούχλα. Οπα
Λοιπόν τα μωρά στην κατάψυξη δεν κάνει τίποτα για τη μούχλα. Η κατάψυξη είναι φάρμακο στην περίπτωση που τα πούρα έχουν ζωύφια.

Η μούχλα θέλει μακριάάάάάάά΄φροντίδα.
Ξεκίνα με ένα πολύ προσεκτικό καθάρισμα με απεσταγμένο νερό. Ξανά και ξανά. Σε κάθε περίπτωση θα κρατάς το humi ανοικτό να αερίζεται.
Μετά θα πάρεις ένα πανί ποτισμένο σε άγχρωμο + άοσμο οινόπνευμα και θα κάνεις νέο προσεκτικό καθαρισμό. Σκοπός είναι να δολοφονήσεις τα βακτήρια.

Αστον ανοικτό τουλάχιστον 2 εβδομάδες. Μετά ροντάρισέ τον -ΧΩΡΙΣ ΠΟΥΡΑ- και παρακολούθησέ τον. Αν το φαινόμενο επαναληφθεί kiss it bye bye. Αν όχι τότε συνήλθε και μπορείς να τον χρησιμοποιήσεις πάλι.
pana2321977

Δημοσίευσηαπό pana2321977 » Τετ Μαρ 11, 2009 11:53 am

thanks leonidas...απο μαγαζι με πουρα (συγκεκριμενα στο KAPNOPOLIS...δεν κανω διαφημιση απλα ειναι κοντα μυ και αγοραζω απο κει) μου ειπανε οτι φταινε τα υγραντηρακια μεσα στο humi μου...αυτα τα μαυρα πλαστικα με το σφουγγαρακι το πρασινο στη μεση δημιουργουνε την μουχλα...ετσι μου ειπανε και μου το ειπε κι ενας φιλος χρονια aficionados...μου ειπε να βαλω στο humi μου υγραντηρα με κρυσταλα στην μεση που βαζοντασ του αποσταγμενο νερο γινεται ενας τυπος gel kai diathrei την υγρασια σε επιπεδα 68 - 70...δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αυτο που μου ειπανε αλλα θα το δοκιμασω κι αυτο σε συνεργασια μ'αυτα που μου προτεινες φιλε...thanks και παλι...
Leonidas

Δημοσίευσηαπό Leonidas » Τετ Μαρ 11, 2009 12:53 pm

Νάσαι καλά.
Πάντως σου προτείνω ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ - και ναί κάνω διαφήμιση- να απευθυνθείς στο συνονόματό μου κύριο Λεωνίδα,
http://shop.cigar.gr
για να πάρεις solutions και κατευθύνσεις. Καλλίτερα δε θα βρείς στην Ελλάδα από αυτόν το άνθρωπο που έχει τόσο μεράκι.

Επιστροφή σε “Μούχλα ....”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης