Διακοπή

Άβαταρ μέλους
Τάκης

Re: Διακοπή

Δημοσίευσηαπό Τάκης » Πέμ Ιαν 19, 2017 6:33 pm

+1000 ΤΕΛΟΣ
M a l i b u a n a n a
Άβαταρ μέλους
Matchoman

Re: Διακοπή

Δημοσίευσηαπό Matchoman » Πέμ Ιαν 19, 2017 7:17 pm

Nickos H έγραψε:Επειδή μας διαβάζουν και άτομα που έχουν μικρή ή και καθόλου εμπειρία με το σπορ καλό θα είναι να προσέχουμε όταν δίνουμε την "συμβουλή" μας. Σε προσωπικό επίπεδο, ελευθερία έχουμε ο καθένας κάνει ότι θέλει. Δεν είναι απλά γελοίο Κωνσταντίνε είναι καταστροφικό. Φαντάζομαι ότι δεν σκέφτεσαι να βάλεις coca cola , sprite , σόδα ή πάγο στο malt σου όταν έρχεται η ώρα να το απολαύσεις. Έτσι και τα πούρα δεν κόβονται ούτε στα 2 ούτε στα 3, δεν φυλάσσονται μισοκομμένα ή μισοκαμμένα, δεν τα ανάβουμε μετά από 5 ώρες ή 5 μέρες , δεν κολλάμε το σκισμένο wrapper τους με χαρτάκια και διάφορα άλλα φαιδρά που έχουμε κατά καιρούς ακούσει εδώ μέσα. Θεωρούμε το θέμα οριστικά λήξαν.

υ.γ. Συζητήσεις και θέματα που ανοίγονται για να ειπωθούν ανοησίες, τρολιές ή για να πάρει φωτιά το φόρουμ θα πέφτουν σε τοίχο. Τον οποίο αρκετοί προσπάθησαν να σπάσουν αλλά φάγανε τα μούτρα τους.

Νικο έχεις απόλυτο δίκιο!!! Αποτελεί Ιεροσυλία, τοσο το να νοθεύσεις ένα single malt whiskey με οτιδήποτε, (πέραν ορισμένων σταγόνων νερού σε ορισμένες των περιπτώσεων), όσο και να επιδείξεις ασέβεια σε ένα πούρο , καθ οιονδήποτε τρόπο!!
Σε καμία των περιπτώσεων δεν είχα σκοπό να τρολάρω, να προκαλέσω ένταση, να γκρεμίσω το τοίχο ή να καταστρατηγήσω γραπτούς και άγραφους νόμους του φόρουμ, το οποίο παρακολουθώ εδω και παρα πολυ καιρό πρίν να αποστείλω αίτημα εγγραφής!! Δεν ταιριάζει ουτε στον χαρακτήρα μου, ουτε στα πιστεύω μου, ούτε στη Ηλικία μου αν θέλεις, συνεπώς αναγνωρίζω το λάθος μου και ζητάω συγνώμη.
Ζήτησα κι εγινα μέλος του φόρουμ επειδή καθ όλην την διαρκεια που το παρακολουθώ, διέκρινα οτι εδώ μέσα υπάρχουν ανθρωποι, εγκυκλοπαίδειες ολόκληρες, στο πάθος του πούρου, με πολλές γνώσεις, όρεξη να τις μοιραστούν με όλους, και με εξαιρετικό γραπτό λόγο για να τις εκφράσουν.
Συγχωρέστε με λοιπόν και πάλι και εννοείτε οτι το θέμα θεωρείτε λήξαν!!!!
Aut viam inveniam aut faciam. Αννίβας, 247 - 183 π.Χ

Επιστροφή σε “Διάφορες ερωτήσεις ...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης