Καλοκαίρι και υψηλή θερμοκρασία !!!

Επισκέπτης

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Δευ Ιούλ 03, 2006 6:33 pm

ANTONIS έγραψε:Μιχάλη, δεν πας μια βόλτα μέχρι τη Δράμα....γιατί ο Κουκ εκεί ζεί αν δεν το ξέρεις ήδη....

Αντώνη. αύριο το πρωϊ θα ξαναπεράσω μια βόλτα και θα σηκώσω, όσους υγραντήρες βρώ. Νομίζω ότι αρκετοί φίλοι θα ενδιαφερθούν για αυτούς. Τέλος πάντων να δούμε πρώτα, αν θα μείνει κανένας, μέχρι αύριο.

ΑΚΥΡΟΝ Κύριοι, από απόψε. Είχαν μείνει μόνον τρία σετ, αλλά και αυτά είχαν υποστεί κανιβαλισμό αφού έλειπαν από μέσα διάφορα στοιχεία του σετ (στοιχείο ύγρανσης, υγρασιόμετρο ενώ από όλα τα σετ έλειπε ο κόφτης). Ήταν έξω από τα κουτιά τους και στο ίδιο καλάθι είχε μερικά ζευγάρια παπούτσια :shock: :shock: :shock: :shock:
mixalis
Επικοινωνία:

Καλημέρα παιδιά

Δημοσίευσηαπό mixalis » Τρί Ιούλ 04, 2006 7:18 am

Τώρα το είδα ότι ο Κουκ μένει Δράμα μια και δεν το είχα παρατηρήσει.....
Λέω να πάω μια βόλτα απο δράμα να δω τι έχει μείνει(ένα τσιγάρο δρόμο είναι η απόσταση από Αθήνα ......)

Anyway, ελπίζω να γίνει το ίδιο σε κάποιο υποκατάστημα Lidl και εδώ στην Αθήνα μια και είναι πολύ καλή προσφορά !!!!!!!!

Καλημέρα και πάλι παιδιά ---- 5 και σήμερα πριν την κρεμάλα (παντριά εννοώ΄και είμαι μια χαράααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!)

Κουκουτσολίδης Δημήτρης έγραψε:
ANTONIS έγραψε:Μιχάλη, δεν πας μια βόλτα μέχρι τη Δράμα....γιατί ο Κουκ εκεί ζεί αν δεν το ξέρεις ήδη....

Αντώνη. αύριο το πρωϊ θα ξαναπεράσω μια βόλτα και θα σηκώσω, όσους υγραντήρες βρώ. Νομίζω ότι αρκετοί φίλοι θα ενδιαφερθούν για αυτούς. Τέλος πάντων να δούμε πρώτα, αν θα μείνει κανένας, μέχρι αύριο.

ΑΚΥΡΟΝ Κύριοι, από απόψε. Είχαν μείνει μόνον τρία σετ, αλλά και αυτά είχαν υποστεί κανιβαλισμό αφού έλειπαν από μέσα διάφορα στοιχεία του σετ (στοιχείο ύγρανσης, υγρασιόμετρο ενώ από όλα τα σετ έλειπε ο κόφτης). Ήταν έξω από τα κουτιά τους και στο ίδιο καλάθι είχε μερικά ζευγάρια παπούτσια :shock: :shock: :shock: :shock:
Επισκέπτης

Re: Καλημέρα παιδιά

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Τρί Ιούλ 04, 2006 9:24 am

mixalis έγραψε: Anyway, ελπίζω να γίνει το ίδιο σε κάποιο υποκατάστημα Lidl και εδώ στην Αθήνα μια και είναι πολύ καλή προσφορά !!!!!!!!

Καλημέρα και πάλι παιδιά ---- 5 και σήμερα πριν την κρεμάλα (παντριά εννοώ΄και είμαι μια χαράααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!)

(ένα τσιγάρο δρόμο είναι η απόσταση της Δράμας από Αθήνα ......)

Μιχάλη πέρα από την επίσης εβδομάδα προσφορών, ότι δεν πουληθεί, συνήθως δεν επιστρέφεται στις κεντρικές αποθήκες, αλλά κάποια στιγμή ξαναβγαίνει στην ημέρα της ξεφτίλας (υπο την έννοια ότι η τιμή του ξεφτιλίζεται), πάντα φυσικά μιλάμε για λίγα κομμάτια και χωρίς καμμιά προειδοποίηση.

Όσον αφορά το "4 και σήμερα", τι να πώ. Σιδεροκέφαλος! Και μην ξεχνάς ότι ο γάμος είναι μια ιδανική ευκαιρία να βάλεις σε πρόγραμμα αγορών ότι ήθελες πάντα να αγοράσεις (εντός δυνατοτήτων προϋπολογισμού φυσικά) και δεν το τολμούσες για οποιονδήποτε λόγο. Σκέψου απλά πόσα χρήματα θα διατεθούν, σε ένα σωρό "χρήσιμα" πράγματα (πχ. χαλιά, κουρτίνες, κρύσταλλα, φιρμάτα σερβίτσια, πίνακες ζωγραφικής και ένα σωρό άλλα, που δεν τα ξέχασα αλλά προσπαθώ να τα σβήσω από τον "σκληρό" για να μην νευριάζω) οπότε με σωστή διαχείριση του θέματος, ίσως να καταφέρεις να προσθέσεις και μερικά καλά κομμάτια που σε ενδιαφέρουν [πχ. humidor, ηχεία, Plasma ΤV (αν δεν το φρόντισες με την ευκαιρία του μουντιάλ, είναι η τελευταία σου αφορμή, καθόσον η επόμενη θα αργήσει αρκετά]. Μην ακούς καθόλου αυτά που γράφουν για τον γάμο διάφοροι κακοήθεις και μην επηρεάζεσαι από τους άλλους, αλλά κοίτα να απολάυσεις τις γενναίες δόσεις ευτυχίας που σου δίνει η ζωή. Έτσι κι αλλοιώς μετά από 5 μέρες θα αρχίσει το σταγονόμετρο.

'Οσον αφορά την απόσταση είναι όντως ένα cigar δρόμος, αρκεί να είναι montechristo A (με καλή διαχείριση) ή ενναλακτικά ότι βρείς μέχρι 12" το πολύ, γιατί παραπάνω θα βρίσκει στο παρμπριζ ή στο ταμπλώ του αυτοκινήτου.
mixalis
Επικοινωνία:

Kalispera Dimitri,

Δημοσίευσηαπό mixalis » Τρί Ιούλ 04, 2006 11:19 am

Έχω κάνει ήδη κάποιες αγορές με τα λεφτά του γάμου αλλά τα καλά τα δώρα (δηλ. Βravia LCD , κάμερα , laptop κτλ) θα γίνουν after weeding of course .....

Αλήθεια εσύ πόσα χρόνια είσαι marriage και πόσο έτων είσαι αν επιτρέπεις φίλε μου !!!!!!!!!!

Κουκουτσολίδης Δημήτρης έγραψε:
mixalis έγραψε: Anyway, ελπίζω να γίνει το ίδιο σε κάποιο υποκατάστημα Lidl και εδώ στην Αθήνα μια και είναι πολύ καλή προσφορά !!!!!!!!

(ένα τσιγάρο δρόμο είναι η απόσταση της Δράμας από Αθήνα ......)

Μιχάλη πέρα από την επίσης εβδομάδα προσφορών, ότι δεν πουληθεί, συνήθως δεν επιστρέφεται στις κεντρικές αποθήκες, αλλά κάποια στιγμή ξαναβγαίνει στην ημέρα της ξεφτίλας (υπο την έννοια ότι η τιμή του ξεφτιλίζεται), πάντα φυσικά μιλάμε για λίγα κομμάτια και χωρίς καμμιά προειδοποίηση.

Όσον αφορά το "4 και σήμερα", τι να πώ. Σιδεροκέφαλος! Και μην ξεχνάς ότι ο γάμος είναι μια ιδανική ευκαιρία να βάλεις σε πρόγραμμα αγορών ότι ήθελες πάντα να αγοράσεις (εντός δυνατοτήτων προϋπολογισμού φυσικά) και δεν το τολμούσες για οποιονδήποτε λόγο. Σκέψου απλά πόσα χρήματα θα διατεθούν, σε ένα σωρό "χρήσιμα" πράγματα (πχ. χαλιά, κουρτίνες, κρύσταλλα, φιρμάτα σερβίτσια, πίνακες ζωγραφικής και ένα σωρό άλλα, που δεν τα ξέχασα αλλά προσπαθώ να τα σβήσω από τον "σκληρό" για να μην νευριάζω) οπότε με σωστή διαχείριση του θέματος, ίσως να καταφέρεις να προσθέσεις και μερικά καλά κομμάτια που σε ενδιαφέρουν [πχ. humidor, ηχεία, Plasma ΤV (αν δεν το φρόντισες με την ευκαιρία του μουντιάλ, είναι η τελευταία σου αφορμή, καθόσον η επόμενη θα αργήσει αρκετά]. Μην ακούς καθόλου αυτά που γράφουν για τον γάμο διάφοροι κακοήθεις και μην επηρεάζεσαι από τους άλλους, αλλά κοίτα να απολάυσεις τις γενναίες δόσεις ευτυχίας που σου δίνει η ζωή. Έτσι κι αλλοιώς μετά από 5 μέρες θα αρχίσει το σταγονόμετρο.

'Οσον αφορά την απόσταση είναι όντως ένα cigar δρόμος, αρκεί να είναι montechristo A (με καλή διαχείριση) ή ενναλακτικά ότι βρείς μέχρι 12" το πολύ, γιατί παραπάνω θα βρίσκει στο παρμπριζ ή στο ταμπλώ του αυτοκινήτου.
ANTONIS
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό ANTONIS » Τρί Ιούλ 04, 2006 11:26 am

Nομίζω ότι έχουμε ξεφύγει πολύ από το θέμα του thread....:twisted:
Για να επανέλθουμε λίγο... :evil:
"And a woman is only a woman, but a good cigar is a smoke." Rudyard Kipling, The Betrothed.
Επισκέπτης

Re: Kalispera Dimitri,

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Τρί Ιούλ 04, 2006 11:30 am

mixalis έγραψε:Έχω κάνει ήδη κάποιες αγορές με τα λεφτά του γάμου αλλά τα καλά τα δώρα (δηλ. Βravia LCD , κάμερα , laptop κτλ) θα γίνουν after weeding of course .....

Πέρα από πλάκα, με την ευκαιρία του γάμου (και τα αντίστοιχα έξοδα), αποφασίζεις πιο εύκολα να κάνεις κάποιες αγορές που φυσιολογικά ίσως να τις ανέβαλες υπό άλλες συνθήκες, δεδομένου ότι τα έξοδα αυτά "πνίγονται" μέσα στον ποταμό των υπολοίπων.

mixalis έγραψε: Αλήθεια εσύ πόσα χρόνια είσαι marriage και πόσο έτων είσαι αν επιτρέπεις φίλε μου !!!!!!!!!!

Είμαι 44 και 8 χρόνια Μ, αλλά δεν έχει σημασία αυτό, θα έχεις πλήρη άποψη επί του θέματος από τον πρώτο κιόλας χρόνο :lol: :lol:
mixalis
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό mixalis » Τρί Ιούλ 04, 2006 1:24 pm

Οκ φίλε δημήτρη , θα τα λέμε άλλωστε απο εδώ και θα σου λέω τις απόψεις μου πρεί γάμου μια και ειναιή 1 φορά που κάνω αυτό το βήμα και ευελπιστώ να είναι και η μοναδική

Αλήθεια πότε θα κανονίσουμε να βρεθούμε όλοι απο το forum για να τα πούμε από κοντά ???

[Είμαι 44 και 8 χρόνια Μ, αλλά δεν έχει σημασία αυτό, θα έχεις πλήρη άποψη επί του θέματος από τον πρώτο κιόλας χρόνο :lol: :lol:[/quote]
mixalis
Επικοινωνία:

Καλησπέρα παιδιά

Δημοσίευσηαπό mixalis » Τρί Ιούλ 04, 2006 1:42 pm

Μπορεί να με ενημερώσει κανείς από που μπορώ να προμηθευτώ κάποιο ψηφιακό υγρασιόμετρο ???

Ευχαριστω !!
Επισκέπτης

Re: Καλησπέρα παιδιά

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Τρί Ιούλ 04, 2006 2:10 pm

mixalis έγραψε:Μπορεί να με ενημερώσει κανείς από που μπορώ να προμηθευτώ κάποιο ψηφιακό υγρασιόμετρο ???

Ρίξε μια ματιά στο http://shop.cigar.gr του Λεωνίδα που μας φιλοξενεί, έχει ψηφιακό υγρασιόμετρο adorini αξιόπιστο και σε καλή τιμή, το χρησιμοποιώ ήδη εδώ και λίγους μήνες. Αν και δεν το βλέπω σήμερα στο ηλεκτρονικό κατάστημα, θα σου πεί ο ίδιος πότε θα είναι διαθέσιμο πάλι.

mixalis έγραψε:Αλήθεια πότε θα κανονίσουμε να βρεθούμε όλοι απο το forum για να τα πούμε από κοντά ???

Την Παρασκευή 16/6/2006 :shock: :shock:
Τελευταία επεξεργασία από Επισκέπτης σε Τρί Ιούλ 04, 2006 2:13 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
silkman9

Δημοσίευσηαπό silkman9 » Τρί Ιούλ 04, 2006 2:13 pm

mixalis έγραψε:Αλήθεια πότε θα κανονίσουμε να βρεθούμε όλοι απο το forum για να τα πούμε από κοντά ???

Εμ το έχασες τι να σου κάνω - είχε κατέβει και ό Θεός του φόρουμ (Δ.Κουκ)

Δες εδώ
mixalis
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό mixalis » Τρί Ιούλ 04, 2006 2:33 pm

Ευχαριστώ παιδιά για την ενημέρωση .....

Το ξέρω για την συνάντηση και δυστυχώς δεν μπορούσα να έρθω αλλά θέλω να ξέρω πότε θα γίνει νέα συνάντηση (απο Σεπτέμβριο υποθέτω) για να κανονίσουμε να έρθω και να τα πούμε από κοντά !!!

Τα λέμε !!!

silkman9 έγραψε:

Εμ το έχασες τι να σου κάνω - είχε κατέβει και ό Θεός του φόρουμ (Δ.Κουκ)

Δες εδώ
Επισκέπτης

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Τρί Ιούλ 04, 2006 2:42 pm

mixalis έγραψε:Ευχαριστώ παιδιά για την ενημέρωση .....

Μιχάλη κάτι πρέπει να κάνεις με τα επισυναπτόμενα. Θα το γεμίσεις το forum γρήγορα και θα μας πετάξει όλους έξω ο Λεωνίδας :lol: :lol: :lol:
ANTONIS
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό ANTONIS » Τρί Ιούλ 04, 2006 4:07 pm

ΕΠΙΜΕΝΩ !!!

ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΘΑΡΑ!!!! ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΑ.

Μιχάλη αν θες άνοιξε ένα καινούριο θέμα "Ας γνωριστούμε" ή "Αγορά Υγρασιόμετρου" κλπ.

Και όπως είπε και ο Κουκ την παράθεση να την κάνεις μόνο εάν αναφέρεσαι στα λεγόμενα του άλλου και θέλεις να απαντήσεις σε αυτά που λεέι....
"And a woman is only a woman, but a good cigar is a smoke." Rudyard Kipling, The Betrothed.
mixalis
Επικοινωνία:

Καλησπέρα Αντώνη

Δημοσίευσηαπό mixalis » Τετ Ιούλ 05, 2006 12:54 pm

Οκ φίλε μου , μην βαράς όμως (πλάκα κάνω) μια και είμαι new στο φόρουμ !!! Παρασύρθηκα .....

Αν είναι θα ανοίξω μία νέα ενότητα με τα ψηφιακά υγρασιόμετρα.

Τα λέμε φίλε και χαλαρααααααααααα!!!!
billbe
Τοποθεσία: LA PASTERIA AT THE MALL ΑΝΔΡΕΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 35,ΜΑΡΟΥΣΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό billbe » Τετ Ιούλ 05, 2006 3:25 pm

--------------------------------------------------------------------------------

ΕΠΙΜΕΝΩ !!!

ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΘΑΡΑ!!!! ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΑ.

ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΑΝΤΩΝΗ ΜΗ ΒΑΡΑΣ!!!!
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΕΛΟΥΚΑΣ
LA PASTERIA -MALL ATHENS
2106198230

Επιστροφή σε “Περί θερμοκρασίας ...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες