ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ VEGUEROS ESPECIALES NO.1

RedRum

Δημοσίευσηαπό RedRum » Τρί Μαρ 31, 2009 7:27 am

και εγω κιθαριστας, 10 χρονια κλασσικη κιθαρα και τα τελευταια 15 και ηλεκτρικη. να σου πω Cool, δεν ερχεσαι στο γαμο με αρμονιο, να πιασω και εγω την κιθαρα, να μη πληρωνουμε και συγκροτημα. Πρεπει να ειναι και Ελληνο-Σερβικο (Σερβιδα γαρ η μελλουσα..)[/i]
Άβαταρ μέλους
CHURCHILL

Δημοσίευσηαπό CHURCHILL » Τρί Μαρ 31, 2009 7:51 am

την εχω πατήσει δύστυχος κ εγώ αρκετές φορές να μην τραβάει το πούρο ειδικά κάποια hdm du prince που ήταν η πρώτη μου παραγγελία (εμ δεν ήξερες δεν ρώταγες;) αυτό που έκανα εγώ ήταν να το πάρω απόφαση κ να το καπνίσω έτσι όπως ήταν με αποτέλεσμα να έσπαγαν αγγεία στο κούτελο μου κ να κοκκινίζαν τα μάτια μου έλα εντάξει πλάκα κάνω.κουράγιο φίλτατε κ καλές ανάσες.άσε που θα σε βοηθείσει πολύ αυτό το καλοκαίρι στη θάλασσα,από το ρουφά ρουφά θα μεγαλώσουν τα πνευμονία σου κ θα μπορείς να κρατάς περισσότερη ώρα την αναπνοή σου κάτω από το νερό.
Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά
Άβαταρ μέλους
INS

Δημοσίευσηαπό INS » Τρί Μαρ 31, 2009 11:16 am

Πρεπει να ειναι και Ελληνο-Σερβικο

... α, τοτε οπωσδηποτε τρομπετα και οχι κλαρινο. να παραγγειλουμε κι αλλα του 2001; :lol: :lol: :lol:
Επισκέπτης

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Τρί Μαρ 31, 2009 11:54 am

RedRum έγραψε:και εγω κιθαριστας, 10 χρονια κλασσικη κιθαρα και τα τελευταια 15 και ηλεκτρικη. να σου πω Cool, δεν ερχεσαι στο γαμο με αρμονιο, να πιασω και εγω την κιθαρα, να μη πληρωνουμε και συγκροτημα. Πρεπει να ειναι και Ελληνο-Σερβικο (Σερβιδα γαρ η μελλουσα..)[/i]

Επειδή έχω τα όργανα αυτά έχω να τα πιάσω στα χέρια μου πολύ καιρό (με το άλλο όργανο δεν έχω πρόβλημα, το πιάνω κάθε μέρα) μάλλον κακό θα σου κάνω στον γάμο σου ως μουσικός παρά καλό. Μήπως θέλεις να σου στείλω την γυναίκα μου που είναι και επαγγελματίας μουσικός (συμφωνικά κρουστά στην Κρατική Ορχήστρα Αθηνών)? Εγώ καλύτερα θα κάθομαι σε μια μεριά και θα απολαμβάνω την μουσική κάνοντας κατάχρηση σε φαϊ, ποτό και πούρο :wink:
Νίκος

Δημοσίευσηαπό Νίκος » Τρί Μαρ 31, 2009 12:53 pm

Αντρέα, μόλις δοκιμάσεις το εργαλείο του cigerworld.de πες τις εντυπώσεις σου, γιατί όντως μαζέψαμε πολύ πράμμα και σταστιστικά και μόνο θα εμφανιστούν και κάποιες δεκάδες στριφνά πούρα.

Εκτός αυτού, και στις "κανονικές" χρονιές μπορεί κανείς να συναντήσει λίγο - πολύ στουμπωμένα πούρα. Οπότε, όσο μπορούμε και καπνίζουμε CCs, θα συναντάμε πούρα με δύσκολο τράβηγμα.

Και μια και τό 'φερε η κουβέντα τα RGPE φτίαξανε. Το τράβηγμά του είναι εξ ίσου καλό με τα PLP. Μόνο που νομίζω, οτι χαλάσανε σε γεύση.
RedRum

Δημοσίευσηαπό RedRum » Τρί Μαρ 31, 2009 3:35 pm

Mr Cool έγραψε:
RedRum έγραψε:και εγω κιθαριστας, 10 χρονια κλασσικη κιθαρα και τα τελευταια 15 και ηλεκτρικη. να σου πω Cool, δεν ερχεσαι στο γαμο με αρμονιο, να πιασω και εγω την κιθαρα, να μη πληρωνουμε και συγκροτημα. Πρεπει να ειναι και Ελληνο-Σερβικο (Σερβιδα γαρ η μελλουσα..)[/i]

Επειδή έχω τα όργανα αυτά έχω να τα πιάσω στα χέρια μου πολύ καιρό (με το άλλο όργανο δεν έχω πρόβλημα, το πιάνω κάθε μέρα) μάλλον κακό θα σου κάνω στον γάμο σου ως μουσικός παρά καλό. Μήπως θέλεις να σου στείλω την γυναίκα μου που είναι και επαγγελματίας μουσικός (συμφωνικά κρουστά στην Κρατική Ορχήστρα Αθηνών)? Εγώ καλύτερα θα κάθομαι σε μια μεριά και θα απολαμβάνω την μουσική κάνοντας κατάχρηση σε φαϊ, ποτό και πούρο :wink:

Χαχαχα, θα ειχε πολυ γελιο μεταξυ κλαρινου και τρομπετας να ειναι και η γυναικα σου! Και εγω της κλασσικης ειμαι, θαυμαζω τους ανθρωπους που ειναι επαγγελματιες μουσικοι σε συμφωνικες. Ισως γιατι ηταν απραγματοποιητο ονειρο μου.. Εαν οχι στο γαμο, πρεπει οποσδηποτε να βρεθουμε να κανουμε μερικες κραιπαλες...
Επισκέπτης

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Τρί Μαρ 31, 2009 10:15 pm

RedRum έγραψε:
Mr Cool έγραψε:

Χαχαχα, θα ειχε πολυ γελιο μεταξυ κλαρινου και τρομπετας να ειναι και η γυναικα σου! Και εγω της κλασσικης ειμαι, θαυμαζω τους ανθρωπους που ειναι επαγγελματιες μουσικοι σε συμφωνικες. Ισως γιατι ηταν απραγματοποιητο ονειρο μου.. Εαν οχι στο γαμο, πρεπει οποσδηποτε να βρεθουμε να κανουμε μερικες κραιπαλες...

Μόλις έρθεις Αθήνα κάνε κανένα τηλέφωνο. Το κινητό μου το έχεις νομίζω.
Τις Παρασκευές, συνήθως έχει και παράσταση στο Μέγαρο. Αν το ξέρω μερικές μέρες πριν θα κανονίσω και προσκλήσεις. Οι κραιπάλες μετά την παράσταση :wink:

Επιστροφή σε “Αυθεντικότητα - ποιότητα - γεύση ...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης