Διάφορα πούρα, με μία χαρακτηριστική "πικρίλα"

Άβαταρ μέλους
General LEE

Δημοσίευσηαπό General LEE » Παρ Ιαν 28, 2011 10:49 am

Το ξερω οτι το ξερεις οτι το ξερω οτι το ξερεις,απλα με καθε ευκαιρια μου αρεσει να κακολογω τα ...imitation ! :lol:
Thank God war is such an awful thing or else we could get fond of it !
Νίκος

Δημοσίευσηαπό Νίκος » Παρ Ιαν 28, 2011 11:05 am

Λάθος!
Οχι imitation, αλλά illusiones
Άβαταρ μέλους
capobomba

Δημοσίευσηαπό capobomba » Παρ Ιαν 28, 2011 11:13 am

ιμιτασιόν είναι λίγο τραβηγμένη λέξη έτσι δεν είναι?
Άβαταρ μέλους
General LEE

Δημοσίευσηαπό General LEE » Παρ Ιαν 28, 2011 11:15 am

@Νικος
Ακομα σωστοτερο !!

(με τις παραπεταμενες πυραμιδουλες που λεγαμε σε αλλο thread,εκεινες ντε που θες να ξεφορτωθεις,αν θες μπορω ακομα να σε εξυπηρετησω.Συντομευε ομως γιατι εξαντλειται η υπομονη μου και στο τελος θα σου μεινουν αμανατι !!) :lol: :lol:

@capo
Ιμιτασιον,και λιγα λεω :wink:
Thank God war is such an awful thing or else we could get fond of it !
Άβαταρ μέλους
jimbo

Δημοσίευσηαπό jimbo » Δευ Ιαν 31, 2011 7:01 am

Φίλοι μου καλημέρα σας!
Θα με συγχωρήσετε που άργησα να γράψω, αλλά πραγματικά δεν ήξερα τι να πω!
Να σας απαντήσω, και ελπίζω να μην ξεχάσω κανέναν!
Κύριε Λεωνίδα, τα πούρα είναι partagas super partagas, rafael gonzales panatelas extra.Αυτά είναι και ολόκληρα κουτιά των 25.
Ακόμα την πικρίλα την είχε και ένα partagas D4(Stick αγορασμένο από τον author).Το συγκεκριμένο δεν πρόλαβε να βγάλει καλά καλά μέρα στο υγραντήρα μου!!!Οπότε αν φταίει ο υγραντήρας σε κάτι, ή κάποιο υγραντικό, θα μπορούσε μέσα σε μερικές ώρες ένα πούρο να αποροφήσει ότι είναι να αποροφήσει????
Τα πούρα δε νομίζω να μην είναι αυθεντικά, γιατί έχουν πάνω την καινουργια ετικέτα, που μπορείς να κάνεις authenticate στο site της Habanos.Αυτή την μπανάλ με τα φωσφωριζέ και 3Dπραματάκια) :lol:
Και όταν έβαλα τον κωδικό, όχι μόνο η μαμά habanos μου είπε πως είναι αυθεντικά, αλλά μου έβγαλε και πιο πούρο είναι.
Πχ, βάζω τον κωδικό της ετικέτας των rgpe, και μου λεει πως είναι αυθεντικό κουτί, και είναι rgpe. Να είναι μαιμού, και να έχουν βρει οι μαιμουδιάρηρες την ετικέτα που έχει περαστεί στο σύστημα της habanos πως πάει για το συγκεκριμένο κουτί?Πολύ τραβηγμένο...

Με ότι και να το ανάψω, είναι το ίδιο. Είτε με torch, είτε με απλό αναπτήρα, είτε με σπίρτα.

Φίλε μου Χρήστο, την πικρίλα δεν την έβγαλε στο τέλος, αλλά πριν καν την μέση του πούρου.Στα μέσα του 2/3 φαντάσου!

Σήμερα που έκανα πάντως απο περιέργεια ένα super paragas, ήταν μια χαρά, και ούτε πικρίλες έβγαλε, ούτε τίποτα. Το κάπνισα μέχρι τα δάκτυλα από περιέργεια, και πάλι τίποτα.
Λέτε να ξορκίστηκαν τα πουράκια μου? :lol:
Σε λίγο θα πέσει testing και σε ένα rgpe, για να δούμε αν έχουν τα ίδια αποτελέσματα.

ΥΓ.Και jumbo Με έχουν πει, αλλά το κορυφαίο δεν το ξέρετε!!!
Έχω βγει πριν 2,3 χρόνια με κάτι φίλους, από ένα άλλο φορουμ.
Και πετάγετε η κοπέλα ενός φίλου και τι λέει...
Εεεεεεεεεεεεε, ZIPPOOOOOO να σου πω!!! :lol: :lol: :lol:

EDIT: Δεν μπορώ να καταλάβω. Και στα rgpe το ίδιο. Η πικρίλα έλαμψε διά της απουσίας της.Ιδέα μου δεν ήταν, ούτε πριν στο ότι έβγαζαν μια πικρο-φαρμακίλα, ούτε τώρα ότι έφυγε...
Λέτε να παίζει ρόλο η θερμοκρασία και να θέλαν λίγο να ζεσταθούνε?
Πραγματικά, δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο...
Άβαταρ μέλους
ChristosG

Δημοσίευσηαπό ChristosG » Δευ Ιαν 31, 2011 3:45 pm

Φίλε JEEPO,

διάβάζω με αγωνία την εξέλιξη του μυστηρίου φαινομένου που περιγράφεις διεξοδικότατα και μετά από βαριά περισυλλογή παρατηρώ οτί δεν αναφέρεις πουθενά τα εξής:

1) Τι ζώδιο είσαι
2) Με τι ωροσκόπο
3) Μηπως όταν άναψες τα συγκεκριμένα πούρα βρισκόσουν υπό δυσμενή καπνιστική συναστρία.

Παρακαλώ διευκρίνησε τα ανωτέρω και το φόρουμ θα επανατοποθετηθεί πλέον επί των νέων δεδομένων.
Πόλεμος πάντων μὲν πατήρ ἐστι.
Άβαταρ μέλους
jimbo

Δημοσίευσηαπό jimbo » Δευ Ιαν 31, 2011 3:55 pm

ChristosG έγραψε:Φίλε JEEPO,

διάβάζω με αγωνία την εξέλιξη του μυστηρίου φαινομένου που περιγράφεις διεξοδικότατα και μετά από βαριά περισυλλογή παρατηρώ οτί δεν αναφέρεις πουθενά τα εξής:

1) Τι ζώδιο είσαι
2) Με τι ωροσκόπο
3) Μηπως όταν άναψες τα συγκεκριμένα πούρα βρισκόσουν υπό δυσμενή καπνιστική συναστρία.

Παρακαλώ διευκρίνησε τα ανωτέρω και το φόρουμ θα επανατοποθετηθεί πλέον επί των νέων δεδομένων.

χαχαχαχαχαχα,να είσαι καλά φίλε μου! Γέλασα με την ψυχή μου!!! :lol: :lol: :lol:
kostashabanos

Δημοσίευσηαπό kostashabanos » Δευ Ιαν 31, 2011 8:34 pm

τα έξτρα και στο βαρέλι με τη μελάσσα να τα βάλεις, πάλι χάλια θα είναι!
Άβαταρ μέλους
nikos doc

Δημοσίευσηαπό nikos doc » Τρί Φεβ 01, 2011 12:35 pm

Μηπως τα καπνιζες πολυ γρηγορα και τα ζεσταινες και πικριζανε;
Ενω τωρα που το ψιλοψαχνεις με την πικριλα χαλαρωσες τον ρυθμο σου και ηρθαν στα ισα τους;;;;
Λεω εγω τωρα..... :?: :?:
antonis-vl

Δημοσίευσηαπό antonis-vl » Τρί Φεβ 01, 2011 10:37 pm

Jimbo τελικα ολα τα περιεργα σου συμβαινουν μετα απο ολα αυτα που διαβασα! :) Ελπιζω να τελειωσε ο εφιαλτης σου με αυτη την συνεχομενη πικριλα που συναντουσες καθε φορα που αναβες ενα πουρο. Το σιγουρο παντως ειναι οτι δεν θα ηθελα να μου ειχε συμβει!!

Επιστροφή σε “Αυθεντικότητα - ποιότητα - γεύση ...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης