ΠΟΙΟΤΗΤΑ & ΤΙΜΕΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΕΛΙΟΣ

ΠΟΙΟΤΗΤΑ & ΤΙΜΕΣ

Δημοσίευσηαπό ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΕΛΙΟΣ » Πέμ Οκτ 09, 2008 3:39 pm

Καλησπέρα σε όλους,πρώτη φορά γράφω εδώ αν και αρκετά χρόνια καπνιστής πούρων. Θα ήθελα λοιπόν να επισημάνω ότι πράγματι μπορεί να βρεί κανείς καλό κουβανικό πούρο χωρίς να χρειαστεί να ξοδέψει μία περιουσία. Φαίνεται ότι,όπως στα περισσότερα προιόντα,έτσι και εδώ, πληρώνουμε πολλές φορές τη φίρμα.Πολλές φορές έχω απολαύσει πούρα χαμηλής τιμής(κουβανικά),τα οποία ήταν εξίσου καλά σε άρωμα ή γεύση απο κάποιο ακριβό.
Άβαταρ μέλους
Παναγώτης Ψιακής
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό Παναγώτης Ψιακής » Πέμ Οκτ 09, 2008 6:48 pm

Δώσε κάποιο παράδειγμα.
Π.χ. εγώ αντιπαθώ τα Cohiba (ίσως και να είμαι ο μόνος στον κόσμο) αφού όντως θεωρώ πολλά πούρα χαμηλότερης τιμής στο ίδιο format πολύ μα πολύ καλύτερα.
Μοναδική εξαίρεση τα Limited Edition Pyramides
Με λένε ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ και όχι Παναγώτη, απλά δεν ξέρω ακόμα να γράφω καλά.....
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΕΛΙΟΣ

Περί γούστου..

Δημοσίευσηαπό ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΕΛΙΟΣ » Πέμ Οκτ 09, 2008 8:31 pm

Παναγώτης Ψιακής έγραψε:Δώσε κάποιο παράδειγμα.
Π.χ. εγώ αντιπαθώ τα Cohiba (ίσως και να είμαι ο μόνος στον κόσμο) αφού όντως θεωρώ πολλά πούρα χαμηλότερης τιμής στο ίδιο format πολύ μα πολύ καλύτερα.
Μοναδική εξαίρεση τα Limited Edition Pyramides

Αυτό ακριβώς εννοώ,μπορεί να καπνίσω ένα jose piedra και να μην διακρίνω τη διαφορά σε σχέση με ένα partagas D 4 που επίσης καπνίζω και το θεωρώ καλό. Μήπως μόνο σε εμένα συμβαίνει; να αρχίσω να ανησυχώ γιατρέ μου; Δε θέλω να πω ότι όλα τα ακριβά πούρα δεν είναι καλά,απλώς τα θεωρώ υπερτιμημένα κάποιες φορές. Eμένα για παράδειγμα μου αρέσουν τα cohiba robustos,αλλά εντάξει νομίζω δε μας παίρνει να καπνίζουμε 2 κάθε μέρα

Επιστροφή σε “Αυθεντικότητα - ποιότητα - γεύση ...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης