Υγραντηρας αγνωστων λοιπων στοιχειων

Άβαταρ μέλους
Fotis78

Υγραντηρας αγνωστων λοιπων στοιχειων

Δημοσίευσηαπό Fotis78 » Πέμ Σεπ 22, 2016 10:54 pm

Εχω στα χερια μου εναν υγραντηρα ενος φιλου ο οποιος τον ειχε και καθοταν σπιτι χρονια και ζαμανια...δεν θυμαται μαρκα δεν θυμαται απο που μου λεει παρτον...αν τον δειτε θα καταλαβει κανενας τι και πως;το μονο που γραφει ειναι τιμη 266 ευρω και τιποτα αλλο....να ανεβασω φωτος!τα φωτα σας παρακαλω!διαστασεις για περιπου 50 πουρα τον κοβω!εχει και ενα αναλογικο ρολογακι δεν λεει μαρκα πανω!!

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Εικόνα I've failed over and over again in my life and that is why I succeed. Michael Jordan
Άβαταρ μέλους
Fotis78

Re: Υγραντηρας αγνωστων λοιπων στοιχειων

Δημοσίευσηαπό Fotis78 » Κυρ Σεπ 25, 2016 7:31 pm

Τελικα τον εκανα δωρο στον κολλητο να σεταρει και αυτος αφου εγω εχω πλεον τον αλλον που σας εδειξα με το γυαλινο καπακι!και συνεχιζουμε.... :o
Εικόνα I've failed over and over again in my life and that is why I succeed. Michael Jordan
Άβαταρ μέλους
trendy

Δημοσίευσηαπό trendy » Τρί Σεπ 27, 2016 12:22 pm

Για εβδομαδιαίος υγραντήρας δε φαίνεται κακός. Το μειονέκτημα αυτών των υγραντήρων είναι ότι για να δεις υγρασίες-θερμοκρασίες πρέπει να τον ανοιγοκλείνεις. Μετά θέλει προσοχή πόσα πούρα ντανιάζεις χωρίς κουτί, αφού αυτά που είναι κάτω θα πιέζονται από τα πάνω. Επιπλέον ποτέ δεν ήμουν ικανοποιημένος με το υγραντικό τους στοιχείο, οπότε υπολόγισε και λίγο χώρο που θα πιάσει ένα βαζάκι.
Άβαταρ μέλους
Fotis78

Δημοσίευσηαπό Fotis78 » Τρί Σεπ 27, 2016 12:46 pm

trendy έγραψε:Για εβδομαδιαίος υγραντήρας δε φαίνεται κακός. Το μειονέκτημα αυτών των υγραντήρων είναι ότι για να δεις υγρασίες-θερμοκρασίες πρέπει να τον ανοιγοκλείνεις. Μετά θέλει προσοχή πόσα πούρα ντανιάζεις χωρίς κουτί, αφού αυτά που είναι κάτω θα πιέζονται από τα πάνω. Επιπλέον ποτέ δεν ήμουν ικανοποιημένος με το υγραντικό τους στοιχείο, οπότε υπολόγισε και λίγο χώρο που θα πιάσει ένα βαζάκι.

Ηδη εχουμε παραγγειλει 2 μεγαλα σφουγγαρια σαν κασετινες που ειναι γιατι με αυτα τα μικρουλια σαν μαιμουνια δεν γινετε δουλεια...
Άβαταρ μέλους
trendy

Δημοσίευσηαπό trendy » Τρί Σεπ 27, 2016 12:59 pm

Δε χρησιμοποιώ πλέον σφουγγάρια, με τα βαζάκια της Xikar έχω ησυχάσει. Ειδικά στο γέμισμα, δε γεμίζει υγρά το τραπέζι, δε στάζουν, δε σπάνε, δε χαλάνε, δε στρίβουν :lol:
Άβαταρ μέλους
Fotis78

Δημοσίευσηαπό Fotis78 » Τρί Σεπ 27, 2016 1:02 pm

Μας βλεπω και μας εκει να καταληγουμε στο τελος...!!!ασε να παιξουμε λιγο τωρα..αρχη ειναι ακομα...!!:p

Επιστροφή σε “Αξεσουάρ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες