Box split για Por Larranaga Petit Coronas από Gerard Ελβετία

Δημήτρης Γουρλής
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό Δημήτρης Γουρλής » Παρ Ιούλ 21, 2006 10:56 am

Λοιπόν, παίδες! Επειδή σίγουρα αυτό το πούρο είναι μοναδικό (έτσι λένε τουλάχιστον οι βάρβαροι aficionados), είμαι σίγουρος πως θα ξανακάνω άλλο ένα split μετά τη διεκπεραίωση αυτού. Οπότε και παραμείνατε στο forum, όλοι θα έχουν ευκαιρία να δοκιμάσουν.
Plato said "Beware the wrath of the patient man"
Επισκέπτης

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Παρ Ιούλ 21, 2006 1:17 pm

Δημήτρης Γουρλής έγραψε: Κουκουτσολίδη Δημήτρη, δίνεις 2 από τη δεκάδα σου και εγώ 3 από τη δική μου. Τι λες, συμφωνείς?

Δημήτρη, συμφωνώ και άν θέλει και ο Silkman μπορείς να βγάλεις μερικά ακόμη. Εξάλλου πρόκειται για δοκιμή και σε τελική ανάλυση μου φτάνουν και 5 sticks.
Εξάλλου εγώ συνεχίζω να παραλαμβάνω διάφορα κουτιά, ειδικά τώρα που λείπει ο manager στην θάλασσα -ο οποίος επέστρεψε χθές αιφνιδίως (και ξαναφεύγει σήμερα :lol: :lol: :lol: ) για να προλάβει κάτι φοβερές προσφορές (60%) σε γνωστή αλυσίδα καλυντικών :shock:. Πόσο κορόϊδα είναι τελικά οι γυναίκες! (Καλά έλεγε ο Groucho Marx, πασαλείβονται με φτηνές σκόνες, άθλια λάδια και κρέμες αμφιβόλου ποιότητας και συστατικών, βάφονται με ελεινές μπογιές και παρόλα αυτά τολμούν να μιλούν αρνητικά και απαξιωτικά για ένα υπέροχο πούρο).
Τέλος πάντων σήμερα παρέλαβα, ένα πακέτο από την τελευταία μου παραγγελία. Περιμένω και το δεύτερο σε λίγες μέρες και θα ακολουθήσει ξεχωριστή αναλυτική παρουσίαση, διότι το θέμα είναι πολύ ενδιαφέρον. Σταματώ εδώ, περισσότερα σε λίγο.
Άαα....παρεπιπτόντως! Σήμερα παρέλαβα και το πακέτο σου. (thanks).
Δημήτρης Γουρλής
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό Δημήτρης Γουρλής » Παρ Ιούλ 21, 2006 2:08 pm

Κουκουτσολίδης Δημήτρης έγραψε:Δημήτρη, συμφωνώ και άν θέλει και ο Silkman μπορείς να βγάλεις μερικά ακόμη. Εξάλλου πρόκειται για δοκιμή και σε τελική ανάλυση μου φτάνουν και 5 sticks. Περιμένω και το δεύτερο σε λίγες μέρες και θα ακολουθήσει ξεχωριστή αναλυτική παρουσίαση, διότι το θέμα είναι πολύ ενδιαφέρον. σου.

OK, θα γίνει τελευταία ανακατανομή, ζητώ συγγνώμη από τους φίλους, αλλά η πρώτη φορά δικαιολογείται να έχει λίγα προβλήματα.

Επικοινώνησα και με άλλο vendor στην Ελβετία, δεν έχω κάνει ποτέ παραγγελία από αυτόν και είμαι περίεργος.

Μη μας κρατάς σε αγωνία και πες μας τι έχεις παραγγείλει, από πού και πόσο καιρό έκαναν να φτάσουν.
Άβαταρ μέλους
silkman9

Δημοσίευσηαπό silkman9 » Δευ Ιούλ 24, 2006 9:54 am

Καλή εβδομάδα στην παρέα :)

Παιδιά δεν χρειάζετε να αλλάξετε το box split για μένα. Έτσι και αλλιώς το είχα δει πριν κλείσει (σε αντίθεση με κάποιους άλλους ΑΝΤΩΝΗ :P :lol: ) απλά δεν μπήκα λόγω έλλειψης χώρου στον υγραντήρα. Το πως χωρέσανε τα Med D Or ούτε εγώ ξέρω...

Μόλις λυθεί αυτό (σύντομα) μάλλον θα μπω στο επόμενο box split για τα συγκεκριμένα πούρα. Αφήστε που το στοκ σε κάποια άλλα (πχ Μοντε 2) έχει χτυπήσει low alert... Μην πως για την τιμή που έχει ο CoH τα RASS!!!

Προς το παρόν καπνίζω τα θεϊκά Med d Or.
KARNABAKOS
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό KARNABAKOS » Τετ Αύγ 02, 2006 2:15 pm

ΔΗΜΗΤΡΗ ΤΑ POR ΗΡΘΑΝ? ΤΙ ΕΓΙΝΕ?
Δημήτρης Γουρλής
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό Δημήτρης Γουρλής » Πέμ Αύγ 03, 2006 3:39 pm

KARNABAKOS έγραψε:ΔΗΜΗΤΡΗ ΤΑ POR ΗΡΘΑΝ? ΤΙ ΕΓΙΝΕ?

Λοιπόν με τα por έχει γίνει κάποιο θρίλερ (όχι με τελωνείο, relax everybody)

Την ημέρα που έτρεχα προς το μαιευτήριο κατέφθασαν και τα πούρα, σύμφωνα με τον ταχυδρόμο, τον οποίο εμπιστεύομαι απόλυτα και του έχω δώσει άδεια όταν βλέπει συστημμένα από Ελβετία να τα παραδίδει είτε είμαι σπίτι ή όχι.

Υποτίθεται πως τα άφησε στον κήπο (όπως κάνει πάντα) και ειδοποίησε την οικιακή βοηθό μέσω του θυροτηλέφωνου. TESPA, σημασία έχει πως δεν τα έχω δει αυτά τα πούρα ακόμη και πρέπει να περιμένω να επιστρέψει η βοηθός από την άδειά της για να την ρωτήσω. Αν και πιθανότατα να τα είχει ξεχάσει στον κήπο και να κάνανε φτερά (έλειπα 4 μέρες...)

Βέβαια, ακόμη και τώρα, βρίσκομαι σε τέτοια κατάσταση ευθυμίας που η όλη υπόθεση μου φαίνεται αστεία και γελάω. Υπό άλλες συνθήκες θα είχει γίνει εδώ του Λίβανου.
ANTONIS
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό ANTONIS » Δευ Αύγ 07, 2006 10:34 am

Τα βρήκαμε τα πούρα ή ακόμα ψάχνουμε το οικιακό προσωπικό;;;;

Πάντως τα πούρα τα έφερε και το cigarone με τιμή 243 ευρώ το κουτί των 50.
"And a woman is only a woman, but a good cigar is a smoke." Rudyard Kipling, The Betrothed.
Δημήτρης Γουρλής
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό Δημήτρης Γουρλής » Δευ Αύγ 07, 2006 11:53 am

ANTONIS, μετά τις 15/8 που επιστρέφουν άπαντες, θα γνωρίζω τι έγινε (το ελπίζω)
billbe
Τοποθεσία: LA PASTERIA AT THE MALL ΑΝΔΡΕΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 35,ΜΑΡΟΥΣΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό billbe » Δευ Αύγ 28, 2006 12:11 pm

ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ BOX SPLIT ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ;
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΕΛΟΥΚΑΣ
LA PASTERIA -MALL ATHENS
2106198230
Επισκέπτης

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Δευ Αύγ 28, 2006 7:21 pm

billbe έγραψε:ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ BOX SPLIT ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ;

Βρε καλώς τον Βασιλάκη!
Τελείωσαν οι διακοπές και τον νού μας στο κεχρί, έτσι?
marios angelides
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό marios angelides » Δευ Αύγ 28, 2006 9:31 pm

ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ BOX SPLIT ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ;

Συμφωνώ και επαυξάνω Βασίλη!

Μετά και από τις διακοπές θα χρειαστούμε μια μικρή ενίσχυση!!! :lol: :lol: :lol:
panatellas for ever!
themoss
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό themoss » Τρί Αύγ 29, 2006 1:30 pm

Oxι μικρη αλλα μεγαλη ενισχυση θα ελεγα και μαλιστα συντομα...
ANTONIS
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό ANTONIS » Τετ Αύγ 30, 2006 2:25 pm

Γιατρέ μου τι έγινε;
Γύρισε το οικιακό προσωπικό από το Ανατολικό μπλόκ;
Τα βρήκαμε τα πούρα;

Κοιμάσαι καθόλου η ό jr δεν σε αφήνει σε ησυχία;
"And a woman is only a woman, but a good cigar is a smoke." Rudyard Kipling, The Betrothed.
billbe
Τοποθεσία: LA PASTERIA AT THE MALL ΑΝΔΡΕΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 35,ΜΑΡΟΥΣΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό billbe » Πέμ Αύγ 31, 2006 2:11 pm

ΤΙ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ?

ΚΑΤΙ ΧΟΝΤΡΟ ΚΑΙ ΚΟΝΤΟ ΙΣΩΣ?
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΕΛΟΥΚΑΣ

LA PASTERIA -MALL ATHENS

2106198230
Δημήτρης Γουρλής
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό Δημήτρης Γουρλής » Πέμ Αύγ 31, 2006 3:28 pm

ANTONIS έγραψε:Γύρισε το οικιακό προσωπικό από το Ανατολικό μπλόκ;
Τα βρήκαμε τα πούρα;
Κοιμάσαι καθόλου η ό jr δεν σε αφήνει σε ησυχία;

ΑΝΤΟΝΙS, σήμερα επέστρεψε το προσωπικό (επιλογή του manager της οικίας, οπότε καταλαβαίνεις), ηαι τα πούρα είναι άφαντα. Το πιθανότερο να τα απολαμβάνουν κάποιοι άλλοι... Τώρα που μου πέρασε η οξεία φάση ευθυμίας, έχω αρχίσει να σκέφτομαι τα 250 ευρουλάκια και κοινώς τα "έχω πάρει"

Όσο για τον jr, έχει ωράριο παρόμοιο με του πατέρα του, γύρω στις 2-2.30 ύπνος και δύωρη έγερση. Τουλάχιστον τώρα η γυναίκα μου καταλαβαίνει τι θα πει να κάνεις εφημερία παθολογικής κλινικής σε γενικό νοσοκομείο :twisted:

Μετά τον Οκτώβρη, που θα έχω περισσότερο χρόνο και θα είμαι ήρεμος, (και θα έχει ηρεμήσει και το τελωνείο, ελπίζω), I will make up to it, οκ?

Επιστροφή σε “Αγορές ...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης