cigar world - San Cristobal

kostashabanos

Δημοσίευσηαπό kostashabanos » Τετ Φεβ 18, 2009 1:02 pm

δε θέλω ούτε κατά διάννοια με το παλικάρι να συγκριθώ. απλώς αναφέρω τα γεγονότα. μη νομίζετε ότι είστε οι μόνοι που καπνίζετε πούρα και οι μόνοι που είμαστε γνώστες παντως.
RedRum

Δημοσίευσηαπό RedRum » Τετ Φεβ 18, 2009 1:20 pm

kostashabanos έγραψε:ok boys lets go

φίλε ξανθιώτη φρόντισε να ηρεμήσεις λιγο και αν θες βοήθεια με το γρ΄ψιμο πες μας. και εγω γράφω για το ανοικτό πανεπιστήμιο.
.

δεκτη η βοηθεια!!! Εαν εχεις πειρα απο αναλυση MEG data source localisation using sparse and anatomical fMRI priors, πες να σου στειλω τα data mou :wink:

δεν νομιζω κανεις να διεκδικει το αλαθητο ή την μονοκρατορια σε αυτο το φορουμ, και ολες οι γνωμες ειναι δεκτες, αρκει να εκφερονται με σεβασμο και ευγενεια.

τι στο καλο... μολις συνειδητοποιησα κατι...

πως ξαφνικα εγινα ο αστυφυλακας και φρουρος τωνηθων του φορουμ;;; το βουλωνω απο εδω και περα...
seduce

Δημοσίευσηαπό seduce » Τετ Φεβ 18, 2009 4:43 pm

καθομαι κ διαβαζω τοσες μερες αυτα που γραφονται για μενα κ ολοι μιλατε για απρεπη τροπο.παρακαλω πολυ ενας να παραθεσει το αρχικο μου μηνυμα κ να μου πει που ακριβως υπαρχει απρεπης τροπος!!!!
που πεσατε ολοι να με φατε!!!ενας απο ολους σας θα μπορουσε να μου ειχε στειλει ενα pm κ να με εβαζε στη θεση μου κ οχι να κανεται 2-3 απο εσας τους δικηγορους του διαβολου!
τα ''μαστορα'' κ τα ''σκατενιος κοσμος που ζεις'' κ αλλες διαφορες τετοιες χαζομαρες δεν ειναι απρεπης τροπος????
καλη συνεχεια στο μονο forum πανελλαδικα που μπορει καποιος να μαθει 5 πραματα που το κανατε σαν τα μουτρα σας μερικοι εδω μεσα!!
αποχωρω απο το παρεακι σας που δε σηκωνει κουβεντα ''γιατι αυτο θελετε οσοι δεν συμβαδιζουν με τα πρεπει κ τα θελω σας τους διωχνεται με αυτο τον τροπο''

ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΑΦΗΣΑ ΝΑ ΕΝΝΟΗΘΟΥΝ ΑΣΧΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ cigar world
Αν τα σκατά είχαν αξία οι φτωχοί δε θα είχαν κώλο
Επισκέπτης

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Τετ Φεβ 18, 2009 4:49 pm

Αι στο καλό παδάκι μου. Να σε βλέπουμε ...σπανίως. 8)
RedRum

Δημοσίευσηαπό RedRum » Τετ Φεβ 18, 2009 6:48 pm

seduce έγραψε:καθομαι κ διαβαζω τοσες μερες αυτα που γραφονται για μενα κ ολοι μιλατε για απρεπη τροπο.παρακαλω πολυ ενας να παραθεσει το αρχικο μου μηνυμα κ να μου πει που ακριβως υπαρχει απρεπης τροπος!!!!
που πεσατε ολοι να με φατε!!!ενας απο ολους σας θα μπορουσε να μου ειχε στειλει ενα pm κ να με εβαζε στη θεση μου κ οχι να κανεται 2-3 απο εσας τους δικηγορους του διαβολου!
τα ''μαστορα'' κ τα ''σκατενιος κοσμος που ζεις'' κ αλλες διαφορες τετοιες χαζομαρες δεν ειναι απρεπης τροπος????
καλη συνεχεια στο μονο forum πανελλαδικα που μπορει καποιος να μαθει 5 πραματα που το κανατε σαν τα μουτρα σας μερικοι εδω μεσα!!
αποχωρω απο το παρεακι σας που δε σηκωνει κουβεντα ''γιατι αυτο θελετε οσοι δεν συμβαδιζουν με τα πρεπει κ τα θελω σας τους διωχνεται με αυτο τον τροπο''

ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΑΦΗΣΑ ΝΑ ΕΝΝΟΗΘΟΥΝ ΑΣΧΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ cigar world

Επισης αντι να βγεις ανωνυμα και και να κατηγορησεις δημοσια εναν επαγγελματια, και δημιουργο αλλωστε αυτου του φορουμ, με φρασεις του τυπου αφου δεν ντρεπεται αυτος ντρεπομαι εγω, και ουτε στον στον εχθρο σας τα La Rosa, του βαζω ενα μεγαλο Χ κτλ κτλ, θα μπορουσες να του στειλεις ενα pm, μαιλ, να πας απο το μαγαζι και να το διευθετησεις. Εαν τις προσωπικες και εμπορικες υποθεσεις σου τις κανεις δημοσιες, τοτε να δεχεσαι και την δημοσια κριτικη. Στο καλο...
kostashabanos

Δημοσίευσηαπό kostashabanos » Τετ Φεβ 18, 2009 7:39 pm

sto kalo my friend kai apo to pezodromio
kostashabanos

Δημοσίευσηαπό kostashabanos » Τετ Φεβ 18, 2009 9:51 pm

φίλε ξανθιώτη έχασες, δεν κατάλαβα κουβέντα από αυτά που είπες, εγώ σπουδάζω ευρωπαικό πολιτισμό.
Άβαταρ μέλους
CHURCHILL

Δημοσίευσηαπό CHURCHILL » Παρ Φεβ 20, 2009 11:04 pm

po po more ti egine edo pera eseis fagothikate!!!!
kai an mou epitrepete (epidi eimai neos dld oxi tipota allo)
ton fagate ton seduce!!!

alla k esy more paidaki mou milane etsi gia ton spitonikokiri ts ts ts
Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά
Επισκέπτης

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Σάβ Φεβ 21, 2009 11:02 am

CHURCHILL έγραψε: ...ton fagate ton seduce!!!

Ξεκίνα να γράφεις Ελληνικά, γιατί έρχεται η ....σειρά σου!!
Επισκέπτης

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Σάβ Φεβ 21, 2009 12:05 pm

cpt Kouk έγραψε:
CHURCHILL έγραψε: ...ton fagate ton seduce!!!

Ξεκίνα να γράφεις Ελληνικά, γιατί έρχεται η ....σειρά σου!!

Όχι για κανένα άλλο λόγο δηλαδή, απλά αν θέλεις να σε διαβάζουν όλοι...
Άβαταρ μέλους
CHURCHILL

Δημοσίευσηαπό CHURCHILL » Σάβ Φεβ 21, 2009 4:25 pm

εγω το κανω αυτο επιδει ειμαι τραγικα ανορθογραφος!!!
μη γυρισει κανεις κ μου πει...

ΑΜΑΝ ΡΕ CHURCHILL ΜΑΣ ΕΒΓΑΛΕΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΕ ΤΑ ΛΑΘΗ ΣΟΥ

ξερεις τι θα κανω μετα......θα παραθετω τα μηνυματα σας σε οποιον με κοροιδευει!!!
ελληνικα δε θετε ελληνικα θα εχετε μονο να φορατε μασκα οταν διαβαζετε τα post μου μην πεταχτει τιποτα χαχαχαχαχαχα :oops:
Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά
Άβαταρ μέλους
Θοδωρής
Επικοινωνία:

Απάντηση

Δημοσίευσηαπό Θοδωρής » Δευ Ιουν 01, 2009 4:33 pm

Κύριοι,
Παρότι νέος στην παρέα και με λίγες δημοσιεύσεις καθότι έχω ίντερνετ μόνο στο κινητό και βαριέμαι ελεεινά να γράφω με Τ9 αποφάσισα να γράψω κάτι. Καταρχάς,ο τρόπος του seduce ήταν επιεικώς απαράδεκτος. Όσο για την υπογραφή του ήταν το λιγότερο άσχετη με το θέμα του φόρουμ. Βέβαια (και συγχωρήστε με άν θίγω κάποιον με αυτό που θα πω) θεωρώ επίσης λίγο απρεπή κάποια σχόλια περί χέμο,καπρίς παπαδοπούλου κ.λ.π.OK,εγώ τα βρήκα αρκετά πετυχημένα και ειλικρινά γέλασα,ο seduce μπορεί να μην είχε την ίδια αίσθηση χιούμορ με εμάς και να θίχτηκε. Οπότε πιστεύω πως κάπου εδώ θα συμφωνήσω με τον hernesto και θα πω και εγώ ένα chill out(ηρεμήστε).
Πάντως για να πω την αλήθεια ούτε εγώ πιστεύω πως ο τύπος έκανε για το φόρουμ.
Υ.Γ.:Αγαπητέ Τσώρτσιλ εγώ προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα ορθογραφικά λάθη. Ο αναμάρτητος πρώτος το λίθο βαλλέτω...
Και προς αποφυγήν παρεξηγήσεων υπογραφώ με πλήρες όνομα:
Δάρμας Θεόδωρος
Η ζωή είναι ωραία αν έχεις ένα Cohiba στο στόμα σου και ένα ποτήρι Scotch στο χέρι σου...

Επιστροφή σε “San Cristobal De La Habana ...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης