Romeo y Julieta Romeo 3 at

Leonidas

Romeo y Julieta Romeo 3 at

Δημοσίευσηαπό Leonidas » Τετ Μάιος 12, 2010 9:55 am

Οτι και να κάνω δεν με αφήνουν να αγιάσω.

Χθές ένας πελάτης μου έκανε δώρο μια κούτα Romeo 3 σε αλουμινένιες τούμπες.
Αγορασμένα απο DF Βρυξελλών προς 117 μερκέλια.

ABR 09. Χειροποίητα.

Ανοιξα μια τουμπίτσα, επεξεργάστηκα τη μαριδούλα που είχε μέσα. Αποφάσισα να το τρυπήσω και του έβαλα φωτιά.

Πρώτη ρουφηξιά και ... μου βγήκαν τα μάτια. Πάρα μα πάρα πολύ δυνατό. Σχεδόν βήχας μου ήρθε. Ωραίες νότες RyJ μπλεγμένες με το κεδράκι που τα περιβάλει μέσα στην τούμπα. Μου έφερε αρκετά σε MC, πράγμα που δεν με χάλασε καθόλου. Γλυκούλικο.

Καλά τράβαγε, μη ρωτήσει κανείς πόσα λεπτά κράτησε :lol:
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΦΥΡΗΣ

Re: Romeo y Julieta Romeo 3 at

Δημοσίευσηαπό ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΦΥΡΗΣ » Τετ Μάιος 12, 2010 9:58 am

Leonidas έγραψε:Οτι και να κάνω δεν με αφήνουν να αγιάσω.

ABR 09. Χειροποίητα.

Ανοιξα μια τουμπίτσα, επεξεργάστηκα τη μαριδούλα που είχε μέσα. Αποφάσισα να το τρυπήσω και του έβαλα φωτιά.

Πρώτη ρουφηξιά και ... μου βγήκαν τα μάτια. Πάρα μα πάρα πολύ δυνατό. Σχεδόν βήχας μου ήρθε. Ωραίες νότες RyJ μπλεγμένες με το κεδράκι που τα περιβάλει μέσα στην τούμπα. Μου έφερε αρκετά σε MC, πράγμα που δεν με χάλασε καθόλου. Γλυκούλικο.

Εγώ τα βρήκα 110 ευρώ στο Γκολντεν Χολ, παραγωγή Μαϊος 2008, για την παλέτα μου ελαφρύ προς μέτριο, με ευχάριστη αλμύρα, καλή τιμή για καθημερινό, καίει εύκολα.
ΠΗΤΕΡ
Άβαταρ μέλους
General LEE

Δημοσίευσηαπό General LEE » Τετ Μάιος 12, 2010 10:10 am

:shock: :shock: :shock:
Μεχρι να καταλαβω οτι σου εδωσε RyJ No 3 σε at ,νομιζα οτι σου εδωσε 3 at RyJ που κοστιζουν 110-117€ δηλ.37€ το τεμαχιο και μου εφυγε ο τσαμπουκας :lol: :lol:
Thank God war is such an awful thing or else we could get fond of it !
Leonidas

Δημοσίευσηαπό Leonidas » Τετ Μάιος 12, 2010 10:12 am

Ε είπαμε, η ηλικία σου το επιτρέπει :lol:
kostashabanos

Re: Romeo y Julieta Romeo 3 at

Δημοσίευσηαπό kostashabanos » Τετ Μάιος 12, 2010 11:13 am

Leonidas έγραψε:Οτι και να κάνω δεν με αφήνουν να αγιάσω.

ABR 09. Χειροποίητα.

δώδεκα.... :D
το μάρλμπορο αν κάπνιζες κάποτε σε πόσο το έκανες?
Νίκος

Δημοσίευσηαπό Νίκος » Τετ Μάιος 12, 2010 11:31 am

Ενα (στικ) εχω καπνισω ολο κι ολο. Κερασμα γνωστου, που ειχε παει στην Κουβα. Ασχετος με πουρα, ητοι αποριας αξιο πώς δεν εσκασε μυτη με κανα Esplendido GT.

Δεν μου λεει και πολλα ρε φιλε. Αφου ομως εσκασε ο δικος τοσα λεφτα, πρεπει να σου αρεσουν. Θες δε θες.
Leonidas

Δημοσίευσηαπό Leonidas » Τετ Μάιος 12, 2010 1:42 pm

Large τυπάκος είμαι, απλήρωτα είναι, λέω να κεράσω στο επόμενο get-together. Που με τους ρυθμούς οργάνωσης μας, βλέπω να έχουν παλαιώσει άν οχι ριμάξει στη μοναξιά. Γιατί εγώ δεν βλέπω να πολυκάνω παρέα με δαύτα.

Εκτός και αν τυλίξω πεντε-έξι μαζί. Κουλεβρο-ρόμεα δηλαδή. Τόχει δοκιμάσει κανείς;

@kostashabanos
Spot on.

ΥΓ. Γμτ με τρώει να γράψω στο άλλο με τη συνταγή μαγειρικής :lol:
Νίκος

Δημοσίευσηαπό Νίκος » Τετ Μάιος 12, 2010 2:08 pm

Leonidas έγραψε:Large τυπάκος είμαι, απλήρωτα είναι, λέω να κεράσω στο επόμενο get-together. Που με τους ρυθμούς οργάνωσης μας, βλέπω να έχουν παλαιώσει άν οχι ριμάξει στη μοναξιά.

Αντι να κανεις κρητική :lol: , ανέλαβε εσύ την επόμενη οργάνωση.

ΥΓ. Γμτ με τρώει να γράψω στο άλλο με τη συνταγή μαγειρικής :lol:

Εκει είναι που θα γίνει της πόπης :shock:
Leonidas

Δημοσίευσηαπό Leonidas » Τετ Μάιος 12, 2010 2:45 pm

Αντιπαρέρχομαι τα περί οργάνωσης διότι ουδεμία διάθεση έχω να μπλέξω. Σου είπαμε να καλέσεις κόσμο την άλλη φορά και όχι μόνο δεν ήρθε κανένας αλλά κουβάλησες ακάλεστους τους παπάδες και τους άλλους δυό.

Επι του θέματος. Γράψε εσύ στη μαγειρική. Βάλε κανα κάρυ και άν είναι δυνατόν λίγο μπαλσάμικο να βγεί μαδούρο :lol:
kostashabanos

Δημοσίευσηαπό kostashabanos » Τετ Μάιος 12, 2010 3:27 pm

Νίκος έγραψε:Ενα (στικ) εχω καπνισω ολο κι ολο. Κερασμα γνωστου, που ειχε παει στην Κουβα. Ασχετος με πουρα, ητοι αποριας αξιο πώς δεν εσκασε μυτη με κανα Esplendido GT.

Δεν μου λεει και πολλα ρε φιλε. Αφου ομως εσκασε ο δικος τοσα λεφτα, πρεπει να σου αρεσουν. Θες δε θες.

GT :D :D
η επιτομή του στικ.
μπορείς να περάσεις μια βραδιά σε νυχτερινό μαγαζί από τις 12 μέχρι τις έξι άνετα, να το έχεις σχεδόν ολόκληρο με το δαχτυλίδι πάνω, να βγάζεις λίγο καπνό ούτως ώστε να μην ενοχλείς τις κυρίες, να μπορείς να πιεις τα πάντα αφού η γλώσσα θα γίνει σαμπρέλλα τρακτέρ και ενδιάμεσα να χτυπάς και τσίκος για τη νικοτίνη.
all times classic αλλά τη νύχτα.

Επιστροφή σε “Romeo y Julieta ...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης