Rafael Gonzales panatelas extra

master yoda

Re: Rafael Gonzales panatelas extra

Δημοσίευσηαπό master yoda » Τρί Απρ 28, 2015 6:58 pm

Καλοκαπνιστα!
Πρωτη φορα δοκιμασα ενα χτες και μου αρεσε πολυ.
Άβαταρ μέλους
Haris_g

Δημοσίευσηαπό Haris_g » Τρί Απρ 28, 2015 7:16 pm

Στο δευτερο πουρομαγαζο που πηγα και του ειπα για το κουτι μου ειπε οτι εχει και εκεινος αλλα 10 αν θυμοταν καλα, και τα κρατουσε για εκεινον... Οπως και να εχει εχω ενα rgpe τωρα στο χερι... :) τα λοιπα στο ταστινγκμελπιζω αυριο :mrgreen:
Μια Slenderella την ημέρα, τον γιατρό τον κάνει πέρα!!!
δαρβινος

Δημοσίευσηαπό δαρβινος » Τρί Απρ 28, 2015 8:13 pm

του 07 :shock: :shock: :!: :!: .......καλοφάγωτα!!!
Άβαταρ μέλους
GregV

Δημοσίευσηαπό GregV » Τρί Απρ 28, 2015 9:23 pm

Καλοκαπνιστα φιλέ, πιστεύω οτι έκανες πολύ καλη αγορα. Και μονο η ηλικία τους πρεπει να σε κανει περήφανο που τα εχεις στη κατοχή σου 8)
real eyes realize real lies
Άβαταρ μέλους
petran

Δημοσίευσηαπό petran » Τρί Απρ 28, 2015 11:37 pm

Με γεια σου και χαρά σου Χάρη :wink:
''SOMETIMES THERE ARE THINGS
YOU JUST CAN'T RESIST DOING
''
Άβαταρ μέλους
alex46

Δημοσίευσηαπό alex46 » Τετ Απρ 29, 2015 8:52 am

καπου ειχε βρει ο γρηγορης κατι rgpe με το παλιο δαχτυλιδι(προ 10) και μου ειχε προσφερει μερικα .
να σας πω την αληθεια τα φρεσκα μου αρεσαν περισσοτερο . :roll:
ειχαν πιο εντονα αρωματα και γευσεις αν και οχι τοσο στρογγυλεμενες.
οὔτε γὰρ ἄρχειν οὔτε ἄρχεσθαι ἐθέλω
Άβαταρ μέλους
GregV

Δημοσίευσηαπό GregV » Τετ Απρ 29, 2015 9:42 am

alex46 έγραψε:καπου ειχε βρει ο γρηγορης κατι rgpe με το παλιο δαχτυλιδι(προ 10) και μου ειχε προσφερει μερικα .
να σας πω την αληθεια τα φρεσκα μου αρεσαν περισσοτερο . :roll:
ειχαν πιο εντονα αρωματα και γευσεις αν και οχι τοσο στρογγυλεμενες.

Ήταν ο τρόπος φύλαξης alex, θα σε πάω κάποια στιγμή να δείς τι παίζει. Είναι σε υγραντήρα τύπου ψυγείο το μικρό (σαν αυτά της Red Bull σε μέγεθος) αλλά δεν πρόσεχαν ούτε υγρασία ούτε τίποτα. Το καλό είναι ότι η υγρασία ήταν στο 60 και όχι στο 80 :lol: Απλά ήταν κοντά στη δουλειά μου και ήταν και από τα πρώτα που είχα αγοράσει. Πρέπει να έχει κι άλλα (αν δε τα έχει πάρει κάποιος) Έχω στο μυαλό μου να ξαναπεράσω να δω αν έχει τίποτα άλλο ξεχασμένο που μπορεί να αξίζει.
real eyes realize real lies
Άβαταρ μέλους
Matchoman

Δημοσίευσηαπό Matchoman » Πέμ Φεβ 23, 2017 11:50 pm

Καλησπέρα συνταξιδιώτες!!!
Σήμερα το απογευματάκι μεταξύ των υποχρεώσεων υπήρξε ένα παράθυρο 45 περίπου λεπτών το οποίο είπα να αξιοποιήσω, απολαμβάνοντας ένα διπλό καπουτσινάκι σε ένα bistro caffe της γειτονιάς!!! Θέλω κάτι μικρό και σύντομο να το συνοδέψω οπότε τράβηξα από τη θήκη μια Rafael Gonzalez Panetelas Extra!

Εικόνα Εικόνα

Ωραία σέξι κυρία με σοκολατένιο λαδερό σώμα, αρωματικό, σαν να βγήκε από τζακούζι με αιθέρια έλαια σοκολάτας!!! Κόβω και στο Pre παίρνω γλυκιά κρέμα και γρασίδι φρεσκοποτισμένο.

Εικόνα

Ανάβω και αφήνομαι! Στο πρώτο τρίτο έχουμε Ξύλο νωπό και σοκολάτα, με μια υποψία ξηρών καρπών φρεσκοκαβουρδισμένων. Καύση ομοιόμορφη και καπνό ικανοποιητικό για το μέγεθος του. Το τράβηγμα απροβλημάτιστο και η στάχτη κρατάει γι όλη τη διάρκεια του 1ου 3ου

Εικόνα

Στο 2ο 3ο η σοκολάτα γίνεται εντονότερη μάυρη 70 + % κακάο που λειώνει αργά αρωματίζοντας και εμπλουτίζοντας γευστικά, μια φέτα ζεστό σπιτικό ψωμί, ενώ κάνουν την εμφάνιση τους σκόρπια εδώ και εκεί ήπια πιπέρια που απογειώνουν την γεύση!!! Η καύση και το τράβηγμα εξακολουθούν να είναι απροβλημάτιστα και ο καπνός σε λογικά για το μεγεθος πλαίσια ενώ η στάχτη κρατάει και πάλι καθ όλη τη διάρκεια. Κάπου εκεί ένα τηλεφώνημα απo τον Mic για να κανονίσουμε κάποιες λεπτομέρειες του Group Orgy live tasting με ανάγκασε να την ρίξω προκειμένου να το ξανανάψω αφού έσβησε προς στιγμήν

Εικόνα Εικόνα

Στο τελευταίο 3ο η μαύρη σοκολάτα επιμένει ηπιότερα βέβαια, ενω το ψωμί σβήνει αργά δίνοντας τη θέση του σε ένα καπουτσίνο με σαντιγύ και τελειώνει με κανέλα η οποία ήταν κρυμμένη κάτω από το καφέ.

Εικόνα

Μια ακόμα ωραία, γοητευτική, σέξι κυρία που με ανάγκασε να υποκλιθώ και να επιστρατεύσω το special tool για να την εκμεταλλευτώ όσο το δυνατόν περισσότερο

Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Aut viam inveniam aut faciam. Αννίβας, 247 - 183 π.Χ
Άβαταρ μέλους
karachrist

Δημοσίευσηαπό karachrist » Πέμ Φεβ 23, 2017 11:59 pm

Θα ηθελα να μαι απο μια πλευρα να βλεπω τους παρακαθημενους, πως σε κοιταζαν οταν κρατουσες το πουρο με το leatherman και το καπνιζες :D :D :D
Sláinte
Άβαταρ μέλους
Matchoman

Δημοσίευσηαπό Matchoman » Παρ Φεβ 24, 2017 12:12 am

Αααααααα όλα και όλα!!! Ξέρεις το ψωνιο μου με τα leatherman φιλαράκι!!! Έχω σχεδόν όλη τη σειρά. Τωρα το leatherman Micra είναι το special tool του aficionado!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Διαθετει ψαλιδι, κοφτερο λεπίδι, τσιμπιδάκι, σουβλι για τις στούμπες και μικρα λεπτα κατσαβιδια για να ρυθμιζεις την φλογα του αναπτήρα!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Τωρα για τα σχολια και το βλέμα των παρακαθήμενων, όσον αφορά το τρόπο και τις μεθόδους, απόλαυσης του πάθους μου, μου είναι παγερά αδιάφορα 8) 8) 8)
Άβαταρ μέλους
alex46

Δημοσίευσηαπό alex46 » Παρ Φεβ 24, 2017 3:01 pm

Matchoman έγραψε: με ανάγκασε να υποκλιθώ και να επιστρατεύσω το special tool για να την εκμεταλλευτώ όσο το δυνατόν περισσότερο

lol εχω κλαψει απο τα γελια ... :lol:
οὔτε γὰρ ἄρχειν οὔτε ἄρχεσθαι ἐθέλω
Άβαταρ μέλους
Matchoman

Δημοσίευσηαπό Matchoman » Παρ Φεβ 24, 2017 3:37 pm

Χαχαχαχαχα ζηλιαρηδες!!!!! Το special aficionado edition leatherman τα σπαει!!!!!!! Χαχαχαχαχαχα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Επιστροφή σε “Rafael Gonzalez ...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης