παράκληση στον Author

Εδώ θα μεταφέρονται τα post που σχετίζονται ή έγιναν αφορμή για την διαγραφή κάποιου μέλους ...
Άβαταρ μέλους
Nickos H

παράκληση στον Author

Δημοσίευσηαπό Nickos H » Δευ Απρ 08, 2013 12:30 pm

Κύριε Λεωνίδα καλημέρα. Επειδή παρατηρούντε πάλι διαλυτικά φαινόμενα , όπως παλια με έναν λεβέντη που έβριζε αβέρτα σε παρακαλώ και συγχώρα μου τον ενικό , δεν είμαι αγενής , πάρε τα μέτρα σου..και μην αφήνεις εδω μέσα τον κάθε έναν να διαλύει αυτό που η πλειοψηφία αγαπάει. Δεν κάνω τον υπερασπιστή του Τάκη , έχει λόγο και ωραίο λόγο και τα λέει καλύτερα μόνος του απο μένα , αλλά στον Τάκη και σε ανθρώπους σαν και αυτόν βασίζετε το forum μετα την μαζική αποχώρηση πολλών παλιών καλών μελών. Δεν έχουμε την πολυτέλεια πραγματικοί γνώστες του πούρου να αποχωρούν. Είναι δικαίωμα του καθενός να μπαίνει σε σαιτ και να γράφει. Αλλά να μην προσβάλει και να μη θίγει. Εσύ είσαι ο διαχειριστής και όσο και άβολη να είναι η θέση σου , πρέπει οι κανόνες του site να ακολουθούντε αλλιώς να πάω και εγώ στο σπίτι μου κ ο κάθε ένας που μπαίνει εδω μέσα. Ειλικρινά έχω διάθεση να διαβάζω μόνο για πούρα και όχι τον κάθε ιντερνετικό ψευτόμαγκα να πουλάει τσαμπουκάδες. Επειδή κλείδωσες το θέμα αναγκάζομαι και ανοίγω άλλο και σε παρακαλώ όταν πράξεις τα δέοντα διέγραψε και αυτό μου το post να μην ασχημίζω και εγώ το site.
cigarsforum.gr

Επιστροφή σε “Διαγραφές μελών ..”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης