άμα είσαι επαγγελματίας.....

Άβαταρ μέλους
CHURCHILL

άμα είσαι επαγγελματίας.....

Δημοσίευσηαπό CHURCHILL » Τετ Μαρ 04, 2009 3:34 pm

καλησπέρα σήμερα παρέλαβα από τον κύριο λεωνίδα sunrise cigarillos άρωμα βανίλια (για τον πατέρα μου) κ του ζήτησα να μου φέρει να δοκιμάσω ένα don kiki robusto καθώς κ ένα solusion.εκτός ότι τα περίμενα χτες (δεν πειράζει καλή καρδιά) στο κάτω κάτω δε φταίει ο κύριος λεωνίδας.μου έκανε κ δώρο ένα ακόμα don kiki δεν ξέρω όμως τι είναι μάλλον κορόνα πιστεύω είναι γύρο στα 14 εκατοστά.άμα είναι επαγγελματίας ο άνθρωπος ξέρει πως να σε κάνει πελάτη του με μια κ μόνο αγορά που έκανα με σκλαβωσε.αν μου αρέσουν τα kiki θα τα περνώ από αυτόν.
Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά
Άβαταρ μέλους
nightwalker

Δημοσίευσηαπό nightwalker » Σάβ Νοέμ 28, 2009 10:41 pm

πολυ ευχαριστημενος και εγω απο την πρωτη παραγγελια απ το μαγαζι του Author.Ενα pack La Rosa και ενα κουτι ελληνικα πουρα(τα γνωστα Ποταμιας!).Αμεση αποστολη(παρολο που ειμαι Κρητη) και υπερεξυπηρετικοι ολοι τους κατα τη διαρκεια της παραγγελιας!
Άβαταρ μέλους
GEORGIOS

Δημοσίευσηαπό GEORGIOS » Κυρ Νοέμ 29, 2009 10:00 am

Λεωνιδας σταθερη αξια ευχομαι τα καλυτερα και για το καινουργιο μαγαζι
hernesto

Δημοσίευσηαπό hernesto » Κυρ Νοέμ 29, 2009 10:27 am

Κι εγώ θέλω να πω από εδώ ακόμα μια φορά ένα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ (δε θα πω εκ βαθέων, ειλικρινά, τεράστιο και λοιπά συμπαθητικά γιατί πιστεύω πως η λέξη μόνη της γεμίζει με τα όσα για τα οποία ευγνωμονώ) στον κ. Λεωνίδα για την άψογη εξυπηρέτησή του, τον επαγγελματισμό του, την αφοσίωσή του και τη ατελείωτη διάθεσή του να υποστηρίζει τον κόσμο του πούρου και τους εραστές του!..

I admire you sir!..
P.
Medium-thick gauge, soft to mild strength, sweet scents and taste... Oh yeah, that's me smoking my cigar, baby!
http://cigarlounge.gr
antonis-vl

Δημοσίευσηαπό antonis-vl » Σάβ Δεκ 04, 2010 12:21 pm

Καλημερα σε ολους! Μετα απο ενα χρονο απο την τελευταια δημοσιευση επισκεφτηκα και εγω προσφατα το καταστημα του κ.Λεωνιδα και θα ηθελα και εγω με την σειρα μου να πω ενα μεγαλο μπραβο για την τοσο καλη εξυπηρετηση,για τις γνωσεις του, αλλα και για τον πλουτο που συναντας σε πουρα!!
Άβαταρ μέλους
Nickos H

Δημοσίευσηαπό Nickos H » Δευ Νοέμ 12, 2012 8:34 pm

Είχα ένα θέμα με το τροφοδοτικό ενός cigar oasis και ενώ είχα βρει ήδη λύση ο κ. Παυλόπουλος έπραξε ως επαγγελματίας και τον ευχαριστώ δημόσια γι' αυτό.
cigarsforum.gr
Άβαταρ μέλους
GregV

Re: άμα είσαι επαγγελματίας.....

Δημοσίευσηαπό GregV » Τρί Δεκ 23, 2014 1:49 pm

Χθες επισκέφθηκα το φυσικό κατάστημα του κυρίου Λεωνίδα και όντως είναι έτσι όπως όλοι τον περιγράφετε. Ευγενικός, εξυπηρετικός, ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΟΣ :lol: και κάτι πολύ βασικό δεν σε κοιτάει σαν προτοφόλι..σίγουρα θα τον ξαναπροτιμήσω αν και λίγο μακρυά από εμένα, αλλά σίγουρα αξίζει ο "κόπος".
real eyes realize real lies
NIC

Re: άμα είσαι επαγγελματίας.....

Δημοσίευσηαπό NIC » Παρ Αύγ 07, 2015 5:19 pm

Oσες φορές έρχομαι στην Ελλάδα, κάνω και την βόλτα μου στο Περιστέρι έστω και επί τροχάδην.
Τόσο ο κύριος Λεωνίδας όσο και η κοπέλα εκεί,πάντα ευγενέστατοι,ομιλιτικοί και απόλυτα εξυπηρετικοί.
Εχω καιρό να ανέβω,αλλά σύντομα σκοπεύω να κάνω μια επίσκεψη :)

Επιστροφή σε “Σχόλια για το CigarWorld”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης