ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΗ!

marios angelides
Επικοινωνία:

ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΗ!

Δημοσίευσηαπό marios angelides » Τετ Μάιος 25, 2005 1:55 am

Τα καλά νέα είναι ότι σιγά σιγά το forum του site μεγαλώνει και τα άρθρα των φίλων ''κοσμούν'' τις θεματικές ενότητες του ενισχύοντας έτσι αυτή την προσπάθεια!
Τα ''κακά νέα'' :) είναι ότι στην ενότητα με την μεγαλύτερη κινητοποίηση, που δεν είναι άλλη απ΄αυτή του tasting, τα άρθρα παρουσιάζουν μια μικρή ''αταξία'' κατά την γνώμη μου όσο αφορά τους τίτλους.
Για παράδειγμα (χωρίς να θέλω να προσβάλω ή να εκθέσω κάποιον φίλο) κάποια θέματα αναφέρονται στην ίδια brand αλλά σε διαφορετικό τύπο πούρου.
Για να μην επικρατήσει μελλοντικά μια χαώδης κατάσταση, θα πρότεινα να αναγράφονται μόνο οι τίτλοι των θεμάτων, όπου είναι δυνατόν π.χ μόνο Bolivar, και μέσα να αναλύονται όλοι οι τύποι αυτής της brand.Αυτό πιστεύω θα βοηθήσει, για παράδειγμα κάποιον που ψάχνει κάτι συγκεκριμένο για αυτή την φίρμα, να το βρει πιο εύκολα παρά να ψάχνει μια-μια τις ενότητες και να μην το βρίσκει!

Προσωπικά έκανα μία μικρή επεξεργασία στα δικα μου άρθρα με βάση τα παραπάνω έτσι αν κάποιος φίλος στο μέλλον θελήσει να γράψει κάτι για ένα τύπο μιας brand που ήδη υπάρχει ας το γράψει εκεί βάζοντας απλά για τίτλο, τον τύπο του πούρου που θέλει!
panatellas for ever!
marios angelides
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό marios angelides » Τρί Ιουν 06, 2006 1:35 am

Κύριοι νομίζω ότι παραμελήσαμε λιγάκι την ενότητα του tasting και θα φάμε κράξιμο! Για να ζεσταθούμε σιγά σιγά. Κάνω πρώτος την αρχή.:lol:

Πολλά box split βλέπω. Για να ακούσουμε και κανένα comment.
panatellas for ever!
billbe
Τοποθεσία: LA PASTERIA AT THE MALL ΑΝΔΡΕΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 35,ΜΑΡΟΥΣΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό billbe » Σάβ Οκτ 07, 2006 6:35 pm

Πολλά box split βλέπω

ΛΙΓΑ ΦΤΑΝΟΥΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΜΩΣ!
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΕΛΟΥΚΑΣ
LA PASTERIA -MALL ATHENS
2106198230
billbe
Τοποθεσία: LA PASTERIA AT THE MALL ΑΝΔΡΕΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 35,ΜΑΡΟΥΣΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό billbe » Σάβ Οκτ 07, 2006 6:38 pm

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ,ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΔΙΚΑ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΓΝΩΡΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ,ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΖΟΥΜΕ ΤΑΚΤΙΚΟΤΕΡΑ ΤΗ ΜΕΘΟΔΟ ΑΥΤΗ!
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΕΛΟΥΚΑΣ

LA PASTERIA -MALL ATHENS

2106198230

Επιστροφή σε “Σχόλια για το CigarWorld”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης