Πουρίων 2017

Θέματα επικαιρότητας που απασχολούν τον καπνιστή
Άβαταρ μέλους
GregV

Re: Πουρίων 2017

Δημοσίευσηαπό GregV » Δευ Μαρ 06, 2017 1:29 pm

Καλησπέρα, σας ευχαριστώ όλους για τα βραβεία που μου απονείματε και ζητώ συγγνώμη που δε συμμετείχα και δεν έκανα ούτε φέτος κάποια απονομή. Τους τελευταίους μήνες με έχει εγκαταλείψει το χιούμορ μου και η διάθεσή μου, και όσο και αν προσπάθησα να γράψω κάτι δε μου βγήκε. Όπως είπε και ο Θωμάς σε άλλο thread έχω και εγώ αυτό το βρωμόσκυλο μέσα μου που δε με αφήνει ήσυχο και εκεί που λέω "παέι - έφυγε" γυρίζει με ένα ξύλο στο στόμα έτοιμο για παιχνίδια του μυαλού πάλι, λέγοντάς μου ότι είχε πάει απλά μια βόλτα. Αυτός είναι και ο βασικός λόγος της απουσίας μου - εποχιακής εμφάνισής μου τους τελευταίους (αρκετούς) μήνες. Δεν έχω σκοπό να αλλάξω το ύφος του thread αλλά χρωστάω μια συγγνώμη και μια εξήγηση σε όλους σας μιας και μου έχετε συμπεριφερθεί άψογα μέχρι τώρα.
real eyes realize real lies
Άβαταρ μέλους
Τάκης

Δημοσίευσηαπό Τάκης » Δευ Μαρ 06, 2017 7:18 pm

Γρηγόρη δεν χρειάζονται ούτε "εξηγήσεις" ούτε "συγνώμη" φίλε
εύχομαι να τα ισορροπήσεις τα πράγματα, και με το καλό να βρεις και το χιούμορ και τη διάθεση σου και όλα
κι εμείς, το Γρηγόρη που ξέρουμε :wink:

@ προς orismeno melos
κάποιος δήλωσε πρόσφατα παρουσία μαρτύρων, πως έχει πολλά Πουρίων να απονείμει
ελπίζω να μην το κάνει τη Μεγάλη Εβδομάδα που νηστεύεται και το λάδι
περιμένουμε... 8)
Άβαταρ μέλους
petran

Δημοσίευσηαπό petran » Τρί Μαρ 07, 2017 1:23 am

Ρίχνω κι εγώ μερικά, χύμα και τσουβαλάτα... :arrow:

Πουρίων ''ΠΡΟΣΟΧΗ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΔΑΓΚΩΝΕΙ'' στον άγριο-άγρυπνο φύλακα του λόχου που έχει τον τρόπο του να απομακρύνει τα κακοποιά στοιχεία Nickos H

Πουρίων ''ΑΠ' ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΔΕ ΓΛΥΤΩΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ'' στον Νικοντόκ μας, που μας έχει αρρωστήσει με το threadaκι του!!!

Πουρίων ''ΚΥΡΟΣ ΓΡΑΝΑΖΗΣ'' στον φίλτατο Θωμά για την κατασκευή του (ευτυχώς έχει και εικόνες :lol: )

Πουρίων ''ΑΛΛΑΞΟΠΙΣΤΗΣΑ'' στον Alex που το γύρισε στο σκοτς without rocks :lol:

Πουρίων ''ΣΕΛΦΑΡΩ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ'' στον Daffy, που είναι και μεγάλη φίρμα...πειράααζει??? :mrgreen:

Πουρίων ''ΑΝΑΣΚΑΦΩΝ'' που αλλού??? Μα φυσικά στον Χάρη :)

Πουρίων ''ΠΑΙΖΩ ΜΕΓΑΛΗ ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΟΥ'' στον Κωνσταντίνο τον παικταρά μας

Πουρίων ''SIR ΤΑΚΗΣ'' γιατί απλά είναι ο Sir Τάκης :wink:

Πουρίων ''ΘΑ ΠΑΡΩ ΦΟΡΑ'' στον Σουλεημάν.Ασυγκράτητο το αγόρι!!!

Πουρίων ''ΠΡΩΤΩΝ ΒΟΗΘΕΙΩΝ-BETADINE'' στον Σπυράκο που γουστάρει Laphroaig με χίλια

Πουρίων ''ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ'' στον Λευτέρη για τα αααααχχχ βαααααχχχ του :P

Πουρίων ''ΘΕΙΟΣ ΒΑΝΙΑΣ'' στα καλόπαιδα Tommi και Goutsou από την Σαλονίκη, που λίγο τους είδα, πολύ τους συμπάθησα :wink:

Πουρίων ''ΔΕ ΧΑΝΩ MASS ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΛΟΓΟ'' στον Rigeliano που massάει βρέξει χιονίσει 8)

Σπέσιαλ Πουρίων αφιέρωση στον Svenski ''ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ''' :mrgreen:

8) 8)
Άβαταρ μέλους
alex46

Δημοσίευσηαπό alex46 » Σάβ Μαρ 11, 2017 11:02 am

Γνωριζω οτι αργησα να δωσω και εγω τα δικα μου βραβεια
αλλα ειχα θεμα με το πιστολακι για τα μαλλια
και μου τα κατσαρωσε

καλιο αργα παρα ποτε λοιπον
πρωτο πρωτο πουριων λοιπον

Πουριων Σιωπης στον Author
γιατι τοσα χρονια ειναι απων σε ο,τι εχουμε κανει
αλλα αμα τον ψαξουμε ειναι εδω τελικα

Πουριων μαγειας και θα σου πω απο κοντα στον Jimbo
γιατι με ενα μαγικο τροπο ενω τον περιμενεις στο ραντεβου αυτος καταφερνει να κλεισει το κινητο να εξαφανιστει και να μην μπορεις να τον βρεις και στο τελος να φταις εσυ ενω φυσικα ποτε δεν θα βρεθεις μαζι του απο κοντα να σου εξηγησει ...

Πουριων Δικαιολογιας στον αγαπητο σουηδο
Γιατι που καθε φορα που λεμε να βρεθουμε την τελευταια στιγμη μας λεει : ΔΕΝ θα πιστεψεις τι ετυχε αυτη την φορα ΠΑΛΙ

ο σουηδος θα παρει ακομα ενα πουριων
Πουριων Μην ανοιξω το στομα μου γιατι θα παρει ο διαολος οποιον τολμησει να χαλασει την ηρεμια και την φιλια της μονης
http://cigarsforum.gr/

οὔτε γὰρ ἄρχειν οὔτε ἄρχεσθαι ἐθέλω

αναρωτιέμαι γιατί βάφονται οι γυναίκες με μεγάλα βυζΓια
Άβαταρ μέλους
alex46

Δημοσίευσηαπό alex46 » Σάβ Μαρ 11, 2017 11:56 am

Πουριων φωτογενειας ... ολοι ξερετε που παει ... στον 30φ

Πουριων σιγανοπαπαδιας στον μπαλαδορο μας
γιατι δεν μιλαει, δεν λαλαει, δεν πινει, δεν καπνιζει μεχρι να κρυφτει απο τα αδιακριτα βλεματα
μετα του δινει και καταλαβαινει

Πουριων μεσολαβητη, προμηθευτη, οργανωτη στον ΧαρηG
γιατι χαρη σε αυτον μαθαμε τα ππκ , αυτος μας εψησε να παμε κατω στο νησι, αυτος μας βρηκε το σπιτι να μεινουμε, αυτος μας γεμισε την καταψυξη με τζιβανιες και αυτος μας ετρεχε να κανουμε ψωνια και να παμε να φαμε

Πουριων ΜΗ ΜΗ ΜΗ στον τροβαδουρο μας
γιατι Μη μου κανει εμενα ετσι γιατι θα εχουμε θεματα μετα
Τελευταία επεξεργασία από alex46 σε Σάβ Μαρ 11, 2017 3:20 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
alex46

Δημοσίευσηαπό alex46 » Σάβ Μαρ 11, 2017 3:19 pm

Πουριων τρελου επιστημονα στον Fairlight
εχετε δει το επιστροφη στο μελλον ? σαν τον τρελο επιστημονα φανταζομαι τον θωμα μας να βγαινει μια μερα ΜΕΣΑ απο τον καταψυκτη του και να λεει :επιτελους τωρα δουλευει σωστα και η θερμοτητα ψυχει οπως πρεπει

Πουριων φαντασματος στον Γρηγορη
αυτο το παιδι εξαφανιζεται για καιρο και ξαφνικα μπαινει και μενει για λιγο καιρο
ξαναεξαφανιζεται και εκει που λες που χαθηκε ο μλκς μεχρι να πατησεις το enter εχει μπει και εχει ξεχαψει 3-4-5 ξεχασμενα θεματα

Πουριων ο πιο καλος ο μαθητης παει στον πιο μικρο της παρεας στον Δουκα
που πραγματικα εχει μεταμορφωθει τον τελευταιο καιρο
βγηκε απο το καβουκι του και αφησε τις ντροπες στην ακρη και εχει αρχισει να παιζει μαζι μας
και ακολουθει τον σωστο δρομο

Πουριων εξαφανιζομαι αλλα δεν ξεχνω παει στον Ριγελιανο γιατι παρα το τρεξιμο του και τα διαστηματα που τον χανουμε αυτος ειναι εδω και μας παρακολουθει ας μην γραφει

Άβαταρ μέλους
alex46

Δημοσίευσηαπό alex46 » Τετ Μαρ 15, 2017 10:37 am

για να συνεχισουμε ...

στον ματσομαν το πουριων καπνιζω μεχρι την τελευταια ρανιδα καπνου ή αλλοιως πουριων leatherman γιατι με το τσιμπιδακι του καταφερνει να καπνισει πιο πολυ ακομα και απο τους τυπους στα μικι μαους

πουριων νησιωτη - απολυμαντη στον χαρμονικα για την μεγαλη του αγαπη στο ιωδιο και στο betadine του Islay

πουριων τελικα μηπως επρεπε - τελικα εκανα μ@λ@κια στο παιδι που ΔΕΝ πρεπει να κατσει κανεις κοντα του οταν πανε για φαγητο. Το παιδι που εχει παρει τις πουλαδες και τον μπερε του επισημου cigaraficionadocommando απο τον κρητικο εκπαιδευτη του

πουριων come back στον goutsou γιατι απο περυσι που ξαναγυρισε πισω ειναι εδω μαζι μας σταθερος και ακλονητος.
ενας δυνατος νονακιας ,απο τους λιγους που εχει η μονη μας

Άβαταρ μέλους
Matchoman

Δημοσίευσηαπό Matchoman » Τετ Μαρ 15, 2017 11:05 am

Αλέξανδρε, σε ευχαριστώ θερμά!! Αποτελεί τιμή, το προσωπικό Πουρίων που μου απένειμες!!!!
Με αφορμή τα τελευταία γεγονότα, θα ήθελα να σου ανταποδώσω κι εγώ, χαρίζοντας σου το Πουρίων Ευγενικής-πανηγυρικής, Χορηγίας Εκτυπωτή, μετα μπινελικίων!!!!!! Γιατί χωρίς να σου το ζητήσω, απο μια δημοσίευση που διάβασες, έστειλες μια κούτα εκτυπωτή γεμάτη άδεια κουτιά, (που χρειαζόμουν), και ακολούθησε ότι σου περιέγραψα σε Πμ. (ακόμα κλαίω) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Aut viam inveniam aut faciam. Αννίβας, 247 - 183 π.Χ
Άβαταρ μέλους
karachrist

Δημοσίευσηαπό karachrist » Τετ Μαρ 15, 2017 11:10 am

Η αληθεια είναι alex ότι ημουν και γω παρων στην παραλαβη των κυτιων και ριξαμε απιστευτο γελιο,βγαζοντας ωραια γουστα...τωρα λεμε να βαλουμε μπροστα να τα πουλήσουμε :P :P :P χαχαχαχα
Sláinte
Άβαταρ μέλους
alex46

Δημοσίευσηαπό alex46 » Τετ Μαρ 15, 2017 11:50 am

:lol: :lol: :lol: :lol:

με τιμη σαν να ηταν γεματα ομως γιατι ειναι συλεκτικα

Άβαταρ μέλους
Matchoman

Δημοσίευσηαπό Matchoman » Τετ Μαρ 15, 2017 11:53 am

Ενοείτε Αλέξανδρε!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Aut viam inveniam aut faciam. Αννίβας, 247 - 183 π.Χ

Επιστροφή σε “Θέματα επικαιρότητας”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες