Καλοκαίρι και υψηλή θερμοκρασία !!!

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ

WINE COOLERS

Δημοσίευσηαπό ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ » Δευ Οκτ 30, 2006 5:03 pm

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ, ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΞΕΚΛΕΒΩ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΡΙΧΝΩ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΟΜΟΙΟΠΑΘΩΝ. ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΗΡΗΤΕΣ ΚΡΑΣΙΩΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΝΤΩΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΣΤΗΝ LIEBHER ΚΑΙ ΔΗ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ (ΓΥΑΛΙΝΗ ΠΟΡΤΑ-ΡΥΘΜΙΣΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ ΜΕΧΡΙ 18-22C ΚΑΙ ΥΓΡΑΣΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ). ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΤΟΝ WKr 4667 (185χ66χ69) ΕΧΟΝΤΑΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΤΑ ΡΑΦΙΑ ΑΠΟ ΞΥΛΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΜΕ ΣΥΡΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΡΑΦΙΑ ΑΠΟ ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΚΕΔΡΟ ΚΑΙ ΕΧΟΝΤΑΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙ ΜΕΣΑ ΕΝΑΝ ΜΕΓΑΛΟ (ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΜΑΡΚΑ) ΥΓΡΑΝΤΗΡΑ ΤΥΠΟΥ WALK-IN HUMIDOR ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΥΓΡΟΣΤΑΤΗ ΠΟΥ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΟΤΑΝ Η ΥΓΡΑΣΙΑ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑ Η ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΨΥΞΗΣ. ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΞΕΝΟΙΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΖΕΣΤΗΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΟΠΟΥ ΣΕΤΑΡΙΣΤΗΚΕ ΟΛΟ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΥΓΡΑΝΤΗΡΑΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑ Η ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΣΥΝΤΗΡΗΤΗ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Η ΥΓΡΑΣΙΑ. ΙΣΩΣ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΞΕΡΕΣ ΗΜΕΡΕΣ. ΕΧΩ ΣΤΟΚΑΡΕΙ ΑΡΚΕΤΟ ΥΛΙΚΟ ΚΥΡΙΩΣ CABINETS ΤΩΝ 25 & 50 ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΝΩ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΤΟ ΥΠΟΓΕΙΟ ΓΙΑ WALK-IN HUMIDOR ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ. ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΟΤΙ ΠΛΡΟΦΟΡΙΑ ΘΕΛΕΤΕ ΣΧΕΤΙΚΑ. ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΤΗΡΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ Η EUROCAVE. AYTA
ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Επιστροφή σε “Περί θερμοκρασίας ...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες